Dodaj do ulubionych

Bulionerzy

IP: *.aster.pl / *.aster.pl 12.11.04, 20:41
Gdzie kręceni są Bulionerzy? Chodzi mi o blokowisko teściów i rezydencję
bulionerów. Czy to w ogóle jest Warszawa?
Obserwuj wątek
    • niech Re: Bulionerzy 12.11.04, 23:12
      Blokowisko to pekin na Goclawiu.
      • Gość: hash hash ?yes yes Re: Bulionerzy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.11.04, 23:19
        żartujesz , mój pekin ???
        • niech Re: Bulionerzy 12.11.04, 23:20
          Tak, to byl zart...
          • Gość: hash hash ?yes yes Re: Bulionerzy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.11.04, 23:24
            he ... pekin ... zbieranina dzieci policjantów - dealerów narkotykowych , nie
            bali się tam z kamerą pokazywać ... Karpiński ma takiego ryja , że tylko mu
            zjeb...ć
    • Gość: wawiak Re: Bulionerzy IP: *.crowley.pl 13.11.04, 02:24
      Bloki teściów to bloki przy Opinogórskiej na Przyczółku Grochowskim (na 200%).
      Rezydencji nie poznaję niestety.
      • Gość: hash hash yes yes Re: Bulionerzy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.11.04, 02:39
        czyli jednak na pekinie ...
        nie obili jeszcze ryja karpinskiemu ???

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka