07.02.08, 11:21
Forum gromadzi same wybitne osobowości, ale gdybym tak zapytała,
jaki rys Waszego charakteru wyrządzil Wam w życiu najwięcej szkód?
Temat drażliwy, choć na czasie w związku z Wielkim Postem. Wypada
zacząć od siebie - brak pokory.
Obserwuj wątek
    • skorpionica11 Re: Zapytam 07.02.08, 12:16
      hmm u mnie tego sporo jest ale czy szkod to chyba nie mozna tak
      tego nazwac winkraczej konfliktów
      tak tez jestem nie pokorna,mam wlasne zdanie(czyli nie ktorzy mowi
      zem pyskata)poprostu charakterna jestem i ja jakos nie mam z tym
      problemu tylko inni maja, ale tak to jest jak ktos slaby i
      zakompleksiony
      • rotman69 Re: Zapytam 07.02.08, 13:22
        jesuuuuuuuu to temat rzeka
        uparty,nie znoszący gdy ktos próbuje nim rządzić lub narzucac własne
        zdanie.ale to nie mój problem tylko innych
        • azmb Re: Zapytam 07.02.08, 14:05
          Jestem całym zestawem wad (?), ale za to, jakam asertywna.. ho, ho..
          balla
    • tadeusz_ski.51 Poważnie?? 07.02.08, 14:27
      puzzle33 napisała:
      > Forum gromadzi same wybitne osobowości...
      ----------
      O kurcze, to jak ja się tu znalazłem?
      big_grinDD
      • inka-1 Re:Jako ta ,,wybitna ..he..he" 07.02.08, 15:20
        do dzis mi ciazy brak umiejetnosci mowienia ,,nie'(asertywnosc wciaz
        trenuje)..dlugo uwazalam ze jestem niesmiala..a moze bylam,ale
        zwalczylam..
        • tadeusz_ski.51 Re:Jako ta ,,wybitna ..he..he" 07.02.08, 18:55
          inka-1 napisała:
          > do dzis mi ciazy brak umiejetnosci mowienia ,,nie'...
          -----------
          Sprawdzimy, zobaczymy! Przekonam się na ile jesteś prawdomówna! big_grinDD
    • darima_ka Re: Zapytam 07.02.08, 15:48
      Jako ,że człowiek "grzeszny " jestem wad więcej niż
      zalet , ale chyba jedną z głównych to upartość,
      gdybym chociaż trochę na kompromisy szła ....
      • rena-ta49 Re: Zapytam 07.02.08, 18:51
        Szkód wymiernych , raczej chyba sobie nie
        przysporzyłam swoimi wadami, ale na pewno
        wiele ich mam , jak pamiętliwość,
        zadziorność, upartość, oj tak można by....
        • tadeusz_ski.51 Re: Zapytam 07.02.08, 18:59
          Zdrowa samokrytyka Reniu, zdrowa! Ale reakcja na człowieka zależy też od drugiej
          strony. Jeśli ktoś zechce i potrafi zapanować na Twoją zadziornością (kogut czy
          co? hihi), to cierpliwością może Cię chyba "rozbroić", co?? big_grinDD
          • rena-ta49 Re: Zapytam 07.02.08, 19:03
            Ktoś, kiedyś nad tym panował,
            dzięki swojej cierpliwości właśniesmile
        • puzzle33 Re: Zapytam 07.02.08, 19:10
          Pamiętliwość to doświadczenie.smile
          • rena-ta49 Re: Zapytam 07.02.08, 19:32
            Też tak sądzę , należy wybaczać , ale pamiętać!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka