Dodaj do ulubionych

Powolny ratunek dla zakorkowanego Okęcia

10.06.10, 07:24
Kpiny ! "spowoduje, że ruch w al. Krakowskiej stanie się jeszcze bardziej płynny" , wszystko stoi na dębowo,to co w takim razie oznacza wyrażenie "bardziej płynny".
Arogancja urzędników przekracza wszelkie wyobrażenia.
Rządam dymisji osób odpowiedzialnych
Obserwuj wątek
    • Gość: zakorkowany Absolutna arogancja IP: *.tk.dk 10.06.10, 08:12
      Urzędnicy, którzy są odpowiedzialni za ten bałagan powinni zostać
      zwolnieni. Sytuacja nic się nie poprawiła. Arogancja urzędników jest w
      tym temacie ogromna. Inwestycja budowy parkingu pod kątem objazdów jest
      BARDZO ŹLE PRZYGOTOWANA! DYMISJA!!
    • Gość: Odcięty Nadarzyn Powolny ratunek dla zakorkowanego Okęcia IP: 195.245.213.* 10.06.10, 08:52
      PROSZĘ , ABY PRZYPOMNIEC JEDNOCZĘSNIE - IŻ NIEDAWNO ZOSTAŁĄ PODJETA
      PRZEZ OSZOŁOMÓW DECYZJA O ZAPRZESTANIU BUDOWY OBWODNICY RASZYNA
      (ODŁOŻENIE O KILKA LAT CZEGOŚ CO SIĘ CAŁY CZAS ODKŁADA TAK TRZEBA
      NAZWAĆ).
      • Gość: Racjonalista Re: Powolny ratunek dla zakorkowanego Okęcia IP: 81.210.113.* 10.06.10, 09:32
        Podziękujcie ludziom z Magdalenki za zablokowanie budowy Trasy
        Salomea-Wolica, czyli obwodnicy Raszyna. I odpowiedzcie sobie też na
        pytanie kto Wam kazał wyprowadzac się z Warszawy.
    • Gość: Jan Powolny ratunek dla zakorkowanego Okęcia IP: 195.8.217.* 10.06.10, 10:04
      Jeśli tak ma to wszystko wygladać, to już może lepiej nie budować
      tego parkingu...
    • Gość: xvxv Powolny ratunek dla zakorkowanego Okęcia IP: *.chello.pl 10.06.10, 16:45
      Ciekawe co to za "geniusz" wpadł na pomysł zbudowania takiego budynku na
      środku ruchliwej drogi wjazdowo-wyjazdowej? Chyba mu na imiE debil było?
      Wrrrrr....
    • Gość: zlymamyruch Zła koord. świateł! Odkorkują Rondo Radosław?!! IP: *.gmb.pl 11.06.10, 17:28
      Wiele miejsc wjazdów, A.l Krakowska, skrzyżowań w centrum powoduje korki. Np.
      Na Rondzie Radosława LUDZI MYLI ORGANIZACJA PASÓW I ŚWIATŁA SĄ ŹLE
      SKOORDYNOWANE (NA UL.JANA PAWŁAII) GDZIE ŚWIECI ZIELONE, KAWAŁEK DALEJ JEST
      CZERWONE I NA ODWRÓT CO POWODUJE NIE DO ZNIESIENIA JUŻ DŁUŻEJ KOREK. KARETKI
      NIE MOGĄ SIĘ PRZEBIĆ. ZA KRÓTKO ŚWIECI ZIELONE. DLACZEGO DO TEJ PORY NIE
      POUSTAWIANO LOGICZNI*E I DOBRZE ŚWIATEŁ??!! LUDZIE STOJĄ W KORKACH A
      SPACERUJĄCY Z PSAMI WDYCHAJĄ TE SPALINY!!!!!! ŹLE USYTUOWUJE SIĘ I NIE ROBI
      DOBRYCH DOJAZDÓW DO CENTR HANDLOWYCH NP JANKI, ARKADIA I OSIEDLI!!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka