Dodaj do ulubionych

Kto rano wstaje

01.11.14, 11:07
https://www.lolmania.pl/uploads/posts/t/5217.jpg
Obserwuj wątek
    • m.maska Re: Kto rano wstaje 01.11.14, 21:15
      Biedny Garfield smile wyglada fatalnie wink moze jednak niech lepiej wraca do "spania"
      • darima_ka Re: Kto rano wstaje 02.11.14, 10:49
        Ja też bym chętnie wróciła do łózkabig_grin
        • rudka-a Re: Kto rano wstaje 02.11.14, 13:13
          Na makatce u mojej babci widniał wyhaftowany napis..
          kto rano wstaje, temu Pan Bóg daje..
          smile)
    • tropem_misia1 Re: Kto rano wstaje 03.11.14, 05:31
      Oj musi..oj!
      • rena-ta49 Re: Kto rano wstaje 03.11.14, 06:48
        Do piątku musimysad
        • m.maska Re: Kto rano wstaje 03.11.14, 12:42
          Czuje sie dzisiaj niemal jak Garfield... za oknem pogoda listopadowa, wiec nic dziwnego.
          • rena-ta49 Re: Kto rano wstaje 03.11.14, 13:29
            U nas piękna jesień,słoneczko pięknie świeci,
            ciepło jest.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka