Dodaj do ulubionych

na kropkę

29.04.05, 10:41
Obserwuj wątek
    • wyrodnamatka Re: na kropkę 29.04.05, 10:45
      jest żle , ja już twoje wpisy zaczynam czytać z nudów
      oj biada i plwanie i lipa , zapanowały czasy nudności na tym forum ,
      puść trochę dziarskich głupot , to może coś będzie ...?
      • dana33 Re: na kropkę 29.04.05, 11:20
        alez mamusiu, nie przetarlas dzisiaj okularow? rozejrzyjsie dokladnie i
        natychmiastowo zobaczysz, ze 90% postow to wlasnie te dziarskie glupstwa....
        morze smiechu, zapewniam cie... :))))
        • wyrodnamatka Re: na kropkę 29.04.05, 11:28
          jak nie przeczytam jakiegoś twojego dziarskiego wcielenia , to lipa jest
          już się zastanawiałem czy samemu czegoś nie nasmarować , tylko że obawiam
          się że byś mnie szybko wykryła :D , pa
          markus mi tylko został :(
          • dana33 Re: na kropkę 29.04.05, 11:57
            pisz, pisz, nawet jak wykryje, to ci nie powiem... :))))
            a twoje posty to od razu usmiech... wiec pisz, masz talent... :)))
            a marcus to tak zajety, ze juz tu ledwo go co widac... :((((
    • marcus_crasuss Re: na kropkę 29.04.05, 11:30
      A prosze Pani, a ta dorodna w gatkach to mnie brzydko przezywa.
      • wyrodnamatka Re: na kropkę 29.04.05, 11:36
        i co ty byś zrobił , jak by mnie nie było ;D
        kto by ci dzichada reklamował ....:)
        • marcus_crasuss Re: na kropkę 29.04.05, 11:43
          wyrodnamatka napisała:

          > i co ty byś zrobił , jak by mnie nie było ;D
          > kto by ci dzichada reklamował ....:)

          No popatrz co sie porobilo !!

          Najciekawszy watek zostal brutalnie okrojony.
          Wszystko przez twoj brak kultury.
          • marcus_crasuss Re: na kropkę 29.04.05, 11:48
            marcus_crasuss napisał:

            > wyrodnamatka napisała:
            >
            > > i co ty byś zrobił , jak by mnie nie było ;D
            > > kto by ci dzichada reklamował ....:)
            >
            > No popatrz co sie porobilo !!
            >
            > Najciekawszy watek zostal brutalnie okrojony.
            > Wszystko przez twoj brak kultury.

            Zapomnialem dodac - Mahmucie

            przepraszam
            • wyrodnamatka Re: na kropkę 29.04.05, 11:49
              no lipa się zrobiła :(
              ale nasmarowałem następny :D
              • marcus_crasuss Re: na kropkę 29.04.05, 11:52
                wyrodnamatka napisała:

                > no lipa się zrobiła :(
                > ale nasmarowałem następny :D


                Twardziel z ciebie.

                PS

                A jak tam w parku Swierczewskiego ?
                Wszystko juz kwitnie ?

                Labedzie juz plywaja ?
                • wyrodnamatka Re: na kropkę 29.04.05, 11:57
                  w parku sowińskiego , tam mam blisko - kochany stara wola , a to zobowiązuje
                  nie mieszaj do wszystkiego moczara , to nie ta liga :D
                  • marcus_crasuss Re: na kropkę 29.04.05, 11:59
                    wyrodnamatka napisała:

                    > w parku sowińskiego , tam mam blisko - kochany stara wola , a to zobowiązuje
                    > nie mieszaj do wszystkiego moczara , to nie ta liga :D

                    No wiesz, za moich czasow byl jeszcze plac Thelmanna.
                    Nie mozna byc ze wszystkim na biezaco.
        • dana33 Re: na kropkę 29.04.05, 11:59
          mamusiu, mamusiu, to zlodziejaszek nikow.... "nasz" marcus to sie pisze craSSus
          a nie crasuSS.....
          • wyrodnamatka Re: na kropkę 29.04.05, 12:01
            ale też jest mocny :) markusy są mocne ...
            • marcus_crasuss Re: na kropkę 29.04.05, 12:04
              wyrodnamatka napisała:

              > ale też jest mocny :) markusy są mocne ...

              Nie daj sie zwiesc falszywym prorokom.

              A tak miedzy nami mecenasami.
              Kobiecie to juz wogole nie mozna wierzyc.
              • wyrodnamatka Re: na kropkę 29.04.05, 12:10
                bo one to są wszystkie takie maty hari - te dziewczyny , ale to fakt
                co jest warte życie bez przygody i tajemnicy ...
                tylko kropka jest inna , tnie na całego jak facet :)
                • marcus_crasuss Re: na kropkę 29.04.05, 12:13
                  wyrodnamatka napisała:

                  > bo one to są wszystkie takie maty hari - te dziewczyny , ale to fakt
                  > co jest warte życie bez przygody i tajemnicy ...
                  > tylko kropka jest inna , tnie na całego jak facet :)

                  Takie ciecie to juz rzniecie, mahmucie
    • hiperrealizm Re: na kropkę 21.05.05, 18:00
      efrgerg

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka