Dodaj do ulubionych

Wygralem konkurs !

26.08.03, 16:54
Wygralem konkurs ogloszony przezemnie pare tygodni temu mianowicie kiedy
Polacy sie skompromituja ,badz spowoduja zlodziejstwo ,pijanstwo abo krakse.
Prognoza sie sprawdzla,a wiec tak;
1) kradziez radiow + okradanie wlasnych kolegow = zolnierzy
2) kraksa + pijanstwo = deportacja

Pewnie wiele sie tego namnozy,ale czekam kiedy wybuchnie afera wieksza na
szczeblu wiekszym.

Co wy na to ?
Moze macie nowe info.
Uzupelnijmy naszom tabelke swiezymi informacjami.

A tak mysle,ze Polacy moze naczuacza sie czegos pozytywniejszego od
Irakijczykow ?.
Np: nie picia alkoholu,kradziezy itd

Obserwuj wątek
    • Gość: kixx Re: Wygralem konkurs ! IP: *.acn.waw.pl 26.08.03, 17:00
      willi2 napisał:


      >
      > A tak mysle,ze Polacy moze naczuacza sie czegos pozytywniejszego od
      > Irakijczykow ?.
      > Np: nie picia alkoholu,kradziezy itd
      >
      €€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€

      No prosze
      Kradzież jest pożytecznym zajęciem wg naszego etatowego Ślązaka


      • Gość: niech Re: Wygralem konkurs ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.08.03, 17:42
        Po tym jak Irakijczycy okradli swoje muzea wolalbym zeby Polacy niczego sie od
        nich nie uczyli, bo dzieciaki nie beda mialy czego w lykendy zwiedzac.
        Natomiast w kwestii kradziezy radiow sie nie wypowiem bo nie wiem co to jest
        radiow.
      • Gość: omar1 Re: Wygrałes dwa konkursy!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.08.03, 17:45
        Nawet nie wiesz ,jakim jestes szczęściarzem!!!!
        Wygrałeś drugi konkurs na najgłubszego łba na forum warszawskim.
        szczerze ci gratuluje i myślę ,ze w innym konkursach tez masz duże szanse.
        Aha. W dalszym ciągu jestem skłonny wysłac Ci w pewzencie słownik ortograficzny.
        ( Nie wstydz sie,poproś ,a bedzie Ci dane)
        • Gość: niech Re: Wygrałes dwa konkursy!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.08.03, 17:50
          A ja wysle mu wiekopomne dzielo mistrza Falskiego.
          • Gość: Marcel Re: Wygrałes dwa konkursy!!! IP: 172.16.3.* 26.08.03, 17:53
            Radiów nam wiencej nie ukradnom !!!!!!!!!!!!!
            Bendziem broniś szpadlami i widłami !
            • Gość: niech Re: Wygrałes dwa konkursy!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.08.03, 17:56
              Oskardami i kilofami! A nasze dziouchy ochraniac nas beda wyrabanym przodkiem!
              • omar1 Re: Wygrałes dwa konkursy!!! 26.08.03, 18:05
                Gość portalu: niech napisał(a):

                > Oskardami i kilofami! A nasze dziouchy ochraniac nas beda wyrabanym przodkiem!

                Chyba zapił sie tanim piwkiem z Aldika bo go zatkało.
                Taki SUKCES!!!!!!!
                • niech Re: Wygrałes dwa konkursy!!! 26.08.03, 18:17
                  Czy wegiel mozna przedestylowac? Jesli tak to willi ma paliwka do konca zywota.
    • willi2 Re: Wygralem konkurs ! 26.08.03, 18:44
      Chodzi o to puste glowy !
      ze jak pisalem ,ze polacy beda krasc i pic alkohol i narobia wam obciachu = to
      mi nie wierzyliscie.

      Tak tez temat gdzies jest w archiv,a nie chce mi sie go szukac.
      • niech Re: Wygralem konkurs ! 26.08.03, 18:46
        Trzeba tam bylo wyslac slonzokow. Wszystkich.
        • willi2 Re: Wygralem konkurs ! 26.08.03, 18:53
          Slonzacy walczyli bohatersko we Wehrmachcie !
          Mlodzi chlopcy w wieku od 18 lat zycie swoje narazali !
          Wiec nie porownoj polakow do Slonzakow.
          A polska holota w Iraku rozpije miejscowom ludnosc i rozkradnie wlasnych kolegow
          i wszystko dookola.
          • willi2 Re: Wygralem konkurs ! 26.08.03, 18:55
            W armi niemieckiej nie bylo takiego czegos = mamo ja chce do domu i zwalniali
            zolnierza.
            A w polskim wojsku oficer taka ciota i mieczak zalamal sie :)))i wrocil do tego
            syfu = kompromitacja
            • niech Re: Wygralem konkurs ! 26.08.03, 19:00
              Willi, co ty za brednie piszesz! Slonzok to narazal najwyzej zdrowie, germaska
              wiara nie dbajac o zabezpieczenie mogla zarazic go tryprem czy kila. Czymze to
              jest przy niebezpieczenstwie zaczadzenia dymem z komina krematoryjnego!
    • Gość: xxx Re: Wygralem konkurs ! IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 26.08.03, 19:37
      to gratuluje! teraz dostaniesz gorolski order!
      • Gość: ballest Willi tu twoj link! IP: *.dip0.t-ipconnect.de 26.08.03, 20:04
        info.onet.pl/789332,12,item.html
        pyrsk
        ballest
        • willi2 Re: Willi tu twoj link! 26.08.03, 20:28
          Gość portalu: ballest napisał(a):

          > info.onet.pl/789332,12,item.html
          > pyrsk
          > ballest

          Dzienki Ballest;)

          Do goroli
          Powiem jedno polska armia to armia zlodzieji,bandytow i pijakow !
          (cpunow),degeneratow.
          Dalismy wam popalic w 1939r,i wcale sie niedziwie :))
          Nawet jak ktos ta polska holote zebral do kupy to i tak byla skazana na porache.
          Wehrmacht to byla armia zolnierzy honorowych i z moralami !
          • Gość: niech Re: Willi tu twoj link! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.08.03, 20:31
            Noooo... To byli najlepsi zolnierze swiata. Lepsi byli tylko ci od wrzucania
            puszek z zyklonem, wyrabiali wiecej roboczodenatogodzin.
            • willi2 Re: Willi tu twoj link! 26.08.03, 20:39
              Gość portalu: niech napisał(a):

              > Noooo... To byli najlepsi zolnierze swiata. Lepsi byli tylko ci od wrzucania
              > puszek z zyklonem, wyrabiali wiecej roboczodenatogodzin.


              co za bezsens ,czy na warszawskim forum nie ma jak zwykle inteligencji ?
              Chyba wszyscy poszli furt zküly niecha abo?
              • niech Re: Willi tu twoj link! 26.08.03, 20:43
                Won folksdojczu, idz szukac prochow Hansa Franka...
                • willi2 Re: Willi tu twoj link! 26.08.03, 20:46
                  Niech a co twoj dziad porabial podczas wojny ?
                  a)pedzil bimber ?
                  b)handlowal w tramwaju?
                  c)wydawal ludzi na gestapo ?
                  d)organizowal komorki NKWD ?

                  :)))

                  • niech Re: Willi tu twoj link! 26.08.03, 20:50
                    Handlowal pedzonym bimbrem w tramwaju wydajac ludzi na gestapo i organizujac
                    komorki NKWD.
                    PS. Nie mierz wszystkich swoja miara. To ze ty i twoja famila byliscie
                    przydupasami zbrodniarzy nie znaczy ze wszyscy tacy byli. Np. 6 milionow
                    polskich ofiar nie bylo.
              • kixx Re: Willi tu twoj link! 26.08.03, 20:49
                A jak tam twoje traumatyczne przeżycia z tatusiem mordercą z Wermachtu,nadal
                nie chcesz o tym rozmawiać.
                Przypominij wszystkim jak tam było.
                Tata bohater,zabił 36 kobiet i 14 niemowląt -polnische banditen
                • willi2 Re: Willi tu twoj link! 26.08.03, 20:51
                  typowa polska propaganda (czyt.komunistyczna)
                  i nie bede takiemu debilowi odpisywal ,bo i po co ?
                  (i tak zaraz sie zaloguje jako:pan gejek czy tam frendzelek,willli2,omar1 abo
                  inne pedalstwo)
                  • niech Re: Willi tu twoj link! 26.08.03, 20:53
                    Te dzieci i kobiety mialy taki nienawistny wyraz twarzy. Z tym nalezalo cos
                    natychmiast zrobic!!!
                  • kixx Re: Willi tu twoj link! 26.08.03, 20:57
                    willi2 napisał:

                    > typowa polska propaganda (czyt.komunistyczna)
                    > i nie bede takiemu debilowi odpisywal ,bo i po co ?
                    > (i tak zaraz sie zaloguje jako:pan gejek czy tam frendzelek,willli2,omar1 abo
                    > inne pedalstwo)
                    €€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€
                    Ups.Przepraszam to był dziadek,prawda?
                    forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=59&w=4878991&a=4878991&v=2&strona=0
                  • Gość: słodki penisek Re: Willi tu twoj link! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.08.03, 21:01
                    willi2 napisał:

                    > typowa polska propaganda (czyt.komunistyczna)
                    > i nie bede takiemu debilowi odpisywal ,bo i po co ?
                    > (i tak zaraz sie zaloguje jako:pan gejek czy tam frendzelek,willli2,omar1 abo
                    > inne pedalstwo)

                    A`propos pedalstwa.Nareszcie Cie złapałem ,Ty mój koguciku nocny!
                    • niech Re: Willi tu twoj link! 26.08.03, 21:05
                      Willi:
                      "Was to gowno obchodzi smarkacze,macie inne fora i splyw tam.
                      Tu sa Katowice,a nie Aleksandrow czy Opole itp."
                      A tu zlamasie jest forum Warszawa.
                      "Nikt z mojej rodziny nie mordowal.A Zydow darze sympatia i jest mi bardzo
                      przykro co zaszlo w gettcie warszawskim."
                      Masz na mysli to ze kilku przezylo?
                      • willi2 Re: Willi tu twoj link! 26.08.03, 22:32
                        niech napisała:

                        > Willi:
                        > "Was to gowno obchodzi smarkacze,macie inne fora i splyw tam.
                        > Tu sa Katowice,a nie Aleksandrow czy Opole itp."
                        > A tu zlamasie jest forum Warszawa.
                        > "Nikt z mojej rodziny nie mordowal.A Zydow darze sympatia i jest mi bardzo
                        > przykro co zaszlo w gettcie warszawskim."
                        > Masz na mysli to ze kilku przezylo?


                        typowe polskie (czyt.komunistyczne jeszcze) metody sledzenia uczestnika forum
                        na demokratycznym forum!!!

                        Sledzisz mnie dlugo SBeku ?,patrzcie teczke mi zalozyl niech.typowo polskie,
                        • Gość: kixx Re: Willi tu twoj link! IP: *.acn.waw.pl 26.08.03, 22:40
                          Narodowo-socjalistyczne były skuteczniejsze


                          Ps.Faszysta
                          • willi2 Re: Willi tu twoj link! 26.08.03, 22:43
                            Gość portalu: kixx napisał(a):

                            > Narodowo-socjalistyczne były skuteczniejsze
                            >
                            >
                            > Ps.Faszysta


                            podaj mi chodz jeden przyklad gdzie slazacy mordowali !!!!!!!
                            a ja ci wymienie duzo przypadkow gdzie polacy mordowali Slazakow !!!!
                            • Gość: kixx Re: Willi tu twoj link! IP: *.acn.waw.pl 26.08.03, 22:49
                              Spytaj dziadka

                              Ps.Matoł
                              • willi2 Re: Willi tu twoj link! 26.08.03, 22:51
                                Gość portalu: kixx napisał(a):

                                > Spytaj dziadka
                                >
                                > Ps.Matoł


                                jestes pionkiem
                                • Gość: kixx Re: Willi tu twoj link! IP: *.acn.waw.pl 26.08.03, 23:00
                                  Gdzież mi do potomka masowego mordercy.
                                  Jestem pionkiem

                                  Ps.Debil
                                  • willi2 Re: Willi tu twoj link! 26.08.03, 23:08
                                    Gość portalu: kixx napisał(a):

                                    > Gdzież mi do potomka masowego mordercy.
                                    > Jestem pionkiem
                                    >
                                    > Ps.Debil


