Dodaj do ulubionych

wachacz w ruskach

24.04.05, 17:35
czy można go prostować???czy da się to zrobić "domowymi sposobami"?
Obserwuj wątek
    • Gość: mat Re: wachacz w ruskach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.04.05, 15:54
      no i zaspaowałem sobie:))ciekawe czy wytrzyma!:)jak myślicie??
    • edwin.sk Re: wachacz w ruskach 25.04.05, 16:19
      to jest rusek jak nei wytrzyma to zaspawasz jeszcze raz:D
      • matmichal Re: wachacz w ruskach 25.04.05, 21:05
        tylko że w książce piszą,że tak nie wolno robić! wachacz urwał mi się przy
        amortyzatorze!
        • edwin.sk Re: wachacz w ruskach 25.04.05, 22:18
          mój barciszek cały sezon jeździł dnieprem z kardanem przyklejonym na poxipol....może się powtórzę ale to jest rusek...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka