Dodaj do ulubionych

Tajfun "Etau" szaleje w Japonii

IP: *.iti.pl 11.08.03, 10:07
ZIUTEK!!! Mam nadzieje, ze Cie wiatr nie wywial do Korei
Polnocnej?? :-)
Obserwuj wątek
    • Gość: ziutek Re: Tajfun IP: *.wesola.sdi.tpnet.pl 11.08.03, 12:05
      wywiało mnie aż do mozambiku, ratuj! podoba im się mój tyłeczek
      i przychodzi ich to coraz więcej...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka