Dodaj do ulubionych

Czy dojdzie do zmiany na stanowisku trenera Pol...

IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 21.08.03, 01:28
PUTYRA??? ŻEBY SPUŚCIŁ POLAR DO 3 LIGI? DAJCIE SZANSĘ TRENEROWI
NAHAJŁO!
Obserwuj wątek
    • Gość: kibic Re: Czy dojdzie do zmiany na stanowisku trenera P IP: *.lubin.sdi.tpnet.pl 21.08.03, 08:13
      a może tak były asysten trenera Jabłońskiego Bogdan Pisz
      • Gość: ro-ro Re: Czy dojdzie do zmiany na stanowisku trenera P IP: *.nd.e-wro.net.pl 21.08.03, 08:45
        No i co, Urbanek, trzeba się było tak przeciwstawiać fuzji ze
        Śląskiem? Prognozowałem, że wcześniej czy później cię powiozą, i
        nie pomyliłem się! Tylko, że w tym przypadku nie znależli kozła
        ofiarnego, lecz barana!
        • Gość: jacko Putyra?! IP: *.magma-net.pl 21.08.03, 08:53
          No to nieźle. Klepak zajęty, Mandziej też (jest w Lechii
          Dzierżoniów), Kujawa wolny od wczoraj ale mało prawdopodobny. Za
          to wolny jest Putyra. Zatrudnienie tego gościa będzie szczytem
          inteligencji władz Polaru. Przypomnę w 2 lata z I do III ligi. W
          rodzinnym Chocianowie nie ma wstępu na stadion za spuszczenie
          Stali. Niech nikogo nie myli tytuł mistrza Polski z Zagłębiem.
          Dostał w połowie rundy wiosennej zespół z 5 punktową przewagą,
          sezon zakończył z 4 punktową przewagą. Mistrza Polski zdobył
          Świerk. W następnym sezonie gdy marian przygotował zespół
          samodzielnie było IX miejsce (wcześniej vicemistrz i mistrz) W
          lubinie do dziś się z niego śmieją. Ja Polar lubię i nigdy mu
          Putyry nie życzę.
    • jacek.erazmus Re: Czy dojdzie do zmiany na stanowisku trenera P 21.08.03, 09:49
      Gość portalu: POLAR napisał(a):

      > PUTYRA??? ŻEBY SPUŚCIŁ POLAR DO 3 LIGI? DAJCIE SZANSĘ
      TRENEROWI
      > NAHAJŁO!

      W Polarze jest już parę osób "zasłużonych" dla Śląska . Na pewno
      Marian P. też przyda się na Zakrzowie :D Ciekawe czy Polar
      przetrwa do końca roku ?
    • Gość: koper Re: Czy dojdzie do zmiany na stanowisku trenera P IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 21.08.03, 23:18
      Niech szypułki jecą na pysk do 3 ligi, możecie zatrudnić nawet
      Engela a i tak PALANTY czeka was 3 liga.Pa frajerzy Wrocław jest
      za Śląskiem
      • Gość: ro-ro Re: Czy dojdzie do zmiany na stanowisku trenera P IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.08.03, 00:57
        Gość portalu: koper napisał(a):

        > Niech szypułki jecą na pysk do 3 ligi, możecie zatrudnić
        nawet
        > Engela a i tak PALANTY czeka was 3 liga.Pa frajerzy Wrocław
        jest
        > za Śląskiem
        MYSLE FRAJERZE ZE DLUGO TO TY Z TEJ III LIGII NIE WYJDZIESZ !!!!
        I CIESZE SIE ZE,ODNALAZLES SWOJ
        POZIOM "FRAJERZE" !!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Gość: only wks Re: Czy dojdzie do zmiany na stanowisku trenera P IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 23.08.03, 12:36
      Bierzcie Putyre to swietny fachowiec!!!!!!!!!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka