Gość: mirmil IP: *.uBRgrb01.supercable.es 18.12.03, 12:04 domino.un.org/unispal.nsf/cf02d057b04d356385256ddb006dc02f/86fff9e89c95cdcd85256ddb007bb36f/$FILE/ocha_wall_opt091103.pdf Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: z daleka Re: CIEKAWA MAPA ZE STR ONZ - nieslawny mur rosni IP: 5.3.1R3D* / 212.29.206.* 18.12.03, 12:18 a ja bym powieadzial, ze nalezy do najslawniejszych. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mirmil Re: CIEKAWA MAPA ZE STR ONZ - nieslawny mur rosni IP: *.uBRgrb01.supercable.es 18.12.03, 12:42 tym osiagnieciem izraela chwalic sie raczej nie powinienes... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: z daleka Re: CIEKAWA MAPA ZE STR ONZ - nieslawny mur rosni IP: 5.3.1R3D* / 212.29.206.* 18.12.03, 12:52 jeszcze raz powtarzam. To nie dzielo sztuki , to nie obiekt turystyczny, to nie do chwaly. To tylko urzadzenie - budowla majaca zwiekszyc bezpieczenstwo obywateli. Podobna role spelniala kiedys tarcza, a dzis kamizelka koloodporna. Nasz nieslawny mur to taka zbiorowa kamizelka dla kilku milionow. Jesli bedzie skuteczna, bedzie chwalebna. Odpowiedz Link Zgłoś
wtracalski Re: CIEKAWA MAPA ZE STR ONZ - nieslawny mur rosni 18.12.03, 12:59 Gość portalu: z daleka napisał(a): > jeszcze raz powtarzam. To nie dzielo sztuki , to nie obiekt turystyczny, to nie > do chwaly. To tylko > urzadzenie - budowla majaca zwiekszyc bezpieczenstwo obywateli. Podobna role sp > elniala kiedys > tarcza, a dzis kamizelka koloodporna. Nasz nieslawny mur to taka zbiorowa kamiz > elka dla kilku > milionow. Jesli bedzie skuteczna, bedzie chwalebna. Już skuteczna w istotnej mierze. Odpowiedz Link Zgłoś
kyle_broflovski koncept nie taki nowy 18.12.03, 19:08 www.us-israel.org/jsource/Holocaust/warghetmap.html Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mirmil to zaloz te kamizelke na siebie IP: *.uBRgrb01.supercable.es 18.12.03, 15:09 i wybuduj mur na swoim terytorium. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dana33 Re: to zaloz te kamizelke na siebie IP: 194.90.65.* 18.12.03, 15:13 nu, to jest wlasnie co robimy, na naszym i na ich terytorium, jak nam najlepiej pasuje, zeby sie bronic przed atakiem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mirmil Re: to zaloz te kamizelke na siebie IP: *.uBRgrb01.supercable.es 18.12.03, 15:16 szaron robi to po to, zeby obciac i przywlaszczyc sobie kolejny kawaleczek palestyny. najlepsza ochrona przed atakiem jest skonczenie okupacji, bo okupant nigdy spokojnie spac nie bedzie. wszystko jedno czy z murem, czy bez muru... w swoich granicach z 67 mozecie robic, co sie wam podoba. cudza ziemie zostawcie w spokoju. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dana33 Re: to zaloz te kamizelke na siebie IP: 194.90.65.* 18.12.03, 15:31 ty nie tylko klamczuch i kretacz, ty tez idiota: ty nie masz tutaj nic do pozwalania, zabraniania i rozkazywania. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mirmil dana - nie uzywaj inwektyw IP: *.uBRgrb01.supercable.es 18.12.03, 15:37 no dana, gdzie to ja napisalem, ze nie bedzie mniej ofiar? pokazuj, juz, zaraz, klamczuszko :))))))) tak sie wscieklas za ten post, gdzie wykazalem twoja krzyczaca hiporkyzje, ze az kipisz ze zlosci. i, danka, jak kazdy normalny czlowie, rozkazuje: a. skonczyc okupacje b. budowac mur na swoim terytorium c. przestac uzywac inwektyw (!!!) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dana33 Re: dana - nie uzywaj inwektyw IP: 5.5R* / 192.114.47.* 18.12.03, 18:45 ciucius, juz ci powiedzialam, nic sie nie wsciekam, podsmiechiwuje sie tu patrac na twoje niezdarne proby wykazania twojego prawa, inclusive krecenie i klamanie i manipulowanie. ty tu mozesz rozkazywac do jutra, ty rozumiesz, to jak w sciane idzie. smiechu warte twoje podskakiwanie. zrozum w koncu, ze nasza pozycja w israelu to nie zyd skulony pod sciana. my na was z gory i to dokladnie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: z daleka Re: to zaloz te kamizelke na siebie IP: 5.3.1R3D* / 212.29.206.* 18.12.03, 15:34 Staram sie jak moge, Bog mi swiadkiem , ze jestem dla Ciebie cierpliwy jak dla nieznosnego bachora, ale wszystko ma swoje granice. Dlaczego nie chcesz przyjac do wiadomosci tej prostej prawdy, ze trzy lata temu, przed intifada, nie bylo murow, nie bylo wypadow wojakow izraelskich na tereny palestynskie,nie bylo polityki likwidacji terrorystow, nawet osadnictwo na "terenach" bylo skromniejsze. Byly za to rozmowy o pokoju, praca dla Palestynczykow w Izraelu, plany powstania panstwa Palestyna na 97%.... wszystko to bylo... ale sie zbylo. Arafat nie chcial tego, on wybral to co jest. Do kogo masz pretensje Mirmil. Do kogo? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mirmil Re: to zaloz te kamizelke na siebie IP: *.uBRgrb01.supercable.es 18.12.03, 16:12 chodzi ci o camp davis? i w te 97% wliczasz te ziemie, ktore mialy byc niby palestynskie, a kontrolowane przez izrael? i tak te 97% zmienia sie w 85%... a co z uchodzcami, a co ze wschodznia jerozolima? taaaa, uczciwa propozycja pokojowa. "osadnictwo bylo skromniejsze" - kpina. osadnictwa wogolne nie powinno byc, tak jak calej tej okupacji. masz teraz inicjatywe genewska. zaklada ona (wg ciebie) praktycznie to samo, co 97%-ktorych-nie-chcial-arafat. popierasz ja? dlaczego nie (jesli nie)??? nie zachowuj sie jak dana i nie obrzucaj mnie inwektywami. troche kultury nie zaszkodzi... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: z daleka Re: to zaloz te kamizelke na siebie IP: 5.3.1R3D* / 212.29.206.* 18.12.03, 16:20 Nie mam do Ciebie cierpliwosci.Pasuje. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mirmil bravo! IP: *.uBRgrb01.supercable.es 18.12.03, 16:28 czyli inicjatywa genewska - rzeczywiscie oddajaca palestynczykom ich ziemie ci nie pasuje. ciekawe dlaczego? skoro niby wlasnie o to caly czas ci chodzi. podejrzane... najlepszy kawalek twojego postu to fragment, gdzie przedstawiales jako cos dobrego "umiarkowane osadnictwo"... taaaa biorac pod uwage, ze cale to osadnictwo jest nielegalne, to faktycznie jest sie czym chwalic. Odpowiedz Link Zgłoś
goidbaum mirmil, ty jestes nielegalny, 18.12.03, 16:55 albowiem pisujesz z chrzescijanskiego, hiszpanskiego servera na polskie, chrzescijanskie forum, broniac racji zamachowcow i BANDYTOW islamskich, zabijajacych niewinnych, bezbronnych ludzi. Nie widzisz tu sprzecznosci? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dana33 do goidbauma IP: 5.5R* / 192.114.47.* 18.12.03, 18:51 nu, goidbaum, moze sie tak zastanowimy tutaj, dlaczego ten kretacz nie odpowiedzial ci na takie proste pytanie? ani go nie "obraziles" jak ja to podobno robie, ani nie zadales mu zadnych krzyzowek do myslenia (wtedy byloby zrozumiale, ze nie odpowiada, bo z mysleniem u niego kiepsko), ani nie poruszyles zadnego "drazliwego" tematu jak mur, osiedlency, jerozolima, okupacja, morderstwa zydowskie na biendych terrorystach itd itd. nu, dalczego ten manipulantg nagle woda w buzie i milczy???? Odpowiedz Link Zgłoś
goidbaum Dana, Mirmilek nie lubi tanczyc Flamenco, 19.12.03, 10:31 Od czasu, gdy ostatnio zaprosilem go do tanca, Mirmilek najwyrazniej mnie unika. Widzisz Dana, Mirmilek ma pewien problem kulturowy. Zyje w chrzescijanskim kraju, ktory pogonil kiedys Muzulcow i nijak nie moze sie odnalezc w tej rzeczywistosci. Flamenco nie znosi, dzwiek pieknych hiszpanskich gitar przyprawia go o zawrot glowy, na rozebrane kobiety na plazy nie moze wprost patrzec. Jakby to powiedziec: pewna doktryna zabrania mu cieszyc sie zyciem i rozneglizowanymi kobietami. I z nudow tak tu smeci. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dana33 Re: Dana, Mirmilek nie lubi tanczyc Flamenco, IP: 194.90.65.* 19.12.03, 10:53 :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dana33 do manipulanta IP: 5.5R* / 192.114.47.* 18.12.03, 18:47 nu, ja mam jeszcze ciut cierpliwosci, chociaz musze przyznac, ze rozumiem z daleka. ja tylko po prostu nie wdaje sie z toba wiecej w zadne dyskusje, bo ty i tak kazde slowo przekrecisz i jeszcze dodasz troche klamstewek. bylez w szkole u generalissimo? Odpowiedz Link Zgłoś
l_murcielago Re: CIEKAWA MAPA ZE STR ONZ - nieslawny mur rosni 18.12.03, 12:44 Gość portalu: z daleka napisał(a): > a ja bym powieadzial, ze nalezy do najslawniejszych. Cieszy sie juz teraz bardzo zla slawa ale masz racje: slawa to slawa. Odpowiedz Link Zgłoś
brennton IZRAEL znalazl odpowiedz na zamachy, MIRMIL 18.12.03, 12:58 i to tak Pana martwi? to wlasciwa odpowiedz. zamachow bedzie 10 razy mniej, bo nie bedzie sie jak do Izraela dostac. I cala polityka hamasu i Arafata i Asada w lesie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mirmil wlasciwa odpowiedzia by bylo podpisanie pokoju IP: *.uBRgrb01.supercable.es 18.12.03, 15:00 mur rosnie, nienawisc tez. zamiast 1000 ofiar bedzie 100 i to bedzie sukces polityki szarona??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dana33 Re: wlasciwa odpowiedzia by bylo podpisanie pokoj IP: 194.90.65.* 18.12.03, 15:20 nu, kretaczu, nie umiesz tez czytac? przeciez brennton zupelnie jasno napisal, ze bedzie mniej zamachow a wiec i mniej ofiar. trudno ci to zrozumiec? ale ja rozumiem, ze ten mur ciebie denerwuje: twoi przyjaciele nie tylko beda mieli o duzo trudniej przedrzec sie na nasze tereny zeby zabijac i krasc, beda tez mieli duzo wiecej trudnosci w przejsciu zeby nielegalnie pracowac... ale, masz cialo cos chcialo.... ja jestem zadowolona i czekam niecierpliwie na zakonczenie budowy muru. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mirmil Re: wlasciwa odpowiedzia by bylo podpisanie pokoj IP: *.uBRgrb01.supercable.es 18.12.03, 15:27 dana, dana, a gdzie ja napisalem, ze nie bedzie mniej zamachow i mniej ofiar? jednego postu nie mozesz napisac, zeby nie sklamac? widzisz danka - jakby izraela wogole nie bylo, to ofiar tez by nie bylo. no i co z tego, czy to oznacza, ze izrael nalezy zlikwidowac? nie, prawda??? cel nie uswieca srodkow, danka. nawet jesli tym celem jest syjonistyczne szczescie. Odpowiedz Link Zgłoś
goidbaum Mirmilku, to chyba bara-busy wsadzaja autobusy 19.12.03, 10:35 wniosek prawidlowy jest zatem odwrotny: nie byloby bara-busow, nie byloby wysadzanych autobusow, czyz nie. A... ktos mi mowil, ze w medresach logiki nie ucza. Widze, ze ten ktos mial racje. Odpowiedz Link Zgłoś
marcus_crassus ano rosnie...a ty mirmil nawet ja bys sie 18.12.03, 13:25 poswiecil swojemu netowemu "dzihadowi" 24 h na dobe i tak nic nie mozesz zrobic...:)))))) zrozumiales w koncu bezsens swojego netowego "dzihadziku"????bo jakos ostatnio rzadko wpadasz?? a moze popadles w ogolny marazm i zwatpienie :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
goidbaum Mirmil przestal liczyc rezolucje ONZ, 18.12.03, 13:31 jak nie moge zasnac, to licze owieczki. ale powyzej 300 kazdemu rachunek przestaje sie w wkoncu zgadzac. Tak sobie pomyslalem: IRAN (Persja starozytna) piekny kraj, okrutnie zniszczony przez najazd islamski, przed ktorym dzielni Persowie dlugo sie bronili. Moze to bedzie pierwszy kraj, ktory zrzuci te historyczna okupacje? Co Ty na to , Mirmil? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mirmil nie masz prawa, JK, zadawac mi pytan IP: *.uBRgrb01.supercable.es 18.12.03, 14:57 bo nie odpowiadasz na moje. ja jak nie moge zasnac, to licze twoje nicki :) Odpowiedz Link Zgłoś
goidbaum to w Islamii nie licza owieczek? - nie wiedzialem. 18.12.03, 15:10 a co przed snem, wielblady? czego to sie czlowiek w necie nie dovie. pytania kazdy moze zadawac jakie chce. co innego odpowiedzi. mozna ich udzielac, lub tez nie. nicki kazdy moze miec jakie chce, byle wlasne. szpetota, jest tylko podszywanie sie pod cudze. podobnie jak (niesprowokowane) chamstwo. Chamstwo sprowokowane jest juz tylko obrona. ale to nie jest uwaga, ani do Ciebie, ani do mnie. tylko taka ogolna. Odpowiedz Link Zgłoś
marcus_crassus mirmil i jego "prawa"-buhahahahahaha 18.12.03, 15:14 ups..znow sie udlawilem precelkiem...:DDDD a ja kiedys zadalem mirmilowi pytanie czy zrobil dla swoich palestynow cos dobrego oprocz marnowania czasu na swoim idiotycznym netowym dzihadzie ktory jest ogolnie gowno warty :)))) odpowiedzi jak nie ma tak nie bylo :DDDDDDDDDD Odpowiedz Link Zgłoś
goidbaum caly czas uwazam, ze jak mirmil przylapie jakas 18.12.03, 15:24 racza hiszpanke, to bedzie tanczyl flamenco niczym baletnica, pod wplywem czerwonego vina, od rana do wieczora. nie trafilo sie, biedakowi. ale pozostanmy przy nadziei. jakas chica, buena ESPERANZA z pewnosci sie jeszcze urodzi. Odpowiedz Link Zgłoś
marcus_crassus nic sie nie przytrafi :))))on juz napisal ze czeka 18.12.03, 15:34 na nagrode w "raju" :DDDDDD czyli swoja gromade hurys :DDDDDDD oj,cos mi sie widzi ze sie rozczaruje :)))))) ps-a co do tego kogo on pozna to jakby to ujac...chciec nie znaczy moc ;))))) moze mirmil jest jakby to ujac...malo przystojny??:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Odpowiedz Link Zgłoś
goidbaum Przegrani wszystkich krajow, nie placzcie 18.12.03, 17:05 laczyc sie nie musicie. historia was i tak polaczy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mirmil o, znalaz sie i crassus - chce zebym czytal jego.. IP: *.uBRgrb01.supercable.es 18.12.03, 15:18 posty, serwuje prowokacyjne tytuliki, zeby zaciekawic ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: U Re: CIEKAWA MAPA ZE STR ONZ - nieslawny mur rosni IP: *.75.0.35.Dial1.Boston1.Level3.net 18.12.03, 16:46 No to co,ze rosnie.Cokolwiek by tam sie nie dzialo,jest to jedyne miejsce demokracji na Bl.Wschodzie,nieprzwdaz... Odpowiedz Link Zgłoś
goidbaum Oczywiscie, ze tak, U-Boot. Kochasz DYKTATURY.? 18.12.03, 17:02 a w lokalnych, amerykanskich wyborach w Bostonie nie bierzesz udzialu? co, demokracja Ci sie znudzila? WOLISZ DYKTATURY ISLAMSKIE..?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: U Re: Oczywiscie, ze tak, U-Boot. Kochasz DYKTATURY IP: *.75.0.35.Dial1.Boston1.Level3.net 18.12.03, 17:12 Wisz goidbaum,dyktature zion'cow znam z autopsji.Moze warto by sprobowac dyktatury islamskiej? Odpowiedz Link Zgłoś
goidbaum odradzam, 18.12.03, 17:17 ale jak chcesz sprobowac, to co za problem? jedz do Jordanii, lub Arabii Saud. Ale zaznaczam: piwka zero, za kontakty z panienkami mozesz miec spore klopoty. A, by the way, Boston jest jednym z piekniejszych i milszych miast Ameryki. Czy ktos Cie tam przesladuje, lub zrobil Ci jakas krzywde? Moze islamisci? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: !!! Re: ciekawa mapa IP: 195.152.54.* 18.12.03, 17:35 nie rozumiem o co tobie chodzi mirmil, nic nowego w tym wszystkim, zydzi domagaja sie korytarza aby mogli sie swobodnie poruszac miedzy "osadami". znamy to z histori i wiemy jak to wszystko sie skonczylo dla budowniczych korytarzy i muru :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: U Re: odradzam, IP: *.75.0.35.Dial1.Boston1.Level3.net 18.12.03, 18:27 Gidbaum,nikt mnie nie przesladuje.Poprostu"widze i opisuje"-jak nasz wieszcz,tyle ze daleko mi do jego talentu. Goidbaum,czy mozesz spojrzec (zakladam,ze jestes Zydem)na swoje etniczne srodowisko?Wszystko jest OK?.Zgodne z moralnoscia,etyka?bylem w wielu krajach islamskich.Czy nie sadzisz,ze ta "krwiozerczosc Arabow" jest stworzona niejako sztucznie w celu wycisniecia politycznych i terytorialnych zyskow?Ze Arabowie zaczeli sie bronic po latach szczypania ich przez szariki.?Pyskowal bym tak samo na swoich ziomkow,gdyby zachowywali sie tak,jak narod wybrany. Wczoraj w swojej VCR kolekcji znalazlem "Litzmannstadt Getto".Nawet nie wiedzialem,ze to mam.Tysiace Zydow,brudni,wystrzepione kubraki,dzieci o oczach osaczonych zwierzat...A nad tym wszystkim unaszal sie duch Chaima Rumkowskiego.Skonczylem to ogladac kompletnie zalamany.I zastanawiam sie,jak to sie dzieje,ze ludzie,ktorzy przeszli taka tragedie nie wywolali w sobie obyczaju podejscia do innych z wyciagnieta reka.Prawdopodobnie dlatego,ze ci ktorzy byli by w stanie to zrobic-przepadli...zostali rumkowscy-szarony,ktorzy pomagali tych pierwszych wyslac do gazu. Przedtem ogladalem inna tasme-"Promises".Wspanialy zydowski chlopak probuje stworzyc kontakt miedzy nastolatkami zydowskimi i palestynskimi.Nie wyszlo..Rowniez czulem sie potem,jak po uderzeniu mlotem w leb. Forum traktuje w pewnym sensie jak"relief valve".Napiszesz cos,cisnienie sie obniza.Taka sobie rozrywka. A jesli chodzi o Boston,rzeczywiscie ma swoj urok.Probowalem zamieszkac w innych stanach-nie wyszlo.Zadupie.W Bostonie przyszlo mi to latwo. Czy to Ty wybierasz sie na Karaiby?Objechalem ten region 2 lata temu + Costa Rica.Myslalem zeby sie tam osiedlic.Ale tam jest smutno.Ostatniego roku zaliczylem Egipt,Turcje,Italie,Francje Hiszpanie...uh,duzo,jak na raz. Jesli to Ty-stopy wody pod kilem,godspeed,good riddance for you. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dana33 Re: odradzam, IP: 5.5R* / 192.114.47.* 18.12.03, 18:59 ah, zlotko uuuu, wzruszyles mnie do lez. jak ci obdartusi z getta niczego sie nie nauczyli i nie wyciagaja reki do biednych arabow, co? taaak, to moze mi powiesz, dlaczego ci biedni arabowie, tak przez tych zydow meczenie i mordowani, na sama mysl, ze ich wioska zostanie pod wladza generalissimo w ciagu 2 tygodni, kto tylko mogls przeniosl sie do mieszkan w wioskach, ktore maja zostac pod wladza israela? dlaczego staraja sie wszelkimi legalnymi i nie legalnymi dorgami zdobyc israelska id? dlaczego sa gotowi wynajmowac mieszkania nawet w zydowskich dzielnicach, byle nie ryzykowac pozostaniem w autonomii? oj wy slepi glupcy.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ANka Dano wierz mi. Nikt nie jest sklonny do uogolnien IP: *.ifn-magdeburg.de 18.12.03, 19:07 w kwestii cech grup etnicznych - czy narodow -zwlaszcza tak negatywnych dopoki bezposrednio sie z tym problemem nie zetknie. A niestety zetknelo sie juz wielu europejczykow. I nie chodzi mi tu o wydzielone osoby imigrantow do Europy, bo ci jesli sie z integruja nie reprezentuja tych cech. Wystarczy jednak by stworzyli swoj maly odrebny ´klanik´ a znow zaczynaja sie problemy. Natomiast wewnatrz ich wlasnych - tworzonych przez nich samych panstw sytuacja przybysza europejczyka i wyciagane przez niego wnioski sa niestety bardzo podobne... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: U Re: odradzam, IP: *.75.50.5.Dial1.Boston1.Level3.net 19.12.03, 01:20 Danusiu,kochanie..Przenosili sie,bo wiedzieli,ze jesli zostana po tamtej stronie ich wioska wyleci w powietrze po rajdzie IDF. Shalom A tak przy okazji-dalem sie sprowokowac.Moze to "zlotko" zadzialalo.?Postanowilem kiedys,ze wiecej na Twoje posty nie zareaguje.Jestes-jestem pewny-fajne dziewcze,ale tak zaszaronowane,ze postanopwilem sie wycofac. Shalom. I napisz,jak sie bedziesz czuc,kiedy wasze granice beda na brzegach Eufratu,Nilu...Mnie byloby smutno.Cos w rodzaju-i co teraz? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dana33 Re: odradzam, IP: 194.90.65.* 19.12.03, 09:37 nu, zlotko to ja tylko do takich typow jak ty, mirmil, split, goldbaum & co. tak ze nie wzruszaj sie specjalnie. a ze ja fajne dziewcze, to ja wiem to juz od dawna. jak ja sie bede czuc z granicami na przy eufracie i nilu? duzo pewniej. a co do biednych arabow palestynskich, to sprawa jest bardziej prosta niz myslisz: oni nie boja sie rajdow idf, oni sie boja i z racja, ze w autonomii pozostana bez pracy i bez wszelkich swiadczen socjalnych, jakie maja w israelu, wlacznie z wdowia renta, jakie dostaja wdowy po zamachowcach... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ANka Do Goidbauma IP: *.ifn-magdeburg.de 18.12.03, 19:02 Jezeli przemawia do Pana teza ze ´arabowie zaczeli sie bronic po latach szczypania ich przez szariki´to niech Pan sobie przypomni jak traktowali inzynierow i ludzi wyksztalconych, ktorych nota bene sami sciagali na kontrakty bo faktycznie takich ludzi nie mieli. Bo my nawet w PRL-u mielismy inzynierow a oni nie byli w stanie swojej kadry wyksztalcic.. prosze nie wierzyc w te klamstwa. Naprawde TO wlasnie jest indoktrynacja. Typowo arabska. Prosze mi wierzyc ze widzialam podobna mentalnosc u mlodziezy i dzieci- nic dziwnego ze zostala u doroslych. Nie ma czegos takiego dla arabow jak blad araba. Oni zawsze beda dowodzic swoich racji chocby bezmyslnie cos zniszczyli czy Panu ukradli. Dlaczego takie same doswiadczenia ma tak wiele osob , ktore w krajach arabskich pracowalo w tak roznych zawodach? Ja tez nie moglam uwierzyc, ze narod zydowski, ktory zapewne zgodnie ze swoja filozofia nie zdobyl sie na bardziej jawny bunt przeciwko zorganizowanej eksterminacji (moze poza powstaniem w Gettcie) wydal wspolczesnie ludzi szczesliwych i dumnych z pokazywania w internecie synow z rakietnicami i corek w mundurach. Ale niestety im dluzej o tym mysle tym bardziej widze po prostu, ze - jak sami mowia nie mieli wyjscia - i to z cala pewnoscia jest prawda. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dana33 do anki IP: 5.5R* / 192.114.47.* 18.12.03, 19:48 dokladnie trafilas. nie mamy wyjscia, choc staralismy sie jak moglismy. jakie panstwo jeszcze wytrzymaloby 3 lata takich krwawych zamachow? ten mur nas orzdielajacy zaczelismy budowac dopiero po 3 latach. a powinnismy byli to zrobic natychmiast, po pierwszym miesiacu. byloby pare rodzin mniej oplakujacych swoje dzieci. Odpowiedz Link Zgłoś
monash do Dany 19.12.03, 03:07 Co bedzie wiec z Jerozolima i Betlejem ? Malo wazne, czy podoba mi sie polityka Sharona czy nie, ale nie wyobrazam sobie aby te miasta byly w rekach Arabow ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dana33 Re: do Dany IP: 194.90.65.* 19.12.03, 09:44 nu, to jest problem prawdziwy, dlatego tez nigdy nie zrozumialam, dlaczego rabin zostawil jerozolime na "koniec" pertraktacji, jako ze obawiam sie, ze o jerozolime wszystko sie rozwali. choc oczywiscie dla muzulmanow nigdy jerozolima nie byla tym najwazniejszym miejscem, w przeciwienstwie do zydow. beltehem jest juz oddane autonomii i nie lezy wiecej w administracji israelskiej. ja tam pojechac juz nie moge (strata dla obu stron, jako ze israelczycy a przede wszystkim mieszkancy jerozolimy kupowali tam regularnie wszystko od zywnosci do bizuterii, a arabowie rozwijali swoje interesy). natomiast jerozolima.... nie wiem jak to sie skonczy. najprawdopodobniej bedzie w jakis sposob rozdzielona, znow ze strata i dla israela i dla turystow. wiemy jak to wygladalo przed 1967 rokiem i tak to bedzie znow po ponownym rozdzieleniu miasta. Odpowiedz Link Zgłoś
goidbaum Aniu, jestes tu nowa 19.12.03, 11:14 i widze, masz wrazenie, ze mozesz powaznie dyskutowac z ekipa manipulantow islamskich typu: mirmil, schlagbaum, goldbaum (ze pomniejsze fiszki pomine). Nie ma takiej potrzeby! towarzystwo przyszlo tu ze smietnika historii i w poczuciu swojej bezsilnosci kreci i manipuluje tu na forum ile sie da, majac nadzieje, ze niedoswiadczeni mlodzi forumowicze dadza sie na to nabrac. Zapewniam Cie, ze efektywniejesze jest wysmiewanie tego towarzystwa. Sama sie przekonasz, ze powazna dyskusja z nimi do niczego nie prowadzi, poniewaz nie dyskusja, a manipulacja jest ich celem. Powazni sa tylko wtedy, gdy tancza Flamenco. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ANka Juz to dostrzeglam IP: *.ifn-magdeburg.de 19.12.03, 11:55 nie jestem tak bardzo nowa tylko bywam zrywami. A jestem mniej wiecej od wiosny. Ale dziekuje za zyczliwe wyjasnienie. Tego nigdy za malo. Pozdrawiam i zmykam bo mam dzis jednak troche pracy a zdrowie mnie juz nie tlumaczy :) Odpowiedz Link Zgłoś
mirmilek JOTKA, STARY WYJADACZU, TY SIE NIE DASZ ;) 21.12.03, 01:31 goidbaum napisała: > i widze, masz wrazenie, ze mozesz powaznie dyskutowac z ekipa manipulantow > islamskich typu: mirmil, schlagbaum, goldbaum (ze pomniejsze fiszki pomine). > > Nie ma takiej potrzeby! > towarzystwo przyszlo tu ze smietnika historii i w poczuciu swojej bezsilnosci > kreci i manipuluje tu na forum ile sie da, majac nadzieje, ze niedoswiadczeni > mlodzi forumowicze dadza sie na to nabrac. TAK, TAK. TO WSZYSTKO SWIETA PRAWDA. MYSLE, ZE ZAPOMNIALES JESZCZE DODAC, ZE WYSMIEWAJA SIE Z TWOJEJ NIEWIEDZY NA CZESTO PORUSZANE PRZEZ CIEBIE TEMATY - ISLAM, MUZULMANIE, ARABOWIE, ETC. TO CHYBA BOLI CIE JESZCZE BARDZIEJ. ZDAJESZ SOBIE SPRAWE, ZE CHOC ZGRYWASZ TUTAJ LUZAKA, TO NIE GOLDBAUM WYMYSLIL SOBIE MAJACA SIE PODSZYWAC POD CIEBIE FALSZYWKE, ALE ZROBILES TO WLASNIE TY? COS ZA BARDZO SIE PRZEJALES CALA TA SPRAWA MOJ ZNAWCO DOKTRYNY MONROE'A I FILOZOFII HEGLA (ZE WSPOMNE TWOJE WPADKI TYLKO Z OSTATNICH DNI :) POZDRAWIAM PANA DOKTORA, M. Odpowiedz Link Zgłoś
goidbaum sluchaj U 19.12.03, 11:18 ja jestem takim samym "Zydem", jak Goldbaum, Schlagbaum etc... i Izrael mi po prawdzie "lata". ale ciesze sie, ze Izrael leje to swiatowe muzulstwo, zagrazajace naszym zachodnim wartosciom. Odpowiedz Link Zgłoś
arsch_boli Sprawa muru przypomina mi aferę z minami atomowymi 19.12.03, 01:52 Kiedy byłem jeszcze młodym człowiekiem przed 30-ką i mieszkałem jeszcze w Polsce, gdzieś na początku lat 60-tych, to pamiętam, że wybuchła afera z minami atomowymi. Otóz ktos, w Niemczech Zachodnich czy NATO, dokładnie już nie pamiętam, wystąpił z projektem, żeby po zachodniej stronie granicy pomiędzy NRD i NRF (wtedy jeszcze się mówiło NRF, dopiero później N przeniesiono z początku na koniec) zainstalować łańcuch stacjonarnych ładunków jądrowych, czyli min. Odpalone by one zostały w przypadku inwazji ze wschodu. Na zdrowy rozum, te miny mogły służyć wyłącznie celom obronnym. W żaden sposób nie dawałyby wojskom NATO przewagi w przypadku ataku na wschód. Tym nie mniej, politycy i prasa radziecka, a wraz z nimi politycy i prasa w Polsce i wszystkich krajach Obozu podniosły straszliwe larum, że ów projekt jest przejawem imperialistycznej i agresywnej polityki USA i ich marionetek z NATO. Do dziś dnia, mimo upływu 40 lat od tamtej pory, ja nie jestem w stanie zrozumieć, jak owa czysto obronna instalacja miałaby służyć agresywnym posunięciom? Podobnie jest z obecnym murem w Izraelu. Tak jak kiedys sowieci, tak dziś różne reinkarnacje sowietów i sowieckiego sposobu myślenia podnoszą straszny wrzask, że Izrael uprawia agresywną politykę. Coż, historia sie lubi powtarzać... Ale, wiadomo, jako farsa. A tutaj mamy jeszcze inny przypadek: jedna historyczna farsa sie powtarza jako współczesna farsa. Głównymi aktorami tej farsy są ci, którzy potrafią tylko wrzeszczeć, ale nic nie robią w praktyce, by doprowadzić do zakończenia konfliktu między Palestyńczykami i Żydami. Wrzaskiem nic sie nie załatwi. Izraelczycy wiedzą o tym i dlatego budują ten mur. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dana33 do bolejacego tylka IP: 194.90.65.* 19.12.03, 09:49 sluchaj, dales mi pomysl.... co ty na to, jak po skonczeniu muru postawilibysmy na jego dlugosc tak co pare metrow karabin maszynowy. wszystkie polaczone jakims kablem w taki sposob, zeby za nacisniciem guzika wszystkie jednoczesnie strzelaly. po jakims zamachu terrorystycznym ktos upowazniony nacisnalby na taki guzik..... mysle, ze po 2 takich nacisnieciach intifada by sie skonczyla.... co ty na to... :) Odpowiedz Link Zgłoś
goidbaum to jest oczywiste, stary, 19.12.03, 12:54 krzyk w sprawie muru podnoasz tylko islamscy manipulancji, jak mirmi, goldbaum i schlagbaum., oraz inna platna agentura panstw Islamistanu. MUR jest dla nich o tyle grozny, ze cala polityka i cel intifady bierze w leb, poniewaz liczba zamachow spadnie kilkukrotnie. Dlatego taka ich wscieklosc. Odpowiedz Link Zgłoś
wtracalski Do Mirmila 19.12.03, 09:27 Mimil napisał: ...w swoich granicach z 67 mozecie robic, co sie wam podoba... Mianuję cię Prezydentem Stanów Zjenoczonych Arabii i idę spokojnie spać. Wtrącalski Odpowiedz Link Zgłoś