Gość: xxx IP: *.aster.pl / *.aster.pl 12.11.04, 20:41 Gdzie kręceni są Bulionerzy? Chodzi mi o blokowisko teściów i rezydencję bulionerów. Czy to w ogóle jest Warszawa? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: hash hash ?yes yes Re: Bulionerzy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.11.04, 23:19 żartujesz , mój pekin ??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hash hash ?yes yes Re: Bulionerzy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.11.04, 23:24 he ... pekin ... zbieranina dzieci policjantów - dealerów narkotykowych , nie bali się tam z kamerą pokazywać ... Karpiński ma takiego ryja , że tylko mu zjeb...ć Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wawiak Re: Bulionerzy IP: *.crowley.pl 13.11.04, 02:24 Bloki teściów to bloki przy Opinogórskiej na Przyczółku Grochowskim (na 200%). Rezydencji nie poznaję niestety. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hash hash yes yes Re: Bulionerzy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.11.04, 02:39 czyli jednak na pekinie ... nie obili jeszcze ryja karpinskiemu ??? Odpowiedz Link Zgłoś