matmichal 24.04.05, 17:35 czy można go prostować???czy da się to zrobić "domowymi sposobami"? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: mat Re: wachacz w ruskach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.04.05, 15:54 no i zaspaowałem sobie:))ciekawe czy wytrzyma!:)jak myślicie?? Odpowiedz Link Zgłoś
edwin.sk Re: wachacz w ruskach 25.04.05, 16:19 to jest rusek jak nei wytrzyma to zaspawasz jeszcze raz:D Odpowiedz Link Zgłoś
matmichal Re: wachacz w ruskach 25.04.05, 21:05 tylko że w książce piszą,że tak nie wolno robić! wachacz urwał mi się przy amortyzatorze! Odpowiedz Link Zgłoś
edwin.sk Re: wachacz w ruskach 25.04.05, 22:18 mój barciszek cały sezon jeździł dnieprem z kardanem przyklejonym na poxipol....może się powtórzę ale to jest rusek... Odpowiedz Link Zgłoś