Dodaj do ulubionych

Zamówienia na 60C do Mileny

31.05.09, 19:49
Dziewczyny, narzekamy że tak brakuje rozmiaru 60c, zwłaszcza ściśliwego (a
niestety długo oczekiwane Cleo pod tym względem rozczarowuje). Wymyśliłam że
zamówię jeszcze jeden Lemon Sorbet 60C ale ze zwężonym obwodem. Pech chciał że
akurat 60C wyszedł. Naklikałam więc że chciałabym żeby uszyli i znalazłam inną
fajną rzecz. Przy sporej części staników Mileny (przeglądałam głównie te,
które są w rozmiarze 60d) można naklikać że chciałoby się inny
rozmiar. Naklikałam więc. Do jednego z modeli - Romantica, są już nawet zapisy
www.milena-bielizna.pl/shop/?pro=view&item=401. Zapisałam się też, na 60c i
jest nas oczekujących już trójka. Może chciałybyście dołączyć? Potrzebnych
jest w sumie 8 zamówień, wtedy ruszą z produkcją. Może w ten sposób udałoby
się Milenę nakłonić do wprowadzania rozmiaru 60c do standardów linii z małymi
obwodami.
Model Romantica ma dobre opinie forumek, jest przy tym naprawdę ładny i w
połowie ceny Cleo. Przy dodatkowym zmniejszeniu obwodu, myślę że Lemon Sorbet
z Romanticą zaspokoi potrzeby nawet tych, które potrzebują naprawdę
niewielkiego obwodu.
Zapisy na Romanticę są tutaj www.milena-bielizna.pl/shop/?pro=view&item=401
a na Lemon Sorbet tutaj www.milena-bielizna.pl/shop/?pro=view&item=347
Już naprawdę niewiele brakuje do tego żebyśmy mogły cieszyć się nowymi,
stosunkowo niedrogimi i we właściwym rozmiarze stanikami :)
Obserwuj wątek
    • malagracja Up! n/t 01.06.09, 14:18

      • joali Re: Up! n/t 01.06.09, 15:03
        dzięki :)
        ale odzewu jakoś nie widać. Widziałam nawet odnośnik do tego wątku na forum
        wizazu. Mimo to kolejnych zamówień w Milenie nie ma.
        A mi się marzy Lemon Sorbet 60c ze zmniejszonym obwodem i Romantica 60c.
        Eh.
    • scarlet_agta Re: Zamówienia na 60C do Mileny 06.06.09, 22:07
      Lemon Sorbet w rozmiarze 60C:
      duzabielizna.pl/shop/index.php?p768,biustonosz-lemon-sorbet-milena
      • joali Re: Zamówienia na 60C do Mileny 07.06.09, 20:53
        cały problem w tym że Lemona 60c chciałam od razu ze zwężeniem, tak żeby wyszło
        55d, więc zamówienie w innym miejscu odpada. Na moje baardzo liczne zapytania,
        Milena odpowiedziała że Lemona już niestety doszywać nie planują ale obiecali że
        Romantica 60c wejdzie do produkcji. Bardzo się ciesze i zastanawiam nawet nad
        zamówieniem od razu dwóch zwężonych do 55d. Może w ogóle Milena zdecyduje się na
        wypuszczanie choć od czasu do czasu czegoś w 60c albo 55d? Przecież kiedyś muszą
        przyjść te lepsze czasy a mnóstwo dziewczyn czeka na rozmiary 55.
    • joali będą szyć :)) 15.06.09, 22:28
      podbijam temat bo może ktoś się jeszcze skusi. Nie wiem czy na skutek moich
      zabiegów ale na Romantice jest już 5 zamówień i dostałam od Mileny informację że
      na pewno będą szyć :)
      Mają też zapisy na nowy model Cabaret, fikuśny w dwóch kolorach. Na 60c są już
      dwa zapisy www.milena-bielizna.pl/shop/?pro=view&item=158
      Idzie ku lepszemu :)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka