Gość: karol IP: *.iti.pl 11.08.03, 10:07 ZIUTEK!!! Mam nadzieje, ze Cie wiatr nie wywial do Korei Polnocnej?? :-) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ziutek Re: Tajfun IP: *.wesola.sdi.tpnet.pl 11.08.03, 12:05 wywiało mnie aż do mozambiku, ratuj! podoba im się mój tyłeczek i przychodzi ich to coraz więcej... Odpowiedz Link Zgłoś