simon921
05.05.08, 20:56
Kto k... wpadł na pomysł, żeby likwidować koleiny zalewając jedną z nich
asfaltem (tą przy krawędzi) i to nie na całym odcinku, tylko np. co parę
metrów. Bardziej niebezpiecznych odcinków niż po takim "remoncie" chyba nie ma
w Polsce. Przy zwykłych koleinach można wypaść raczej tylko przy wyprzedzaniu,
a tu jak prawe koło podskakuje co chwilę z góry na dół można wypaść z drogi w
każdej chwili. Za taki remont powinni już naprawdę za narażanie życia na
więzienie skazywać:/