21.05.26, 08:07
Birmingham, drugie co do wielkościmiasto UK ma nowego burmistrza.
Tu kilka sekund z zaprzysiężenia zwycięscy wyborczego.

x.com/Piotrbazi/status/2057004931807088743

a tutaj kilka sekund z wyborcami przed wyborami właśnie:

www.facebook.com/stanislaw.tyszka/videos/drugie-co-do-wielko%C5%9Bci-miasto-anglii-birmingham-wczoraj1%EF%B8%8F%E2%83%A3-islamizacja-pa%C5%84stw-za/1657925801872141/
Obserwuj wątek
    • igor_2025 Ten temat nie chwyci 21.05.26, 08:38
      perla.roztocza napisał(a):

      > Birmingham, drugie co do wielkościmiasto UK ma nowego burmistrza.
      > Tu kilka sekund z zaprzysiężenia zwycięscy wyborczego.

      Po pierwszych sprawy zwiazane z Wielka Brytania nikogo nie interesuja. USA, Rosja i Izrael, wokol tych panstw tocza sie mniej wiecej zazarte dyskusje. A po drugie ten temat juz na forum podejmowal sie, i nie bylo zadnego zainteresowania. Jedyny watek o UK, ktory wyzwal zainteresowanie, byl o demokracji brytyjskiej,i to o Wielkiej Brytanii w nim nie dyskutowalo sie, a tylko ogolnie o demokracje.
      • perla.roztocza Re: Ten temat nie chwyci 21.05.26, 09:01
        igor_2025 napisał:

        > Jedyny watek o UK, ktory wyzwal zainteresowanie,

        ja mam w nosie czy wątek ma zainteresowanie.
        Piszę bo piszę i jakoś nie rozczulam się na tym co napisałem, w przeciwieństwie do poetów, którzy bardziej płaczą nad swoimi strofami wiersza poświęconemu śmierci własnego dziecka, niż nad śmiercią owego dziecka.
        Ale widzę, że dla ciebie forum to jest robienie jakiejś kariery pisarskiej.
        Wyluzuj właśnie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka