Gość: POLAR IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 21.08.03, 01:28 PUTYRA??? ŻEBY SPUŚCIŁ POLAR DO 3 LIGI? DAJCIE SZANSĘ TRENEROWI NAHAJŁO! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: kibic Re: Czy dojdzie do zmiany na stanowisku trenera P IP: *.lubin.sdi.tpnet.pl 21.08.03, 08:13 a może tak były asysten trenera Jabłońskiego Bogdan Pisz Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ro-ro Re: Czy dojdzie do zmiany na stanowisku trenera P IP: *.nd.e-wro.net.pl 21.08.03, 08:45 No i co, Urbanek, trzeba się było tak przeciwstawiać fuzji ze Śląskiem? Prognozowałem, że wcześniej czy później cię powiozą, i nie pomyliłem się! Tylko, że w tym przypadku nie znależli kozła ofiarnego, lecz barana! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jacko Putyra?! IP: *.magma-net.pl 21.08.03, 08:53 No to nieźle. Klepak zajęty, Mandziej też (jest w Lechii Dzierżoniów), Kujawa wolny od wczoraj ale mało prawdopodobny. Za to wolny jest Putyra. Zatrudnienie tego gościa będzie szczytem inteligencji władz Polaru. Przypomnę w 2 lata z I do III ligi. W rodzinnym Chocianowie nie ma wstępu na stadion za spuszczenie Stali. Niech nikogo nie myli tytuł mistrza Polski z Zagłębiem. Dostał w połowie rundy wiosennej zespół z 5 punktową przewagą, sezon zakończył z 4 punktową przewagą. Mistrza Polski zdobył Świerk. W następnym sezonie gdy marian przygotował zespół samodzielnie było IX miejsce (wcześniej vicemistrz i mistrz) W lubinie do dziś się z niego śmieją. Ja Polar lubię i nigdy mu Putyry nie życzę. Odpowiedz Link Zgłoś
jacek.erazmus Re: Czy dojdzie do zmiany na stanowisku trenera P 21.08.03, 09:49 Gość portalu: POLAR napisał(a): > PUTYRA??? ŻEBY SPUŚCIŁ POLAR DO 3 LIGI? DAJCIE SZANSĘ TRENEROWI > NAHAJŁO! W Polarze jest już parę osób "zasłużonych" dla Śląska . Na pewno Marian P. też przyda się na Zakrzowie :D Ciekawe czy Polar przetrwa do końca roku ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: koper Re: Czy dojdzie do zmiany na stanowisku trenera P IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 21.08.03, 23:18 Niech szypułki jecą na pysk do 3 ligi, możecie zatrudnić nawet Engela a i tak PALANTY czeka was 3 liga.Pa frajerzy Wrocław jest za Śląskiem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ro-ro Re: Czy dojdzie do zmiany na stanowisku trenera P IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.08.03, 00:57 Gość portalu: koper napisał(a): > Niech szypułki jecą na pysk do 3 ligi, możecie zatrudnić nawet > Engela a i tak PALANTY czeka was 3 liga.Pa frajerzy Wrocław jest > za Śląskiem MYSLE FRAJERZE ZE DLUGO TO TY Z TEJ III LIGII NIE WYJDZIESZ !!!! I CIESZE SIE ZE,ODNALAZLES SWOJ POZIOM "FRAJERZE" !!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: only wks Re: Czy dojdzie do zmiany na stanowisku trenera P IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 23.08.03, 12:36 Bierzcie Putyre to swietny fachowiec!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś