banderom.nie Re: Z Marsa 07.12.15, 21:48 A ile to jest 100 000 ton w stosunku do 24 mln ton? Odpowiedz Link Zgłoś
brat_kryzysa Re: Z Marsa 07.12.15, 21:54 zadajesz za trudne pytania byszczakom Tym nie mniej przy niekiej cenie surowcow energetycznych kraje importerzy moga pozwolic sobie na szantaz wzgledem Rosji, dzialajac wspolnie moga powaznie naszkodzic Rosji, mniej sobie Odpowiedz Link Zgłoś
banderom.nie Re: Z Marsa 07.12.15, 22:08 brat_kryzysa napisał: > zadajesz za trudne pytania byszczakom To zwykle działanie matematyczne. > Tym nie mniej przy niekiej cenie surowcow energetycznych kraje importerzy moga > pozwolic sobie na szantaz wzgledem Rosji, dzialajac wspolnie moga powaznie nasz > kodzic Rosji, mniej sobie. Dlaczego od razu szantaż? Odpowiedz Link Zgłoś
brat_kryzysa Re: Z Marsa 07.12.15, 22:19 Przy wysokich cenach ropy ciezko pozwolic sobie na import ropy z innych kierynkow, przy niskich cenach ropy to jest bardzo prawdopodobne, niewielka ofiara czyli ciut wyzsze koszty z innych kierunkow a "chec dokopania ROsji bezcenna".Pomyśl, jesli USA uda sie wymoc na krajach UE zastosowac taka strategie a wczesniej zaangazowac ROsje w konflikty na Ukrainie, BW czy Turcji, Rosja lezy nie mogac sprzedac swojego i tak taniego towaru Odpowiedz Link Zgłoś
banderom.nie Re: Z Marsa 07.12.15, 22:46 brat_kryzysa napisał: > Przy wysokich cenach ropy ciezko pozwolic sobie na import ropy z innych kierynk > ow, przy niskich cenach ropy to jest bardzo prawdopodobne, niewielka ofiara cz > yli ciut wyzsze koszty z innych kierunkow a "chec dokopania ROsji bezcenna".Pom > yśl, jesli USA uda sie wymoc na krajach UE zastosowac taka strategie a wczesnie > j zaangazowac ROsje w konflikty na Ukrainie, BW czy Turcji, Rosja lezy nie moga > c sprzedac swojego i tak taniego towaru W 2014 roku Rosja wyeksportowała 229 mln ton ropy,w tym roku tego będzie sporo więcej. Czy widzisz szanse na to,żeby Rosję położyć na łopatki?Drobne złośliwości,jak najbardziej,ale nic poza tym.Banderowcy już w tym przekonali się. Odpowiedz Link Zgłoś
brat_kryzysa Re: Z Marsa 07.12.15, 23:03 Oby, "welcome in multipolar world" jest on cholernie trudny do przewidzenia, no Chyba ze USA wspolprace rosyjska -azjatycka uda sie powstrzymac nie mowiac o Europie, mysle, ze USrAnce sa jednak za cienkie ps NArazie widze, ze ROsaj pilnie stara sie wyedukowac tzw ZAchodowi ze zmienily sie regoly gry, ze usilne dokopywanie ROsji skonczy sie dla nich zle Odpowiedz Link Zgłoś