Gość: Ola IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.05.04, 14:42 No wlasnie :) Jak tam sie dostac, z ktorej strony jest wejscie? :) POMOZCIE, bardzo prosze :) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
niech Re: Ogrody BUWu 21.05.04, 14:44 Od ulicy Dobrej - po lewej stronie budynku biblioteki. Odpowiedz Link Zgłoś
j_karolak Re: Ogrody BUWu 21.05.04, 15:01 Dlaczego wstawiłaś tyle emotikonów dodatnich? Czy to znaczy, że opowiadasz żart i tak naprawdę nie chcesz się tam dostać? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: Ogrody BUWu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.05.04, 19:55 Nie pomyślałeś kretynie, że ona może po prostu bardzo, ale to bardzo chce odwiedzić te piękne ogrody? Odpowiedz Link Zgłoś