Gość: NYorker
IP: *.dyn.optonline.net
19.11.05, 04:11
jezeli ktokolwiek za oceanem nie spi w tej chwili, a zna angielski i
interesuje go baja 1000, to na zywo moze sluchac weathermana (i calej
lacznosci radiowej) tutaj:
race-dezert.com:8585/listen.pls