Dodaj do ulubionych

baja 1000 - live

IP: *.dyn.optonline.net 19.11.05, 04:11
jezeli ktokolwiek za oceanem nie spi w tej chwili, a zna angielski i
interesuje go baja 1000, to na zywo moze sluchac weathermana (i calej
lacznosci radiowej) tutaj:

race-dezert.com:8585/listen.pls
Obserwuj wątek
    • supermacio Re: baja 1000 - live 19.11.05, 17:29
      Qrde, nie wiem jak to otworzyć.
      A przy okazji tak gdzies rok temu widziałem zapowiedź filmu o baja 1000, pewnie
      się ukazał na jakiejś płycie już - nie znasz moze tytułu?
      • okrutny_mariuszek Re: baja 1000 - live 19.11.05, 17:44
        W sieci masz od penisa filmów z baja 1000.
        to co pod linkiem otworzysz np. Winampem lub Media Player Classic
        • Gość: igi Re: baja 1000 - live IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.11.05, 18:24
          film nosi tyt. "Dust to Glory" warto go zobaczyc zdjecia powalaja :)
      • Gość: NYorker Re: baja 1000 - live IP: *.dyn.optonline.net 19.11.05, 21:33
        "dust to glory'
    • supermacio Re: baja 1000 - live 20.11.05, 03:13
      Dzieki - bede szukał ;)
      • Gość: NYorker 5 lat IP: *.nycmny.east.verizon.net 20.11.05, 04:24
        www.advrider.com/forums/showthread.php?t=105801

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka