Dodaj do ulubionych

Drogi Barak Hussein Obama

11.06.09, 18:21
That tiny country of Israel dos not really depend on that 2.7 Billion Dollars a year which 2Billion go on military development for 2 countries Israel and USA and 700Millions go to the Economy.
With Israel's 185 Billion Dollars a year Budget, that 2.7 Billion has no significant meaning.
Obserwuj wątek
    • swinia_spigelmana eos dos to system operacyjny ms 18.06.09, 01:10
      a tak z ciekawosci to dlaczego na forum polskim piszesz po angielsku?
    • polani Re: Drogi Barak Hussein Obama 19.06.09, 01:38
      So do you want to give that money to lazy pollacks whose stealing
      their own country?
    • polani Re: Drogi Barak Hussein Obama 20.06.09, 17:13
      Houssein Obama
      America dream becam to polish nightmare
      dirty street uggly Housing bumsn on street
      • bezportek Drogi polani 27.06.09, 00:53
        Jesli juz musisz pisac w obcym jezyku, wybieraj prosze taki, ktory
        choc troche znasz. Pol tuzina bykow w jednym zdaniu to wynik na
        poziomie ofiary Akcji Afirmatywnej. Po wakacjach pilniej sie
        przykladaj do nauki, moze tym razem zdasz do drugiej klasy.
        • j-k belkot. 27.06.09, 01:01
          Polani jest Zydem , wiec nie musi znac angielskiego satystakcjonujaco.
          Zna go na poziomie umowzliwiajacym komunikacje, podobnie jak ja.

          Zlosliwosci odbiegajace od MERITUM - to DNO moralne.

          To moja (niezlosliwa) uwaga)

          Tfuj, jak zawsze, Dr. J.K.
          • hubert100 Re: belkot. 27.06.09, 02:33
            Ty ojciec jestes w lepszej sytuacji bo wlasnie dostales lewatywe.A ze kiszka ci
            siega do mozgu dlatego lepiej piszesz po polsku.
            • j-k ja tiebie, maladjec ushe gawaril :) 27.06.09, 22:53
              hubert100 napisał:
              dlatego lepiej piszesz po polsku.


              ja tiebie, maladjec ushe gawaril :)
              - Izwiergnulo, izwiergnulo - no izdochnulo :)

              wot tak bylo s komunismam i tak budjet s taboju :)

              A teraz wiosluj do translatora i tlumacz sobie z ruskiego
              na nasze :)

          • ubiquitousghost88 Re: belkot. - I TO JAKI! 27.06.09, 20:45
            j-k napisał:

            > Polani jest Zydem , wiec nie musi znac angielskiego satystakcjonujaco.
            > Zna go na poziomie umowzliwiajacym komunikacje, podobnie jak ja.
            >
            > Zlosliwosci odbiegajace od MERITUM - to DNO moralne.
            >
            > To moja (niezlosliwa) uwaga)
            >
            > Tfuj, jak zawsze, Dr. J.K.


            Jaki ty Dr., jak w XXI w. nie znasz angielskiego - baju, baju!
            Żyd nie Żyd, "komunikować" każdemu wolno (jeśli umie i potrafi).
            Tylko pisanie wam surowo zabronione, dopóki się nie nauczycie pisać.
            Jako stare konie nie zasługujecie na taryfę ulgową dla smarkaczy.
            • j-k any questions more ? :) 27.06.09, 22:57
              ubiquitousghost88 napisał:

              > Jaki ty Dr., jak w XXI w. nie znasz angielskiego

              no troche znalem w 20.tym wieku, ale w 21.szym troche juz zapomnialem :)

              Coordinatively Unsaturated Pentamethylcyclopentadienly Ruthenium(II) Chloro and Methoxy Complexes.
              U. Kölle*, J. Kossakowski, J. Chem. Soc. Chem. Commun. 1988, 549.


              Tfuj, jak zawsze, Dr. J.K.
              • hubert100 Re: any questions more ? :) 28.06.09, 01:14
                Nic dziwnego ojciec, masz juz 109 lat. Hemorojdy w mozgu.Taki dobry w rosyjskim
                a bywszy zagina go co chwila...
              • ubiquitousghost88 Re: any questions more ? :) 28.06.09, 22:37
                Should be "any question", non "any questions"...
                Sorry, take it easy, Sir!
                • misterpee Re: watek Kropka nie wyrzuci na Bliski Wschod 28.06.09, 23:43
                  Podobnej tresci watek ( bez Husseina) Kropka wyrzucila na Bliski
                  wschod. Na tym watku nie ma z czym dyskutowac.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka