joankb
09.05.08, 08:41
Igła to nie jet narzędzie dla mnie... Śrubokręt owszem. Ale dopadło mnie i
muszę skrócić ramiączka. Powiedzcie dziewczyny - gdzie? Ramiączka są
regulowane do połowy, w kierunki dolnym. Tzn. najkrótsze są jak się klamerką
dojedzie do dołu. Którą część haratnąć? Tę górną ozdobną czy dolną? Tylko mi
kurczę nie mówcie, że obie...