Dodaj do ulubionych

Covid vs. tenis

23.06.20, 14:47
Zaczelem znow grac w tenisa. I na poczatku zostawiano nam drzwi na kort zawsze otwarte (by klamki nie dotykac), pilki mozna bylo tylko swoje brac do reki (wycwanilem sie i gralem z lewa reka w rekawiczce) i do dzis nie mamy krzesla na korcie by usiasc. Nie mowiac juz o moich kostkach ktore opuchnieciem protestuja przeciwko zbyt intensywnemu bieganiu.

Wydawalo mi sie to przesadzone. I z zainteresowanie czytalem, jak sie tenisowy no.1 z Serbii, Dzokowicz pogardliwie wyraza o szczepieniu przeciwko pandemii.

No a tu wirus pokazal kto tu rzadzi. Podczas turnieju zorganizowanego na Balkanach wirus dopadl i Dzokowicza i trzech innych graczy.

Konkluzja? Ano lepiej podchodzic skromnie i bez przesadyzmu do tematow, ktorych sie niezbyt rozumie.

PF
Obserwuj wątek
    • j-k Ryzyk - Fizyk ? 23.06.20, 15:16
      (przypomnialo mi sie powiedzonko z czasow szkolnych)

Dawniej jedzac rowerem nie zwracalem uwagi na innych rowerzystow.

Teraz omijam ich szerokim lukiem - lub zjezdzam im z drogi i przepuszczam.

Przezorny zawsze ubiezpieczony.

• obrotowy Re: Ryzyk - Fizyk ? 23.06.20, 15:57
          polski_francuz napisał:
          > O to to. BTW, masz wspomaganie elektryczne w rowerze?

Bron mnie Panie, przeciez to zaprzeczenie jazdy wysilkiem wlasnych miesni.

- nie lepiej (w takim wypadku) kupic sobie od razu motorower ?

natomiast owszem, po 70-tce (gdy czlek bedzie juz "w powaznym" wieku) zamierzam przesiasc sie na Trojkolowca, co dale mozliwosc (bez spadniecia z niego) spokojnej jazdy po kilku piwach.

- my tutaj mamy nawyzszy w UE limit alkoholowy dla rowerzystow - 1,6 Promile,
          co oznacza, ze legalnie mozna jechac na niezlym "cyku" :)
          • polski_francuz Re: Ryzyk - Fizyk ? 23.06.20, 16:31
            "co dale mozliwosc (bez spadniecia z niego) spokojnej jazdy po kilku piwach."

Ajajaj! Pijesz to nie wsiadaj na rower! Co to e-roweru czy (tylko muskuly)-roweru to odczuwam nacisk ze strony corki. Chce bym nowoczesnie wygladal pewnie:)

PF

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka