Dodaj do ulubionych

J.Mucha odeszła z PO

20.01.21, 16:26
Joanna Mucha dołączy do Hołowni. Stara łajba o nazwie Patologia Obywatelska nabiera coraz więcej wody, skoro szczury i muchy z niej uciekają. Z Borysa śmieją się już wszyscy. Nawet ci w PO.
Teraz Mucha bedzie puczyć u Hołowni?
Joanna Mucha - styczeń 2020 r. i styczeń 2021 r.
https://pbs.twimg.com/media/EsLW5cVWMAAu6Op?format=jpg&name=small
Obserwuj wątek
  • rena-ta49 Re: J.Mucha odeszła z PO 20.01.21, 16:29
   Dalej muszą głupki wszystko co robi PiS krytykować w czambuł,to do końca roku rozpadnie się ta banda megalomanów. Żadnej konstruktywnej współpracy,tylko wyprowadzanie ludzi na ulice i darcie ryjów przez nieudaczników,którzy przegrali wszystkie wybory.
  • rena-ta49 Słynna "puczowa śpiewaczka" euforii nie wzbudziła? 20.01.21, 16:40
   Posłanka PO Joanna Mucha zdecydowała się dołączyć do partii Szymona Hołowni. Jak donosi portal Onet, szef lubelskich struktur Stowarzyszenia Polska 2050 Jakub Jakubowski, zdecydował się zrezygnować z funkcji właśnie w reakcji na ten transfer. Nikt miał nie konsultować transferu Muchy z lokalnymi działaczami Polski 2050. Warto przypomnieć, że w ostatnich wyborach Mucha startowała z okręgu wyborczego nr 6 (Lublin).

   Oświadczam, że z dniem 20 stycznia 2021 roku z przyczyn osobistych i ze skutkiem natychmiastowym, składam rezygnację z funkcji Lidera Regionu Lubelskiego Stowarzyszenia Polska 2050

   — ogłosił na Facebooku Jakub Jakubowski. Jak widać, sam Jakubowski w swoim oświadczeniu stwierdził, że rezygnuje „z przyczyn osobistych”.

   Rok temu dołączyłem do Ekipy Szymona, wiedząc że jestem gotów poświęcić jej część swojego życia. Chciałem pomóc nadawać polskiej polityce nową jakość, wspólnie z tysiącami zwykłych ludzi myślących: „Dość!”, zbudować coś innowacyjnego, zasypać podziały, rozmawiać, zauważać i kumulować dobrą energię. Dziś ta przygoda dobiega końca. Poznałem dziesiątki wspaniałych ludzi ze wszystkich powiatów województwa lubelskiego, ze wszystkich innych województw i z zagranicy. Setki spotkań, tysiące działań, dziesiątki tysięcy wiadomości i miliony myśli o lepszej Polsce. To zostanie ze mną na zawsze! Dziękuję Wam za to. Dzięki Szymon!

   — napisał.


   Czyżby transfer Joanny Muchy do Polski 2050 był początkiem konfliktu w lubelskich strukturach formacji Szymona Hołowni?

   wpolityce.pl/polityka/535660-konflikt-w-polsce-2050-po-przyjsciu-muchydzialacz-rezygnuje

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka