malarz2 13.03.04, 00:39 Mam nadzieję że na EFE będzie nas 20 tyś. Conajmniej. Jeśli będziesz dopisz się tutaj!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj