joali
31.05.09, 19:49
Dziewczyny, narzekamy że tak brakuje rozmiaru 60c, zwłaszcza ściśliwego (a
niestety długo oczekiwane Cleo pod tym względem rozczarowuje). Wymyśliłam że
zamówię jeszcze jeden Lemon Sorbet 60C ale ze zwężonym obwodem. Pech chciał że
akurat 60C wyszedł. Naklikałam więc że chciałabym żeby uszyli i znalazłam inną
fajną rzecz. Przy sporej części staników Mileny (przeglądałam głównie te,
które są w rozmiarze 60d) można naklikać że chciałoby się inny
rozmiar. Naklikałam więc. Do jednego z modeli - Romantica, są już nawet zapisy
www.milena-bielizna.pl/shop/?pro=view&item=401. Zapisałam się też, na 60c i
jest nas oczekujących już trójka. Może chciałybyście dołączyć? Potrzebnych
jest w sumie 8 zamówień, wtedy ruszą z produkcją. Może w ten sposób udałoby
się Milenę nakłonić do wprowadzania rozmiaru 60c do standardów linii z małymi
obwodami.
Model Romantica ma dobre opinie forumek, jest przy tym naprawdę ładny i w
połowie ceny Cleo. Przy dodatkowym zmniejszeniu obwodu, myślę że Lemon Sorbet
z Romanticą zaspokoi potrzeby nawet tych, które potrzebują naprawdę
niewielkiego obwodu.
Zapisy na Romanticę są tutaj www.milena-bielizna.pl/shop/?pro=view&item=401
a na Lemon Sorbet tutaj www.milena-bielizna.pl/shop/?pro=view&item=347
Już naprawdę niewiele brakuje do tego żebyśmy mogły cieszyć się nowymi,
stosunkowo niedrogimi i we właściwym rozmiarze stanikami :)