Dodaj do ulubionych

APEC vs DysUnia

18.11.05, 13:21

W Republice Korei, ktora rowniez bedzie wkrotce poteznym graczem na scenie
swiatowej (przynajmniej ekonomicznie) po reunifikacji z KRL-D, trwa akurat -
czego GW oczywiscie nie zauwazyla- szczyt najpotezniejszej i najwiekszej
organizacji gospodarczej swiata- APEC!

A Jewropejska DysUnia podaza tymczasem sladem diznozaurow, ktore tez nie
zdolaly sie przystosowac do nowych warunkow. ;-(((((((((((((((((((((((((((((((
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka