Dodaj do ulubionych

ANTYLIGENCJA Forum

IP: *.adsl.powered-by.skynet.be 03.05.02, 15:27
Watek,Jak sie pisze 88.Zastanawiajace?
aaaaa moderna inteligencja tam sie podpisuje.
Obserwuj wątek
    • kochanka Re: ANTYLIGENCJA Forum 03.05.02, 16:59
      Gość portalu: mik50 napisał(a):

> Watek,Jak sie pisze 88.Zastanawiajace?
      > aaaaa moderna inteligencja tam sie podpisuje.

MOERNA INTELIGENCJA dla Mik50:

4 zydoskich terrorystow wyeliminowanych - :)))))))
      Autor: Gość portalu: 88
      Data: 27-04-2002 17:36 adres: *.marketscore.com, / 10.100.2.*

--------------------------------------------------------------------------------
      Dzisiaj w godzinach rannych ,palestynski ruch oporu zaatakowal
      baze syjonistow w Adora , na terytorium okupowanej Palestyny.

Czterech zydoskich bandytow wyeliminowanych.
      Palestynscy wojownicy wycofali sie na wlasne pozycje bez zadnych strat.

CO ZA PIEKNY DZIEN !!!!!

I co ? Czy slowo Dick, debil i whore trafnie nie okresla tego debila?

• Gość: mik50 Re: ANTYLIGENCJA Forum IP: *.turboline.skynet.be 03.05.02, 17:34
        kochanka napisał(a):

> Gość portalu: mik50 napisał(a):
        >
        > > Watek,Jak sie pisze 88.Zastanawiajace?
        > > aaaaa moderna inteligencja tam sie podpisuje.
        >
        > MOERNA INTELIGENCJA dla Mik50:
        >
        > 4 zydoskich terrorystow wyeliminowanych - :)))))))
        > Autor: Gość portalu: 88
        > Data: 27-04-2002 17:36 adres: *.marketscore.com, / 10.100.2.*
        >
        >
        > -------------------------------------------------------------------------------
        > -
        > Dzisiaj w godzinach rannych ,palestynski ruch oporu zaatakowal
        > baze syjonistow w Adora , na terytorium okupowanej Palestyny.
        >
        > Czterech zydoskich bandytow wyeliminowanych.
        > Palestynscy wojownicy wycofali sie na wlasne pozycje bez zadnych strat.
        >
        > CO ZA PIEKNY DZIEN !!!!!
        >
        >
        > I co ? Czy slowo Dick, debil i whore trafnie nie okresla tego debila?
        >

m O ile jestes chora, to do lekarza.Za stary jestem,zeby walczyc.Jednakowo tutaj
        na tym forum traktuje wszystkich.Przyznam,ze jako Polaka oburza mnie wyciaganie
        reki do tego,co sie nie nalezy.Ale nie przez was,bo wy jestescie 0,tyle samo
        znacze ja i obroncy Polski.Smutnym jest,ze piszacy po Polsku,wiekszosc mieszka
        w Polsce,sa tak Antypolscy,a moze to jest psychiczne?Mnie bardziej by cieszyla
        jakas logiczna wymiana zdan.A tak w ogole jaki to ma sens.Zauwazam iz piszacy
        tutaj,to ludzie mlodzi.Gdy wy chcecie ukladac zycie na podstawie historii to nigdy
        nie bedziecie zadowoleni.Tego brudu jest pelno i ja w dupie mam rzeczy,ktore sa
        daleko ode mnie,a ktore kaza mi konsumowac.Nie jestem egoista,ale moje zycie
        prywatne jest mi blizsze niz wszystkie wojny,na ktore nie mam wplywu.
        Moze warto zastanowic sie nad soba? Jak myslisz?A moze juz nie ma lekarstwa na
        te internetowa chorobe? Moj wniosek:Polacy jak i Zydzi,marnujecie swoj czas i
        wpadacie w obsesje bez powodow.Do spraw waznych jestesmy 0.
        Pozdrawiam Wszystkich
    • kmiotek2 Re: ANTYLIGENCJA Forum 03.05.02, 19:00
      mik50 napisal:
      "Watek,Jak sie pisze 88.Zastanawiajace?
      aaaaa moderna inteligencja tam sie podpisuje."

ja tyz zem te popisy "yntelygentow" przeczytal, ale sie ponazywali - sami se
      takie "drugie imiona" powybierali - he he he

najbardziej to mnie sie podoba jojo - tak sie ladnie nazwal - "parsiuk z ryjem
      w pomyjach" - he he he

no i jeszcze ten zagraniczniak pan_cornio, takie internaszionalne se ksywki
      wybral, dla przykladu "ordinary plain dick", pasuje do niego jak ulal
      he he he

piszta dalej te wasze ksywki, takie zawody se zrobta ktory lepsza wymysli dla
      siebie

• Gość: mik50 Re: ANTYLIGENCJA Forum IP: *.turboline.skynet.be 03.05.02, 19:43
          Kazda strona ma swoje niecne nazwy.Idac tym sladem,dojdziemy do tego samego.
          Franek czy Janek,gdy jest glupi,to nic na to nie zaradzisz.Madrosc polega
          na tym,,zeby se ulatwiac zycie.Np.Ktos podal watek,ze Araby manipuluja,
          zgadzam sie,bo widzialem to.ale z drugiej strony patrzac,ta wojna jest nie
          potrzebna.W tym temacie mozna polemizowac bez tych roznych.Problemem jest to,
          ze piszacy nie chca sie zgodzic z inna opinia,czesto pisza niezgodnie ze
          swoimi odczuciami.Zesram sie a nie dam sie.Ja nieraz mam chec cos napisac,
          ale sytuacja nakazuje mi milczec np.o Le Pen.Entuzjazm na bok,serce i rozum
          dla mnie sa dobrymi doradcami.
          • kmiotek2 Re: ANTYLIGENCJA Forum 03.05.02, 20:39
            masz calkowita racje mik50, entuzjazm a takze emocje i zawzietosc sa zlym
            doradca i czesto nie pozwalaja zwyciezyc rozumowi, takie "zab za zab" zeby tego
            co dyskutuje zawsze bylo na wierzchu,
            ktos powiedzial "nienawisc rujnuje - zgoda buduje" - na tym forum mozna
            zobaczyc ze nienawisc rujnuje nawet umysly,
            • Gość: mik50 Re: ANTYLIGENCJA Forum IP: *.turboline.skynet.be 03.05.02, 21:07
              kmiotek2 napisał(a):

> masz calkowita racje mik50, entuzjazm a takze emocje i zawzietosc sa zlym
              > doradca i czesto nie pozwalaja zwyciezyc rozumowi, takie "zab za zab" zeby tego
              >
              > co dyskutuje zawsze bylo na wierzchu,
              > ktos powiedzial "nienawisc rujnuje - zgoda buduje" - na tym forum mozna
              > zobaczyc ze nienawisc rujnuje nawet umysly,

Lekarze juz krzycza,ze internet,komputer to choroba.Zapomnialem jak to fachowo
              okreslaja.
              Dziwnym zbiegiem okolicznosci,ja stary cwok,chcialbym przypomniec sobie
              mlodziencze lata,ogniska,wypady etc,a tu nic z tych rzeczy.Polityka,wojny,gdzie
              ta wspaniala,usmiechnieta mlodziez?Z satysfakcja twierdze,ze lepiej se organizuje
              zycie mlodzienca,niz wiekszosc tej mlodziezy,ktora swa energie przeznacza na walke
              z wiatrakami.Bieda w kraju,nie mozna usprawiedliwiac stagnacji mlodziezy.Kazdy
              duren umie wydawac pieniadze,ale sztuka jest upiekszac zycie bez nich.Ja to
              przeszedlem,w mlodosci bylem biedny ale szczesliwy.Dzisiaj nie moge zrozumiec
              mlodziezy.Pozdrawiam

• kmiotek2 Re: ANTYLIGENCJA Forum 03.05.02, 21:33
                zbieg okolicznoscci, ale w moim przypadku jest podobnie...
                mozna jedynie westchnac z zalem i powiedziec "nie wroca te lata..te lata
                szalone"
                w czasach kiedy mnie zaliczyc mozna bylo do mlodziezy czlowiek cieszyl sie
                zyciem, nie musial miec najdrozszych ciuchow, umial sie cieszyc drobiazgami, a
                chwile przy jakims ognisku ma w pamieci do dzisiaj...
                podobnie jest z dziecmi, moje dzieci nie potrafia sie cieszyc tym co mi w
                dziecinstwie sprawialo niesamowita radosc, nie potrafia sie bawic "byle czym",
                .....eeeehhhhhh....moze to uboczne skutki cywilizacji ???
                pozdrawiam...
                • Gość: mik50 Re: ANTYLIGENCJA Forum IP: *.turboline.skynet.be 03.05.02, 21:56
                  kmiotek2 napisał(a):

> zbieg okolicznoscci, ale w moim przypadku jest podobnie...
                  > mozna jedynie westchnac z zalem i powiedziec "nie wroca te lata..te lata
                  > szalone"
                  > w czasach kiedy mnie zaliczyc mozna bylo do mlodziezy czlowiek cieszyl sie
                  > zyciem, nie musial miec najdrozszych ciuchow, umial sie cieszyc drobiazgami, a
                  > chwile przy jakims ognisku ma w pamieci do dzisiaj...
                  > podobnie jest z dziecmi, moje dzieci nie potrafia sie cieszyc tym co mi w
                  > dziecinstwie sprawialo niesamowita radosc, nie potrafia sie bawic "byle czym",
                  > .....eeeehhhhhh....moze to uboczne skutki cywilizacji ???
                  > pozdrawiam...

m Moze popelniles gdzies blad?Ja ze swoimi orlami do dzisiaj rywalizuje.
                  Szalone wypady tez organizujemy.To nie sa skutki cywilizacji,prosty brak
                  zainteresowan.Mysl o duzych pieniadzach,to narkotyk.Zazdrosc jeszcze wiekszy
                  narkotyk.Ciesze sie tym co osiagnolem,ale nie zatrzymuje sie.Gdy bede patrzyl
                  na innych i porownywal sie,bede bardzo nieszczesliwy.To co osiagnolem,to plany,
                  plany i to z ogromnym wyprzedzniem w czasie.Chlopcow od malenkosci uczylem
                  wszelkich robot.Dzisiaj syn ma firme w Polsce i zarabia dziennie tyle co ja
                  w Belgii za tydzien.Drugi uczy sie,ale zrobic wszystko potrafi jest ze mna.
                  Takie jest zycie dzisiaj.Gdy sie lepiej zabezpieczysz,to moze zaprofitowac.
                  Podaje adres:romkob@hotmail.com gdybys czegos potrzebowal,czy ktos inny,wal
                  smialo.Gdy moge pomuc,nie odmawiam.
                  • kmiotek2 Re: ANTYLIGENCJA Forum 03.05.02, 22:43
                    zaskoczyles mnie podajac swoj e-mail, i oferujac pomoc,
                    dziekuje,to coraz rzadziej spotykany ludzki gest,

niestety na mnie juz pora, dziekuje za mila rozmowe,
                    byc moze do spotkania nastepnym razem,
                    pozdrawiam i zycze dobrej nocy,

Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka