Dodaj do ulubionych

Stołeczni radni pod opieką bożą

IP: *.fastres.net 10.01.08, 22:23
Jak ktoś sobie chce wierzyć w te bzdury zwane religią to jego problem, ale nie rozumiem dlaczego ludzie się tak z tym swoim zabobonem lubią obnosić.
Obserwuj wątek
    • pos3gacz Re: Stołeczni radni pod opieką bożą 10.01.08, 22:36
      Gość portalu: gosc napisał(a):

      > Jak ktoś sobie chce wierzyć w te bzdury zwane religią to jego
      problem, ale nie
      > rozumiem dlaczego ludzie się tak z tym swoim zabobonem lubią
      obnosić.
      xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
      Wyznają zasadę -=- co ludzie powiedzą.??? Jak nie będzie odniesienia
      do boga, to będą czuli się gorsi, od tych niewierzących, którym
      wystarczy wiara w siebie.
      Wiesz , dlaczego ludzie chodzą do teatru lub do cyrku??? Ano, żeby
      zobaczyć artystów w teatrze, a tresowane zwierzęta w cyrku.
      Ci katolicy, co tak się ze swoim katolicyzmem obnoszą, są jak owe
      tresowane zwierzęta. Z tą różnicą, że ludzie mają rozum i wolną wolę,
      tylko, czy aby napewno wolną wolę??? Natomiast zwierzęta posiadają
      tylko instynkt,instynkt,który kieruje postępowaniem tych zwierząt.
      A może jest wszystko odwrotnie i ja już zaczynam się w tym wszystkim
      gubić. No i bądź tu mądry i pisz wiersze.
      • sumienie.lk A czy łapówki też w imię Boże brać będą? 11.01.08, 09:05
        Wniosek jednak jest odmienny - jeśli nie jesteś katolikiem, to
        Warszawa nie jest twoim miastem.
        • mnbvcx Re: A czy łapówki też w imię Boże brać będą? 11.01.08, 09:45
          Oczywiscie ze nie beda brali. Przywilej pobierania łapówek w imię
          Boże jest juz przyznany innym i nie radze z nimi konkurowac.
        • Gość: magda Re: A czy łapówki też w imię Boże brać będą? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.01.08, 16:17
          Katolik nie obnosi się z wiarą w Boga.Wierzy i tyle,nie musi mieć napisane na
          czole.WSTYD!!!!!!Ciemnogród!A ci radni to aż musieli sobie napisać,bo inaczej
          nie działaliby w imię Boże?Jak można mieszać Boga do wszystkich
          bezeceństw!Leczcie się usilnie rajcowie-kto was wybrał?
          • Gość: niewiemcopisze Re: A czy łapówki też w imię Boże brać będą? IP: *.escom.net.pl 12.01.08, 18:28
            ale w tym dokumencie nie ma żadnego odniesienia do katolicyzmu, jest odniesienie
            do Boga, to chyba nie jest jednoznaczne.
            Mi się podoba.
            • Gość: krall Re: A czy łapówki też w imię Boże brać będą? IP: *.adsl.inetia.pl 12.01.08, 20:26
              Pisze sie /po polsku/! - "mnie sie podoba", nie "mi sie podoba".
              Boze - kto Cie uczyl i po co????
              • Gość: gramatyk Re: A czy łapówki też w imię Boże brać będą? IP: *.chello.pl 13.01.08, 03:19
                Obie formy są poprawne - dla przypomnienia:
                M.[Mianownik](kto? co?) ja
                D.[Dopełniacz](kogo? czego?) mnie
                C.[Celownik](komu? czemu?) mnie, mi
                B.[Biernik](kogo? co?) mnie, mię (!)
                N.[Narzędnik](z kim? z czym?) mną
                Ms.[Miejscownik](o kim? o czym?) mnie
                W. [Wołacz](o ty mój/moja/moje)
          • Gość: gosc ogni s Re: A czy łapówki też w imię Boże brać będą? IP: *.adsl.inetia.pl 12.01.08, 20:24
            moga,moga bo sa DZIKO ZAKLAMANI!!! Z bufetowa na czele. I np ze
            Stowarzyszeniem psychiatrow i psychologow chrzescijanskich. To jest
            dopiero jazada. Licza na to, ze TYLKO chrzescijanscy sa O.K.
            Tymczasem na ogol bywa ..ODWROTNIE! Ta nachalna informacja - jest
            jak haczyk na ...kretynow!!! I dobrze. Ja sie nie nabieram. A Wy?
            prosze bardzo. Wirzcie, ze deklaracja rowna sie ..przyzwoitosci.
            Psychopaci tam sa i udaja. Od zawsze.
      • Gość: SZERSZEŃ Re: Stołeczni radni pod opieką bożą IP: 80.54.108.* 11.01.08, 09:28
        Sądząc po tym, co widać w metropolii, ale i nie tylko, mozna z całą
        pewnością stwierdzić, że radni są w opiece boskiej. Nie tylko
        radni. Równiez parlamentarzyści z bożej łaski, co z kolei widać po
        wglądzie domów, ulic, dróg i szos oraz po ich czystości. Wiele uroku
        dodaje las wież kościelnych. Wystarczy przejechać granicę i juz sie
        wie, gdzie się jest. Ale do prawdziwego lasu lepiej sie nie
        zapuszczać.
      • Gość: Król Maciuś Re: Stołeczni radni pod opieką bożą IP: 80.54.108.* 11.01.08, 09:32
        A ta "opieka boża" to "5 x be": bogata, bezwzględna, bezkarna,
        bezideowa, bezduszna czyli taka, jak cały Krk.
      • Gość: eva Re: Stołeczni radni pod opieką bożą IP: 80.54.108.* 11.01.08, 09:36
        Po co komu taki bóg, który nie chroni tych, co go czczą! Na diabła
        taka opieka!!!!
    • lolektyrmand Re: Stołeczni radni pod opieką bożą 10.01.08, 22:39
      Są dwie możliwości:
      1. Bluźnisz, bo chcesz się popisać.
      2. Bluźnisz, bo brak Ci rozumu.
      Żadna z nich chwały Ci nie przynosi. Mam nadzieję, że kiedyś
      otworzysz się na wiarę.

      P.S.
      Tylko brak szacunku postępowców w GW spowodował, że napisali "bożą",
      a nie "Bożą". Szkoda, że są tacy nowocześni.
      • Gość: gość Re: Stołeczni radni pod opieką bożą IP: *.fastres.net 10.01.08, 23:36
        > Są dwie możliwości:
        > 1. Bluźnisz, bo chcesz się popisać.
        > 2. Bluźnisz, bo brak Ci rozumu.
        > Żadna z nich chwały Ci nie przynosi. Mam nadzieję, że kiedyś
        > otworzysz się na wiarę.

        Polecam:

        richarddawkins.net/
        >
        > P.S.
        > Tylko brak szacunku postępowców w GW spowodował, że napisali "bożą",
        > a nie "Bożą". Szkoda, że są tacy nowocześni.

        głupiś. przymiotniki po polsku piszemy małą literą.

        Starczyło czasu na modlitwy, a nie na naukę ortografii?
      • Gość: mdp Re: Stołeczni radni pod opieką bożą IP: 80.54.108.* 11.01.08, 12:00
        Ty do szkoły chodziłeś, a jeśli tak do do jakiej? Słowo "boży" jest
        przymiotnikiem, jaki więc powód, aby go pisac przez "B"???
        Zaczadzenie i tumaństwo...
    • Gość: ritzy zaban. Gazeta Wyborcza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.01.08, 23:05
      > Warszawa jest jedynym polskim miastem, którego radni oficjalnie
      oddają się bożej opiece.

      GW jest jedynym polskim dziennikiem opiniotworczym, ktorego redaktor
      naczelny za przyjaciol i "ludzi honoru" ma bandytow komunistycznych
      Jaruzelskiego i Kiszczaka.
      • Gość: "G...oPrawda" Co fakt to fakt. IP: *.chello.pl 10.01.08, 23:37
        A-aaa-daś uwielbia komuszków.
      • opin Re: Gazeta Wyborcza 11.01.08, 11:28
        Gość portalu: ritzy zaban. napisał(a):

        > > Warszawa jest jedynym polskim miastem, którego radni oficjalnie
        > oddają się bożej opiece.
        >
        > GW jest jedynym polskim dziennikiem opiniotworczym, ktorego redaktor
        > naczelny za przyjaciol i "ludzi honoru" ma bandytow komunistycznych
        > Jaruzelskiego i Kiszczaka.

        Uff! Już myślałem, że jest jedynym polskim dziennikiem w ogóle, a jego czytanie
        jest obowiązkowe.
      • Gość: XXL to jedno a drugie to to IP: 82.177.10.* 11.01.08, 11:31
        , że w swoim oficjalnym życiorysie podkreśla fakt pochodzenia z
        żydowskiej rodziny o pogladach lewicowych, czyli to co moj Sp.
        dziadek nazywał po imeniu żydo-komuna świnia(świnia akurat o Urbanie)
        czyli "żydokomuna clasick" i wszystko jasne

        ad rem
        w czym taki problem?,ja tam dewotem czy moherem nie jestem, ale jak
        najwiecej spraw,porazek, sukcesów staram sie "dedykować" i dziekować
        za nie Bogu...czy wyście juz poszaleli??? co to niby złego polecać
        sie Bożej opiece?
        kto tam widzi jakiś akcent katolicki?? gdzie to jest napisane?.
        Państwo świeckie nie musi byc laickie np USA wolnośc wyznania a na
        banktontach mają "IN GOD WE TRUST" a wcale nikomu nie przeszkadza
        • Gość: XXL Zapomniałem napisac IP: 82.177.10.* 11.01.08, 11:34
          w pierwesz części mojej wypowiedzi chodzi o red naczelnego Adaśia
        • Gość: życzliwy Re: to jedno a drugie to to IP: 84.77.245.* 11.01.08, 12:40
          "czyli to co moj Sp. dziadek nazywał po imeniu żydo-komuna świnia"

          To, że Twój dziadek miał Bardzo Ciasny Rozumek, to niekoniecznie powód do dumy i
          publicznego obnoszenia się z tym.
          • Gość: XXL o niego się nie martw życzliwcze IP: 82.177.10.* 11.01.08, 13:03
            żołnierz wrzesnia 39, AK-owiec, więzień majdanka, a po wojnie pilot
            LOt-u, po za tym wielki patriota i uczciwy człowiek,biegły rewident
            (wykształcenie prawnicze), tak ze zyczyl bym tobie
            takiej wiedzy o zyciu świecie i tak "bardzo ciasnego rozumka"
            O bolszewii mowił, że to największa plaga XX wieku, czyli to co
            kazdy wykształcony światły człowiek wie(tyle, że dziś) i nie dał sie
            zwieść ani kupić jak rózne "autorytety moralne" typu Kuronie
            Michniki, Geremki, Szymborskie, Miłosze i cała reszta tak zwanej
            powojennej "światłej elity", których dłuuuugo by wymieniac jeszcze
            • Gość: nieźyczliwa Re: o niego się nie martw życzliwcze IP: *.adsl.wanadoo.nl 11.01.08, 14:03
              Żadna z tych fukcji społecznych, po prostu umiejętności nie czyni
              nikogo mądrym człowiekiem. Człowiek z wielką wiedzą i
              umiejętnościami też może być pełnym jadu frustratem tylko zazwyczaj
              maskuje to wydumanymi nazwami i pokretną filozofią, a maniery nie
              pozwalają mu na wycie - żydzi do gazu.

              Zołnierz AK - to tak jak mój wujek, bohater i 100% dziwkarz,
              zaraził ciotkę syfilisem - straciła dziecko

              więzień Majdanka - sorry ale więzienia słyną z niszczenia ludzi,
              raczej trudno wyjśc z mamra,zwłaszcza w takiej sytuacji bez
              poważnych zaburzeń emocjonalnych,

              pilot lot-u - a dlaczego nie w pierdlu jak mój wujek - bohater za
              działalność w AK?

              biegły rewident - sorry mój mąż jest takowym - fajny jest fecet ale
              zapewniam cie że bycie biegłym w niczym na jego charakter nie wpływa

              wielki patriota - zazwyczaj przechodzą mnie dreszcze gdy ktoś kocha
              idęę (ojczyznę) bardziej od ludzi - dla mnie taka odmiana komunizmu
              - i pewnie dlatego tak się patrioci z komunistami nie znoszą

              wykształcenie prawnicze- no taaak to jest dopiero dowód na moralność
              - jak to mówi mój kumpel po prawie - z prawnikami jest jak z
              plemnikami - z jednego na milion - człowiek

              uczciwy może i był ale co z tego - taki Robesspierre też był uczciwy
              i nieprzekupny

              Wydoroślej chłopczyku i zacznij mysleć zamiast skandować hasełka,
              choć podejrzewam że świat jest zbyt skomplikowany na twoje
              możliwosci

              Swoją drogą to taki infantylizm pod tytułem mój tatuś, mój dziadziuś
              to i tamto a moja mamusia to to, częściej prezentują faceci - kobity
              jakoś trzeżwiejsze są i bardziej widzą rzeczy takimi jakimi są
              • Gość: XXL Niezyczliwa IP: 82.177.10.* 11.01.08, 15:42
                Nie wiem czy polemika z tobą ma jakiś głebszy sens, typowe wycieczki
                pesonalne i trochę banałow, ale gwoli ścisłości czuje sie w
                obowizaku
                zwolniony z lotu b.szybko i siedział jak najbardziej (nie
                wspomniałem o tym)
                co do prawników zgoda, tylko on zadnym prawnikiem nie był, miał
                wykształcenie prawnicze a to róznica czytaj ze zrozumieniem.
                Wiem, że wspomniane przezemnie a "uwypuklone" przez ciebie cechy nie
                robia z człowieka kogoś wybitnego ale z duża doza prawdopodobieństwa
                świadczą o tym, ze nie był człowiekiem o "waskim rozumku" co
                próbował imputować mój adwersarz Zyczliwy.
                Jeszcze jedno nie rozpedzaj, sie tak z tym chłopaczkiem bo mogło by
                sie okazac żem starszy od ciebie.
                • Gość: nieżyczliwa Re: Niezyczliwa IP: *.adsl.wanadoo.nl 11.01.08, 19:53
                  O nie bardzo przepraszam - to ty wyjechałes z banałem do kwadratu
                  sugerując że wymienione przez ciebie cechy mają jakikolwiek zwiazek
                  z "dużym rozumkiem".
                  To nie są też żadne wycieczki osobiste , po prostu jest dość zabawne
                  czytać tego typu uzasadnienia - typowe dla romantycznego licealisty
                  z ambicjami.
                  A co do wieku - to naprawdę nie ma znaczenia - mój ojciec w wieku 50
                  lat był małym chłopczykiem, a mój kumpel w wieku 18 - dorosłym
                  mężczyzną.

                  moj Sp.
                  dziadek nazywał po imeniu żydo-komuna świnia(świnia akurat o
                  Urbanie)
                  czyli "żydokomuna clasick" i wszystko jasne

                  Pięknie dziadek nazywał, wszystko było jasne - i oto chodzi. To
                  typowy przykład człowieka z "klasą" - nawet jak kogoś zbluzga to
                  zawsze jest to jasne i oczywiste , że on sam z siebie by tak nigdy,
                  tylko mu słów z klasą po prostu zabrakło - podwójna wina tego
                  zbluzganego łajdaka.
                  A co do polecania Bogu - moje ulubione - wojna francusko -
                  hiszpańska i dwie procesje w Madrycie i w Paryżu - obie oczywiście
                  polecajace.
                  Trochę dystansu zwłaszcza do rzeczy "jasnych"
                  • Gość: Asasello Re: Niezyczliwa IP: *.chello.pl 11.01.08, 21:18
                    Choc z Ciebie taka niezyczliwa , uzeczony , smutek zes zamezna na
                    mnie splywa . Wybacz !
            • pos3gacz Fantazję, to Ty "gościu XXL" masz do N-tej potęgi. 12.01.08, 14:28
              Gość portalu: XXL napisał(a):

              > żołnierz wrzesnia 39, AK-owiec, więzień majdanka, a po wojnie
              pilot
              > LOt-u, po za tym wielki patriota i uczciwy człowiek,biegły
              rewident
              > (wykształcenie prawnicze), tak ze zyczyl bym tobie
              > takiej wiedzy o zyciu świecie i tak "bardzo ciasnego rozumka"
              > O bolszewii mowił, że to największa plaga XX wieku, czyli to co
              > kazdy wykształcony światły człowiek wie(tyle, że dziś) i nie dał
              sie
              > zwieść ani kupić jak rózne "autorytety moralne" typu Kuronie
              > Michniki, Geremki, Szymborskie, Miłosze i cała reszta tak zwanej
              > powojennej "światłej elity", których dłuuuugo by wymieniac jeszcze
              xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
              Punktuję -=-
              1.żołnierz września -=- mógł być
              2.akowiec ????????????
              3.więzień Majdanka ????????????
              Wybieraj pomiędzy 2 a 3 -=-to też wątpliwe.
              4.pilot LOT-u ????????????
              5.wielki patriota ????????????
              6.uczciwy człowiek mógł być
              7.biegły rewident ????????????

              Z tego jasno wynika, że dziadek Waści nie posiadał zadnego
              wykształcenia [proste wyliczenie wskazuje, że na uzyskanie powyższych
              zawodów,ów dziadek nawet teoretycznie nie miałby czasu ani
              sposobności]. Mój wniosek wypływa stąd, że Waść również nie posiada
              wyższego wykształcenia ponad zawodowe i to jest jeszcze sprawa dość
              problematyczna. Jeżeli już chcesz tak bardzo kłamać, to rób to w
              sposób inteligentny, a w Twoim przypadku zawiodła Cię matematyka.
            • Gość: xxxxxxx LLLLLLL Re: o niego się nie martw życzliwcze IP: *.adsl.inetia.pl 12.01.08, 20:36
              Tobie piszemy przez duze "T". Dwa - nie dla sie kupic? Praca w LOT
              za komuny???? Kto? Ludz sie biedaku. Masz braki w nauce, mimo
              Dzaidaka! Bo dziadek mimo A.K. prawdopodobnie - ulegl byl PRL, bo
              nie stac Go bylo na dalszy protest. Na ktory stac bylo A.Michnika,
              Kuronia, Romaszewskiego, ale juz nie Borowskiego,Celinskiego i tych
              pajacow : Jaruzela, Kiszczaka, aktorow niektorych typu :
              Filipski, ...a szkoda czsu. Nadal mysl, ze miales Dziadka - bohatera.
      • Gość: uczeń Re: Gazeta Wyborcza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.01.08, 16:19
        Weź ty się utop.Chciałoby się być tak wspaniałym i mądrym człowiekiem jak Adam
        Michnik,co?Ale Bozia nie dała rozumku oj,nie dała!
    • Gość: jezus_umarł Re: Stołeczni radni pod opieką bożą IP: *.centertel.pl 10.01.08, 23:37
      katoprawicowe ścierwo z PO zawsze ich za takich uważałem

      ale to i tak lepsze nisz prokaolickie SLD z czerwonymi książeczkami
    • Gość: asasello_krakow Re: Stołeczni radni pod opieką bożą IP: *.ghnet.pl 10.01.08, 23:51
      niech który Warszawiak powie jeszcze, że Kraków jest "moherowy", a Warszawa
      wielce "postępowa". gdyby to u nas się zdarzyło, to publiczność pękłaby chyba ze
      śmiechu:-D
      • Gość: Bóg Re: Stołeczni radni pod opieką bożą IP: *.ci.uw.edu.pl 11.01.08, 00:14
        Nie życzę sobie, aby tacy złodzieje wycierali sobie mna mordy.
        • Gość: XionżęCiemności Re: Stołeczni radni pod opieką bożą IP: *.aster.pl 11.01.08, 01:50
          a mi to rybka!
          że to właśnie oni... :-D
    • Gość: Asyt Uff... IP: *.aster.pl 11.01.08, 00:57
      Jak im to pomoże w pracy to mogą tam sobie jeszcze wpisać inne kretyńskie
      odnośniki (pieniądze, sex, buddyzm, kolorowe kredki itd..)

      Ja jednak stoję w przekonaniu iż konstytucja Warszawy powinna odnosić się do
      opinii oraz potrzeb mieszkańców. Najlepszego źródła inspiracji. Jak się radcy
      nie sprawia to właśnie my zrezygnujemy z nich, a ich przewodnik nie będzie miał
      w tej sprawie nic do powiedzenia.
      • Gość: teraa Re: Uff... IP: *.aster.pl 11.01.08, 22:08
        nie dziwie sie, ze komus kto stawia na rowni buddyzm z umilowaniem
        pieniadza, sexu i kolorowymi kredkami jest wszytko rybka.
        • Gość: klonnnyyyy Re: Uff... IP: *.adsl.inetia.pl 12.01.08, 20:44
          A Ty - no NIC nie rozumiesz!!! Boze - po co w ogole piszesz? Ten
          ktos od kredek cos rozumie - Ty zas - nul! Ile Was - bogobojnych,
          niewyksztalconych za to CWANYCH do bolu?
    • jola_z_dywit_2006a Wiadomo Hiena rzadzi i Duch Swiety musi pomagac 11.01.08, 02:10
      by miasto nie zabankrutowalo.
    • jerzy.zywiecki Stołeczni radni pod opieką bożą 11.01.08, 07:43
      To już im Świątynia Opatrzności Bożej nie wystarcza?
      • Gość: alabama Re: Stołeczni radni pod opieką bożą IP: 193.201.167.* 11.01.08, 08:20
        W takim raie mogą spokojnie zrezygowac z ochroniarzy. A włściwie
        powinni to zrobic żeby pokazac że traktują całą sprawę poważnie.
    • Gość: Qavtan Stołeczni radni w misji dla mieszkańców IP: *.chello.pl 11.01.08, 08:17
      Przykro mi, że doszło do tego.
      Czytałem o tym już wcześniej i pytałem nawet dyrektor regionalnej, dlaczego tak
      jest, że PO do tego dąży, a Ona zdaje się, że nie chciała brać odpowiedzialności
      za ludzi z Warszawy i odwołała się do woli każdego radnego, który może jeśli chce.
      Obyśmy jednak dożyli laickiego państwa.
    • Gość: alz777 witajcie w Talibanie IP: 217.153.97.* 11.01.08, 09:38
    • Gość: maciej48 Stołeczni radni pod opieką bożą IP: *.171.73.55.crowley.pl 11.01.08, 10:02
      Zamiast wszynac kolejną religijną wojenkę / widzę tu samycwierzacych
      ateistów w akcji/ może by Panowie dziennikusy poinformowali mnie jak
      ten Statut zmienia relacje między Ratuszem, a dzielnicami, jak
      zmieniają się kompetemcje miejskich wladz i CO z tego dla Nas
      mieszkańców Warszawy wynika ?
      A wy tu w wielkim wrzaskiem zaczynacie kolejną rozróbę w temacie
      zastępczym ,, brrrr
    • Gość: Asasello Stołeczni radni pod opieką bożą IP: *.chello.pl 11.01.08, 10:03
      To wszystko to przemyslana polityka Ministra Obrony Narodowej !

      Stopien z religii na swiadectwie maturalnym , finansowanie budowli
      sakralnych z budzetu panstwa , odwolywanie sie do Boga jako zrodla
      natchnienia i sily dla miejskich radnych w urzedowym dokumencie , to
      wszystko tylko i wylacznie po to by zminimalizowac szok kulturowy
      naszych zolnierzy wyjezdzajacych do Afganistanu . Taki trening
      przystosowawczy .

      Slowa Hanny Gronkiewicz-Waltz :
      "ostrzegła : - Żeby Pan Bóg się od nas nie odwrócił, jeśli tak się
      go chcemy pozbyć. Córka amerykańskiego baptysty Billy'ego Grahama,
      tego, który miał kazanie po tragedii w WTC, powiedziała: "Nie
      chcieliście Boga w modlitwie, szkole, to się przestał wami
      interesować, zbieracie tego owoce"."

      Moj dobry kumpel , gdy ksiadz po koledzie oznajmil jemu i jego
      rodzinie ze tsunami w Azji to kara za grzechy , poganstwo i zycie w
      rozpuscie wyrzucil kleche za drzwi na tzw. zbity pysk .
    • Gość: adam Stołeczni radni pod opieką bożą IP: 78.133.162.* 11.01.08, 10:42
      Dawni WOP-iści na miarce pisali: :chroń granicę Panie Boże bo rezerwa już nie może"
    • Gość: b. ministrant Re: Stołeczni radni pod opieką bożą IP: 80.54.108.* 11.01.08, 11:54
      Skoro w "preambule" wymienia się na 1. miejscu iż, dla wielu radnych
      właśnie "wiara w Boga jest źródłem siły i wytrwałości", jest
      oczywistą oczywistością, że ta wiara i wszystko, co się z nią wiąże
      ma i bedzie miało priorytet. I to, jak narazie, powszechnie widać i
      słychać. Na marginesie zaś warto zaznaczyć, że w Polsce prawda jest
      taka, iż z wiarą (czyt. klerem katolickim) jeszcze nikt dotąd nie
      wygrał, a juz na pewno nie wyszedł na dobre!!!!!!!!! Kościół na
      plebanię, PRECZ Z ŻYCIA PUBLICZNEGO W JEGO WSZYSTKICH PRZEJAWACH!!!!
    • Gość: Andrzej Re: Stołeczni radni pod opieką bożą IP: *.chello.pl 11.01.08, 12:15
      Znów jakiś żyd na forum. A no sie obnosi, bo gdybys ciołku historię
      świata chociaż przeczytał, to wiara dużo dobrego (rowniez i złego,
      ale dobrego w konsolidacji narodów więcej)
    • Gość: ad Stołeczni radni pod opieką bożą IP: 83.238.13.* 11.01.08, 12:23
      a nie lepiej , bezpośrednio pod opiekę psychiatrom.
    • Gość: wa-wa 44 Stołeczni radni pod opieką IP: *.ssp.dialog.net.pl 11.01.08, 13:32
      Chyba będą mieli swojego boga, albo opiekę mafii, beszczelność nie
      zna granic.
    • Gość: TW WT To wiele wyjaśnia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.01.08, 15:53
      "Nie chcieliście Boga w modlitwie, szkole, to się przestał wami interesować,
      zbieracie tego owoce"


      Nareszcie wiem dlaczego ta cała informacja pasażerska nie może ruszyć - trza
      było postawić kapliczki na przystankach zamiast ekranów ciekłokrystalicznych.
    • kijwoko Stołeczni radni pod opieką bożą 11.01.08, 17:16
      ">>Konstytucja<< stolicy zaczyna się tak: "My, radni miasta stołecznego Warszawy
      (...), ufni, że w pracy dla naszego miasta nie zabraknie nam siły i wytrwałości,
      których źródłem dla wielu z nas jest wiara w Boga, a dla wszystkich wiara w
      głęboki sens służby publicznej (...)."

      Ja nie moge, co za klechistan sie porobil w stolycy...

      Przypominam, ze w Amazonii zyje plemie Wari - jego czlonkowie dziela rzeczowniki
      (co za tym idzie ludzi) na 2 kategorie: jadalne i niejadalne (niejadalni sa
      tylko czlonkowie wlasnego plemienia).
      Stad proponuje przeredagowac tekst, by nie dyskryminowac sympatykow plemienia
      Wari w naszym kraju, bedzie to brzmialo rownie absurdalnie:

      "My, radni miasta stołecznego Warszawy (...), ufni, że w pracy dla naszego
      miasta nie zabraknie nam siły i wytrwałości, których źródłem dla wielu z nas
      jest to, że są niejadalni, a dla wszystkich wiara w głęboki sens służby
      publicznej (...)."
    • pos3gacz Radni PO-PiS pod opiekę psychiatry.!!! 11.01.08, 19:22
      Faktycznie, nawiedzona, jak za czasów Średniowiecza.
    • Gość: julka Stołeczni radni pod opieką bożą IP: *.aster.pl 11.01.08, 20:52
      Znowu obciach. Praca w Ratuszu: rano spowiedź i modlitwa, a
      następnie można grzeszyć, robić wszystko do następnej spowiedzi.
    • Gość: Smok Klęczniki robi się z drewna ale lewacy przynieśli, IP: *.acn.waw.pl 12.01.08, 01:54
      jak to gołodupcy, z tektury.
      • j.an Re: Klęczniki robi się z drewna ale lewacy przyni 12.01.08, 15:44
        Klęczniki są już zamówione do nowej kaplicy w Ratuszu tylko potrzeba trochę
        funduszu na poświęcenie tego przybytku , bo wielebny za darmo nie będzie
        zdzierał zelówek w swoich kamaszach.Potem się pomodlimy jak ominąć przepis
        ziemski aby dać na Wilanów,albo doprowadzić wyasfaltowane drogi, aby nasza
        bogobojna mogła się oddawać marzeniom boskim,a reszta jak Bóg da.
    • Gość: Praha_CZ Jak dobrze, ze 1000 lat temu oddalismy wam katolic IP: *.strcechy.adsl-llu.static.bluetone.cz 12.01.08, 07:56
      Jak to dobrze, ze ponad 1000 lat temu My - Czesi oddalismy wam ten
      caly katolicyzm resp. chrzescjanstwo- Teraz mamy spokoj a w
      Pollandii dzieja sie jaja!
    • Gość: Markus Stołeczni radni pod opieką bożą IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.01.08, 15:06
      ja bym jeszcze ich polecił opiece psychiatrycznej...
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka