Gość: Ziom
IP: *.home.aster.pl
12.10.12, 09:16
To skandal z tą całą Emilią. Oby developer przeczołgał przez wszystkie możliwe sądy konserwatora i miasto i oby skończyło się tak, jak z cwaniakami, którzy blokowali budowę Złotej 44. Prawo własności to święte prawo!