m.maska Re: Kto rano wstaje 01.11.14, 21:15 Biedny Garfield wyglada fatalnie moze jednak niech lepiej wraca do "spania" Odpowiedz Link
rudka-a Re: Kto rano wstaje 02.11.14, 13:13 Na makatce u mojej babci widniał wyhaftowany napis.. kto rano wstaje, temu Pan Bóg daje.. ) Odpowiedz Link
m.maska Re: Kto rano wstaje 03.11.14, 12:42 Czuje sie dzisiaj niemal jak Garfield... za oknem pogoda listopadowa, wiec nic dziwnego. Odpowiedz Link
rena-ta49 Re: Kto rano wstaje 03.11.14, 13:29 U nas piękna jesień,słoneczko pięknie świeci, ciepło jest. Odpowiedz Link