                                    sluchaj no ty warszawski "myslicielu",w porownaniu z wybrykami twoich sbecko-
                                    ubecko-nkwdecko-milycyjnych protoplastow ,to ja jestem Aniolkiem.
                                    • Gość: niech Re: Willi tu twoj link! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.08.03, 23:16
                                      To jest was dwoch. Ty i Mengele.
                                    • Gość: kibic Re: Willi tu twoj link! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.08.03, 23:17
                                      Zostawcie Williego. Świętą jest zasada - nie kłóć się z głupim, bo inni mogą
                                      was nie odróżnic....
                                      • willi2 Banda tchorzy ! 26.08.03, 23:20
                                        pod iloma nickami sie jeszcze zalogujesz= tchorzu !?


                                        • Gość: kibic Re: Banda tchorzy ! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.08.03, 00:48
                                          willi2 napisał:

                                          > pod iloma nickami sie jeszcze zalogujesz= tchorzu !?
                                          >
                                          >

                                          kibic to mój własny. sprawdź przy pomocy Abwehry.A Ślązaków szanuję. W końcu
                                          wszędzie trafi się jakiś palant typu willi
                                    • Gość: kixx Re: Willi tu twoj link! IP: *.acn.waw.pl 26.08.03, 23:20
                                      willi2 napisał:

                                      >
                                      >
                                      >
                                      > sluchaj no ty warszawski "myslicielu",w porownaniu z wybrykami twoich sbecko-
                                      > ubecko-nkwdecko-milycyjnych protoplastow ,to ja jestem Aniolkiem.
                                      €€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€
                                      To o drugim takim aniele jak ty,poczytaj

                                      Anioł Śmierci

                                      Auschwitz
                                      Znaczenie bólu
                                      Dlatego chcę byś umarł
                                      Wolną śmiercią
                                      Wszyscy gniją
                                      Przysznice odbierają wam życie

                                      Zamknięci jak bydło
                                      Biegniesz obdarty z godności
                                      Twoje życie nie jest nic warte
                                      Ludzki królik doświadczalny
                                      Dla Anioła Śmierci
                                      Cztery miliony więcej zginą

                                      Anioł Śmierci
                                      Władca Królestwa Martwych

                                      Sadysta, chirurg-morderca
                                      Sadysta, syn szlachty

                                      Niszczy
                                      Bez litości
                                      Pomaga aryjczykom w zwycięstwie
                                      Chirurgia
                                      Bez znieczulenia
                                      Czujesz skalpel intensywnie tnący
                                      Jesteś gorszy
                                      Jesteś niższego gatunku
                                      Związany, krzyczysz do zgonu

                                      Anioł Śmierci
                                      Władca Królestwa Martwych
                                      Przeklęty rzeźnik
                                      Anioł Śmierci

                                      Naładowany fluidami
                                      W Twoim mózgu
                                      Ciśnienie w czaszce wyciska ci oczy
                                      Płonące zwłoki
                                      Duszący dym
                                      Test na ciełpło pali skórę
                                      Twój mózg zaczyna się gotować
                                      Straszne zimno
                                      Łamie kości
                                      Jak długo wytrzymasz w
                                      Tym lodowym cmentarzysku?
                                      Zszyci razem głowami
                                      Tylko przez chwilę, zaraz rozerwiesz się
                                      Na strzępy

                                      Miliony leżą tutaj
                                      W zbiorowych mogiłach
                                      Przypomina nam
                                      Udał się im holocaust

                                      Morza krwi
                                      Spalone życie
                                      Zapach śmierci, ona płonie wewnątrz Ciebie
                                      Przekłute
                                      Oczy krwawią
                                      Modlisz się o koniec tego koszmaru na żywo
                                      Skrzydła bólu
                                      Rozciągnęte nad tobą
                                      Twarz Śmierci odpływa, twoja krew jest już zimna
                                      Wstrzyknięte dawki
                                      Umierające oczy
                                      On karmi się krzykami mutantów które stworzył

                                      Żałosne bezbronne ofiary
                                      Posłane na śmierć
                                      Przeniknięty zapachem trupów Anioł Śmierci
                                      Odlatuje wolny
                                      • Gość: xxx Re: Willi tu twoj link! IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 26.08.03, 23:38
                                        chyba ci sie synek coś w gowie podupcyło...
                                        • Gość: niech Re: Willi tu twoj link! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.08.03, 23:40
                                          Masz synka?
                                          • Gość: xxx Re: Willi tu twoj link! IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 26.08.03, 23:52
                                            Gość portalu: niech napisał(a):

                                            > Masz synka?

                                            nie do ciebie godom baranie
                                            • kixx Re: Willi tu twoj link! 27.08.03, 00:01
                                              Odpowiem używając cytatu wyciętego z wypowiedzi twojego mistrza i bohatera:
                                              +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++=====
                                              Willi:
                                              "Was to gowno obchodzi smarkacze,macie inne fora
                                              i splyw tam.
                                              Tu sa Katowice,a nie Aleksandrow czy Opole itp."

                                              €€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€
                                              Wstaw tylko w miejsce Katowice Warszawę.
                                              Spływ
                                              • Gość: xxx Re: Willi tu twoj link! IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 27.08.03, 00:14
                                                kixx napisała:
                                                już ci odpisałem 3 razy

                                                > Odpowiem używając cytatu wyciętego z wypowiedzi twojego mistrza i bohatera:
                                                > +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++=====
                                                > Willi:
                                                > "Was to gowno obchodzi smarkacze,macie inne
                                                fora
                                                > i splyw tam.
                                                > Tu sa Katowice,a nie Aleksandrow czy Opole itp."
                                                >
                                                > €€€€€€€€€€€&#
                                                > 8364;€€€€€€€€€€S
                                                > 64;€€€€€€€€€€€
                                                > ;€€€€€€€€€€
                                                > Wstaw tylko w miejsce Katowice Warszawę.
                                                > Spływ
                                                • Gość: niech Re: Willi tu twoj link! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.08.03, 00:17
                                                  XXX. To kumam. Ludobojstwo - tez. Ale kto do licha nauczyl ich pisac?!
                                                  • kixx Re: Willi tu twoj link! 27.08.03, 00:19
                                                    Polacy.
                                                    Bo któż inny mógłby popełnić taki błąd
                                                  • Gość: xxx Re: Willi tu twoj link! IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 27.08.03, 00:25
                                                    kixx napisała:
                                                    polacy to mogli mnie co najwyżej nauczyć kominować!...
                                                    CytaT: :przyjechali na ślonsk gorole, czterdziestu na jednym kole..." :)))
                                                    co to jes koło chyba wjysz ?


                                                    > Polacy.
                                                    > Bo któż inny mógłby popełnić taki błąd
                                                  • kixx Re: Willi tu twoj link! 27.08.03, 00:29
                                                    Cytat
                                                    Przyjechali do Polski slązacy,każdy z nich unika pracy
                                                    Będą chodzić na jume,każdy z nich tylko to umie

                                                  • Gość: xxx Re: Willi tu twoj link! IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 27.08.03, 00:42
                                                    kixx napisała:
                                                    A) pracować to nie umiecie wy
                                                    B) kto z kogo doił przez 40 lat - nie komętuję
                                                    C) juma to wasze słowo i do was pasuje

                                                    > Cytat
                                                    > Przyjechali do Polski slązacy,każdy z nich unika pracy
                                                    > Będą chodzić na jume,każdy z nich tylko to umie
                                                    >
                                                  • Gość: xxx Re: Willi tu twoj link! IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 27.08.03, 00:51
                                                    te kixx śpisz już abo co?
                                                    pysk ci zatkało? czy myślisz nad rymami warszawsko-częstochowskimi? :))))
                                      • Gość: kibic Re: Willi tu twoj link! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.08.03, 00:56
                                        kixx, czy nie sądzisz, że to za poważne strofy dla tego palanta williego? on i
                                        tak nie skuma. to saper. urwało mu nie tylko jaja ale i pół mózgu. powinien być
                                        willi 0,5.
                                        • Gość: xxx Re: Willi tu twoj link! IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 27.08.03, 01:00
                                          Gość portalu: kibic napisał(a):

                                          > kixx, czy nie sądzisz, że to za poważne strofy dla tego palanta williego? on
                                          i
                                          > tak nie skuma. to saper. urwało mu nie tylko jaja ale i pół mózgu. powinien
                                          być
                                          >
                                          > willi 0,5.

                                          myślę, że ty jako kibic powinieneś byś 1/4 :)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka