Dodaj do ulubionych

Ogrody BUWu

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.05.04, 14:42
No wlasnie :) Jak tam sie dostac, z ktorej strony jest wejscie? :) POMOZCIE,
bardzo prosze :)
Obserwuj wątek
    • niech Re: Ogrody BUWu 21.05.04, 14:44
      Od ulicy Dobrej - po lewej stronie budynku biblioteki.
    • j_karolak Re: Ogrody BUWu 21.05.04, 15:01
      Dlaczego wstawiłaś tyle emotikonów dodatnich?

      Czy to znaczy, że opowiadasz żart i tak naprawdę nie chcesz się tam dostać?
      • Gość: ja Re: Ogrody BUWu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.05.04, 19:55
        Nie pomyślałeś kretynie, że ona może po prostu bardzo, ale to bardzo chce
        odwiedzić te piękne ogrody?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka