Dodaj do ulubionych

Bozesztymoj !!!

24.09.13, 22:13
Jaka smiertelna nuda wieje, nie - zieje z forum promaryjnokoscielnego/contraallahowego.........
smile
vpr
Obserwuj wątek
    • ja.nusz Re: Bozesztymoj !!! 24.09.13, 22:37
      vampirr napisał:

      > Jaka smiertelna nuda wieje, nie - zieje z forum promaryjnokoscielnego/contraall
      > ahowego.........
      > smile
      > vpr

      Wszystko w Twoich ręcach - zaloguj się i rozwiej tę nudę....
      • vampirr Re: Bozesztymoj !!! 24.09.13, 22:46
        Co tez Wasc suponujesz? Ze bede sie wlamywac???!!!
        smile
        vpr

        ja.nusz napisał:

        > vampirr napisał:
        >
        > > Jaka smiertelna nuda wieje, nie - zieje z forum promaryjnokoscielnego/con
        > traall
        > > ahowego.........
        > > smile
        > > vpr
        >
        > Wszystko w Twoich ręcach - zaloguj się i rozwiej tę nudę....
        • vampirr Re: Bozesztymoj !!! 24.09.13, 22:58
          Nawiasem: tu takze niezla miernota...
          Czuje, ze i tu sobie odpuszcze, choc widze, jakiego spustoszenia dokonalo moje odejscie z Maryjkowa (o, przepraszam: wywalenie mnie z Maryjkowa)...
          smile

          vpr


          vampirr napisał:

          > Co tez Wasc suponujesz? Ze bede sie wlamywac???!!!
          > smile
          > vpr
          >
          > ja.nusz napisał:
          >
          > > vampirr napisał:
          > >
          > > > Jaka smiertelna nuda wieje, nie - zieje z forum promaryjnokoscielne
          > go/con
          > > traall
          > > > ahowego.........
          > > > smile
          > > > vpr
          > >
          > > Wszystko w Twoich ręcach - zaloguj się i rozwiej tę nudę....
          >
          >
          • ja.nusz Re: Bozesztymoj !!! 24.09.13, 23:19
            vampirr napisał:

            > Nawiasem: tu takze niezla miernota...
            > Czuje, ze i tu sobie odpuszcze, choc widze, jakiego spustoszenia dokonalo moje
            > odejscie z Maryjkowa (o, przepraszam: wywalenie mnie z Maryjkowa)...
            > smile

            Oj widzę, że tęsknisz Waść - jeżeli do tąsknoty dorzucisz Pan skruchy nieco, to Marysieńka osobiście Wam wrót uchyli - wielkie serce ma - samyrytanka zez krwi zez kości.wink
            • vampirr Re: Bozesztymoj !!! 24.09.13, 23:35
              Skrucha akurat moj dom nigdy specjalnie nie grzeszyl, zasie mosty spalone spalonymi pozostwaly. Te tradycje chcialbym raczej godnie kontynuowac...
              Co do tesknoty, znam i takowa, a czego ona dotyczy prawic by dlugo.
              Forum maryjkokoscielne zlozylem zas (na wieczne odpoczywanie) w skrzyni z napisem "Kuriositeten"... Czasem tylko uchylam wieczka i konstatuje, ze truchelko coraz mizerniejsze.
              smile

              vpr


              ja.nusz napisał:

              > vampirr napisał:
              >
              > > Nawiasem: tu takze niezla miernota...
              > > Czuje, ze i tu sobie odpuszcze, choc widze, jakiego spustoszenia dokonalo
              > moje
              > > odejscie z Maryjkowa (o, przepraszam: wywalenie mnie z Maryjkowa)...
              > > smile
              >
              > Oj widzę, że tęsknisz Waść - jeżeli do tąsknoty dorzucisz Pan skruchy nieco, to
              > Marysieńka osobiście Wam wrót uchyli - wielkie serce ma - samyrytanka zez krwi
              > zez kości.wink
              • vampirr Re: Bozesztymoj !!! 24.09.13, 23:37
                zamieniam szypciutko na "ä"!!!
                smile

                Invasive Arten stellen für die einheimische Fauna immer eine goße Bedrohung dar. Zählt der Mensch eigentlich nicht auch zur Fauna?
                • zawszekacperek Re: Bozesztymoj !!! 25.09.13, 00:13
                  Bozesztymoj, koelscher! Tyle razy Maria sponiewierała ciebie (zresztą słusznie) i jeszcze tobie mało?
                  Dzieciaku, opamiętaj się!

                  Kacperek

                  vampirr napisał:

                  > zamieniam szypciutko na "ä"!!!
                  > smile
                  >
                  > Invasive Arten stellen für die einheimische Fauna immer eine goße Bedrohung dar
                  > . Zählt der Mensch eigentlich nicht auch zur Fauna?
                  • vampirr Re: Bozesztymoj !!! 25.09.13, 00:40
                    Byles na innym filmie, robaszku?
                    smile

                    vpr

                    zawszekacperek napisał:

                    > Bozesztymoj, koelscher! Tyle razy Maria sponiewierała ciebie
                    bla bla bla
                    > Kacperek
                    >

                    > >
                    > > Invasive Arten stellen für die einheimische Fauna immer eine goße Bedrohu
                    > ng dar
                    > > . Zählt der Mensch eigentlich nicht auch zur Fauna?
                    >
                    >
          • zawszekacperek Re: Bozesztymoj !!! 25.09.13, 00:06
            Bożesztymoj!!! Zmutowany Vampirr(ek) cierpi na brak poziomu! Doooobre.smile

            Ptok ptakowi nie jednaki, człek człekowi nie dorówna,. dusa dusy zajrzy w oczy, nie polezie orzeł w gówna pon jest taki, a ja taki; jakby przyszło co do czego,
            smilesmilesmile

            Ale gacek to nie orzeł.smile

            Kacperek
            • vampirr Re: Bozesztymoj !!! 25.09.13, 00:55
              Otoz to!
              smile
              vpr

              zawszekacperek napisał:

              pon jest taki, a ja taki;
          • chief-denunciator I Wielce Szanowny Pan Baron musi ziewać! 25.09.13, 09:39
            Wielce szanowny Pan Baron płaczliwie narzeka:

            Nawiasem: tu takze niezla miernota...

            0-0 0-0 0-0 0-0 0-0 0-0 0-0 0-0 0-0 0-0 0-0 0-0 0-0 0-0 0-0 0-0 0-0 0-0 0-0 0-0

            Pan Baron ma pretensje do świata, że świat oferuje Mu, Wielkiemu Panowi, tak mało amusement.

            I Wielce Szanowny Pan Baron musi ziewać!

            Och, jakie to straszne...

            Dlaczego świat jest taki podły?

            Ot, co...

            Postscriptum

            Wymyśliłem, nowy kolorowy szlaczek, może poprawi on naszemu Wielce Szanownemu Panu Baronowi nieco humor..

            Na Forum Maryjnym oprócz faszystów, brakuje także kolorowych szlaczków.
            Dlatego i ja tam muszę ziewać...

            Najweselej było, gdy Antyfaszysta-Absztyfikant występował na Forum Aquanet
            Orientuje się może kto, dlaczego Absztyfikant zrezygnował ze swych występów na Forum Maryjnym?
            • chief-denunciator Re: I Wielce Szanowny Pan Baron musi ziewać! 25.09.13, 09:53

              Najweselej było, gdy Antyfaszysta-Absztyfikant występował na Forum Aquanet
              > Orientuje się może kto, dlaczego Absztyfikant zrezygnował ze swych występów na
              > Forum Maryjnym?


              Ot, co...
              • chief-denunciator Re: I Wielce Szanowny Pan Baron musi ziewać! 25.09.13, 10:11
                Orientuje się może kto, czy Yigal Amir był spokrewniony z Herschelem Grynszpanem?

                Zbliża się znowu smutna rocznica obu morderstw ….

                Przypominam to tu, aby zapobiec dalszym takim tragediom...

                Nigdy więcej!

                Ot, co...
                • chief-denunciator Re: I Wielce Szanowny Pan Baron musi ziewać! 25.09.13, 10:26
                  chief-denunciator napisała:

                  Zbliża się znowu smutna rocznica obu morderstw ….
                  >
                  > Przypominam to tu, aby zapobiec dalszym takim tragediom...
                  =============================================

                  W związku z powyższym,

                  Apel do Ambasady Republiki Federalnej Niemiec w Paryżu:



                  Wzmocnić warty u wszystkich bram!


                  Ot, co...
                  • chief-denunciator Ich werde mir den Arsch nicht alleine aufreißen! 25.09.13, 10:33
                    Dlaczego pozostali forumowicze nic nie podejmują ku ubawieniu naszego

                    Wielce Szanownego Pana Barona ?

                    Co to za wredny świat!

                    Ot, co...

                    Postscriptum

                    Pan Baron się nudzi !
            • vampirr Re: I Wielce Szanowny Pan Baron musi ziewać! 25.09.13, 11:18
              "Szlaczek" jest niezly, bo dosc wiernie ilustruje twoja osobowosc, gdyby jeszcze nie te kolory... Powinienes uzywac go jako sygnaturke.

              vpr


              chief-denunciator napisała:

              > Wymyśliłem, nowy kolorowy szlaczek, może poprawi on naszemu Wielce Szanownemu P
              > anu Baronowi nieco humor..
              >
              • chief-denunciator Re: I Wielce Szanowny Pan Baron musi ziewać! 25.09.13, 11:30
                vampirr, Pan Baron, napisał:

                > "Szlaczek" jest niezly, bo dosc wiernie ilustruje twoja osobowosc, gdyby jeszcz
                > e nie te kolory... Powinienes uzywac go jako sygnaturke.
                >
                =======================================>

                https://bi.gazeta.pl/o/a/avatars/7/0/9/709959427B.jpg


                Dobrze wyglądasz ostatnio...

                Widać, że Klara i Sygi bardzo się starają...
                • vampirr Re: I Wielce Szanowny Pan Baron musi ziewać! 25.09.13, 11:51
                  Jak wygladam, przydupasku, moze zobaczyc kazdy, kto zechce sobie zadac troche trudu (albo i nie):

                  https://fotoforum.gazeta.pl/zdjecie/3440438,2,1,Schnappschuss-von-mir-2.html

                  Poza tym umknelo (oczywiscie) twemu sklerotycznemu lbu, ze Klara jest od dawna w zasluzonym stanie spoczynku, do obowiazkow Sigi zas nigdy nie nalezalo dbanie o moj Erscheinungsbild.

                  vpr

                  chief-denunciator napisała:


                  > Dobrze wyglądasz ostatnio...
                  • vampirr Re: I Wielce Szanowny Pan Baron musi ziewać! 25.09.13, 11:52
                    Nie chce sie otworzyc? To ale pech! Zatem jednak trzeba sobie zadac trud...
                    smile
                    vpr
                    • lepian4 Re: I Wielce Szanowny Pan Baron musi ziewać! 25.09.13, 12:20

                      A nie beda to twoje anal izy z rodu twww.teufelchen.de?
                      • vampirr Re: I Wielce Szanowny Pan Baron musi ziewać! 25.09.13, 12:34
                        W tej sprawie powinienes zwrocic sie do penej glisdy moralnej, ktorej nie musze ci chyba przedstawiac. Suponuje, ze chcalbys jej podac twoja sliska raczke?

                        vpr

                        lepian4 napisał:

                        >
                        > A nie beda to twoje anal izy z rodu twww.teufelchen.de?
                    • chief-denunciator Re: I Wielce Szanowny Pan Baron musi ziewać! 25.09.13, 12:50
                      vampirr napisał:

                      > Nie chce sie otworzyc? To ale pech! Zatem jednak trzeba sobie zadac trud...
                      ========================

                      Mamy dostatnio trudu z odczytaniem tekstów Pana Barona...

                      Klara na rencie i nie ma komu pomagać Panu Baronowi w skomplikowanej obsłudze
                      funkcji IMG...

                      Ot, co...
                      • vampirr Re: I Wielce Szanowny Pan Baron musi ziewać! 25.09.13, 13:34
                        Jesli bedziesz mial szczescie, otworzy ci sie ladnie tu:

                        https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcS80WaKSHmrR8Xyh1Xl44x97MFWgZBMF3e9Ulv_FuMmpYxLPWVL

                        Znowu pech?

                        vpr


                        chief-denunciator napisała:
                        sra sra sra
                        • vampirr Re: I Wielce Szanowny Pan Baron musi ziewać! 25.09.13, 13:35
                          Podpis powinien brzmiec: WIELKA SRACZKA.
                          Kommt dir bekannt vor?

                          vpr

                          vampirr napisał:

                          > Jesli bedziesz mial szczescie, otworzy ci sie ladnie tu:
                          >
                          > https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcS80WaKSHmrR8Xyh1Xl44
> x97MFWgZBMF3e9Ulv_FuMmpYxLPWVL
                          >
                          > Znowu pech?
                          >
                          > vpr
                          >
                          >
                          > chief-denunciator napisała:
                          > sra sra sra
                          >
                        • chief-denunciator Re: I Wielce Szanowny Pan Baron musi ziewać! 25.09.13, 13:53
                          vampirr napisał:

                          > Jesli bedziesz mial szczescie, otworzy ci sie ladnie tu:
                          >
                          > https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcS80WaKSHmrR8Xyh1Xl44 x97MFWgZBMF3e9Ulv_FuMmpYxLPWVL
                          >

                          amusement potomka 600 letniego europejskiego rodu arystokratycznego...

                          Ot, co

                          Postscriptum

                          Wszyscy, razem z Klarą i Sygim, turlamy się na dywaniku...
                          Prosimy o więcej... To jest Pani Baronowa po zmodyfikowaniu w Fotoshopie?
                          • vampirr Re: I Wielce Szanowny Pan Baron musi ziewać! 25.09.13, 19:09
                            Alez skad! To jest WIELKA SRACZKA, czyli lepsza polowa WIELKIEGO SRACZA.

                            vpr

                            chief-denunciator napisała:

                            To jest Pani Baronowa po zmodyfikowaniu w Fotoshopie?
                            • zawszekacperek Re: I Wielce Szanowny Pan Baron musi ziewać! 25.09.13, 19:17
                              Koelscher, przeżywasz żenujący spadek formy artystycznej. Na teufelchen.tv wklejałeś "lepsze" obrazki. smile

                              Kacperek
                              • vampirr Re: I Wielce Szanowny Pan Baron musi ziewać! 25.09.13, 19:31
                                Nie chcialbys wkleic jakiegos twojego sznapszusa (ja jmam ich juz kilka), aby dac forumowiczom mozliwosc zapoznania sie z archetypem glisty moralnej?
                                Sei doch so nett.

                                vpr


                                zawszekacperek napisał:

                                > Koelscher, przeżywasz żenujący spadek formy artystycznej. Na teufelchen.tv wkle
                                > jałeś "lepsze" obrazki. smile
                                >
                                > Kacperek
                    • chief-denunciator Wesołego Alleluja! 25.09.13, 13:23
                      vampirr napisał:

                      > Nie chce sie otworzyc? To ale pech! Zatem jednak trzeba sobie zadac trud...

                      ====================================

                      https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTQDeXlG7BIsRhHCV1Z3iEIeuvZYhwDnKcbAObdcSjfqKCzAG5gHA

                      Nu, robaszki!

                      Zadajcie sobie nieco trudu!

                      Gdzie zajączek schował jajeczka?

                      Bez trudy żadnych jajeczek...

                      Ot, co...

                      Postscriptum

                      Wesołego Alleluja!

                      Panu Baronowi powodzi się, dzięki moim wesołym wpisom, znacznie lepiej.
                      Ogólny stan jest stabilny...
                      • chief-denunciator Re: Wesołego Alleluja! 25.09.13, 13:39
                        chief-denunciator napisała:

                        Panu Baronowi powodzi się, dzięki moim wesołym wpisom, znacznie lepiej.
                        Ogólny stan jest stabilny...

                        https://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/ta/gh/f4gh/a67IprjadU7h6gSsOX.png

                        Powyżej:

                        Pan Baron przy lekturze wpisów Wielkiego Sracza...
                        Widać wyraźnie, że Jego Wielmożność jest ubawiona...


                        Ot, co...

                        Postscriptum

                        Klara wyłączyła światła.

                        Pan Baron czyta Wielkiego Sracza potajemnie...
                        • vampirr Re: Wesołego Alleluja! 25.09.13, 14:03
                          OLABOGA!!! Znalazl!!
                          Oczekuje z tego tytulu conajmniej dziesieciu erupcji po 25 kup.

                          vpr

                          chief-denunciator napisała:

                          > chief-denunciator napisała:
                          >
                          > Panu Baronowi powodzi się, dzięki moim wesołym wpisom, znacznie lepiej.
                          > Ogólny stan jest stabilny...
                          >
                          > https://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/ta/gh/f4gh/a67IprjadU7h6gSsOX.png
                          >
                          >
                          > Powyżej:
                          >
                          > Pan Baron przy lekturze wpisów Wielkiego Sracza...
                          > Widać wyraźnie, że Jego Wielmożność jest ubawiona...

                          >
                          > Ot, co...
                          >
                          > Postscriptum
                          >
                          > Klara wyłączyła światła.
                          >
                          > Pan Baron czyta Wielkiego Sracza potajemnie...
                          • lepian4 Re: Wesołego Alleluja! 25.09.13, 14:15

                            Dziwne zdjecie. Wygladasz na nim tak, jak podczas wnikliwej anal izy kupy w sroczu. Perspektywa jest oczywiscie kiblowa?
                            • chief-denunciator Re: Wesołego Alleluja! 25.09.13, 14:28
                              lepian4 napisał:

                              > Dziwne zdjecie. Wygladasz na nim tak, jak podczas wnikliwej anal izy kupy w sro
                              > czu. Perspektywa jest oczywiscie kiblowa?
                              =====================================

                              Buzię ma tak napuchniętą jak Prezydent Wałęsa...

                              To taka nowa metoda na więźniów politycznych.

                              Dawniej umierali z wycieczenia na suchoty...

                              Patrz: Elegia o śmierci Ludwika Waryńskiego..

                              Ot, co...
                            • vampirr Re: Wesołego Alleluja! 25.09.13, 14:30
                              Mylisz sie. Wygladam, jakbym przy kieliszku dobrego winka pokazywal synowi (ktory zrobil ten sznapszus ) pokazywal rodzinne kroniki filmowe z lat dwudziestych...

                              vpr

                              lepian4 napisał:

                              >
                              > Dziwne zdjecie. Wygladasz na nim tak, jak podczas wnikliwej anal izy kupy w sro
                              > czu. Perspektywa jest oczywiscie kiblowa?
                              • chief-denunciator Re: Wesołego Alleluja! 25.09.13, 14:36
                                vampirr napisał:

                                > Mylisz sie. Wygladam, jakbym przy kieliszku dobrego winka pokazywal synowi (kto
                                > ry zrobil ten sznapszus ) pokazywal rodzinne kroniki filmowe z lat dwudz
                                > iestych...
                                ============================>

                                Za moich czasów używało się przy fotografowaniu światłomierzy...

                                Obecnie już nie?

                                Ot, co..
                                • vampirr Re: Wesołego Alleluja! 25.09.13, 16:04
                                  Nu, i z tym swiatlomierzem wygladalo to u ciebie tak:
                                  lh3.googleusercontent.com/-6XKg6mz5jxE/AAAAAAAAAAI/AAAAAAAAAAA/xuScUHcZ6JE/s48-c-k/photo.jpg" border="0" alt="https://lh3.googleusercontent.com/-6XKg6mz5jxE/AAAAAAAAAAI/AAAAAAAAAAA/xuScUHcZ6JE/s48-c-k/photo.jpg">

                                  ???

                                  vpr




                                  chief-denunciator napisała:

                                  > vampirr napisał:
                                  >
                                  > > Mylisz sie. Wygladam, jakbym przy kieliszku dobrego winka pokazywal synow
                                  > i (kto
                                  > > ry zrobil ten sznapszus ) pokazywal rodzinne kroniki filmowe z lat
                                  > dwudz
                                  > > iestych...
                                  > ============================>
                                  >
                                  > Za moich czasów używało się przy fotografowaniu światłomierzy...
                                  >
                                  > Obecnie już nie?
                                  >
                                  > Ot, co..
                                  • vampirr Re: Wesołego Alleluja! 25.09.13, 16:08
                                    Rozumiem: zieje taka groza, ze stronka nie chce go pokazac.
                                    smile
                                    vpr
                                    • chief-denunciator Re: Wesołego Alleluja! 25.09.13, 16:22
                                      vampirr napisał:

                                      > Rozumiem: zieje taka groza, ze stronka nie chce go pokazac.
                                      =============================

                                      Byłbyś proszę tak uprzejmy i przeprowadzał swe eksperymenty naukowe na właściwym forum?

                                      Z góry dziękuję


                                      Postscriptum

                                      Na dłuższą metę Twe eksperymenty nie są śmieszne...
                                      Chyba nawet dla Klary i Sygi...
                                      • chief-denunciator Re: Wesołego Alleluja! 25.09.13, 16:46
                                        Pan Baron donosi:

                                        Rozumiem: zieje taka groza, ze stronka nie chce go pokazac.

                                        https://lh3.googleusercontent.com/-6XKg6mz5jxE/AAAAAAAAAAI/AAAAAAAAAAA/xuScUHcZ6JE/s48-c-k/photo.jpg

                                        Portret Pana Barona przy właściwym naświetleniu...

                                        Postscriptum

                                        Normalnie, to my tu nie jesteśmy po to aby Twoje nieudane eksperymenty ciągle naprawiać ...
                                        Hydraulika musisz se w miejscowej książce telefonicznej poszukać..

                                        Włamania na Forum Maryjne dokonała Twoja latorośl, a nie Ty?
                                        Jak widać na powyższych nieudanych eksperymentach...
                                        • vampirr Re: Wesołego Alleluja! 25.09.13, 16:52
                                          Pokazales sie jednak, ty bezwstydniku...
                                          smile
                                          vpr

                                          chief-denunciator napisała:

                                          > Pan Baron donosi:
                                          >
                                          > Rozumiem: zieje taka groza, ze stronka nie chce go pokazac.
                                          >
                                          > https://lh3.googleusercontent.com/-6XKg6mz5jxE/AAAAAAAAAAI/AAAAAAAAAAA/xuSc
> UHcZ6JE/s48-c-k/photo.jpg
                                          >
                                          > Portret Pana Barona przy właściwym naświetleniu...
                                          >
                                          > Postscriptum
                                          >
                                          > Normalnie, to my tu nie jesteśmy po to aby Twoje nieudane eksperymenty ciągle
                                          > naprawiać ...
                                          > Hydraulika musisz se w miejscowej książce telefonicznej poszukać..
                                          >
                                          > Włamania na Forum Maryjne dokonała Twoja latorośl, a nie Ty?
                                          > Jak widać na powyższych nieudanych eksperymentach...
                                          >
                                          • chief-denunciator Re: Wesołego Alleluja! 25.09.13, 17:04
                                            vampirr napisał:

                                            > Pokazales sie jednak, ty bezwstydniku...
                                            =============================

                                            Ciężki dzień dzisiaj był...

                                            Połóż się i odpocznij chwileczkę...

                                            Gdy przyjdzie Twa latorośl, to znowu włączycie razem kąpjuter...

                                            Pokażesz z dumą swej latorośli owoc dzisiejszego dnia pracy...

                                            Ot, co...
                              • lepian4 Krotka i zwiezla odpowiedz 25.09.13, 17:52
                                Sraczka, sraczka, sraczka
                                • chief-denunciator Re: Krotka i zwiezla odpowiedz 25.09.13, 17:55
                                  lepian4 napisał:

                                  > Sraczka, sraczka, sraczka
                                  =======================

                                  Brunatna gnida!

                                  Ot, co...
                                  • lepian4 Re: Krotka i zwiezla odpowiedz 26.09.13, 13:36
                                    Jesli juz, to blekitno- brunatna gnida, ot co!

                                    Mnie martwi jedynie postawa januszka. Jecki zawsze z podziwem wypowiadal sie o naszym zacnym guru. Teraz gdy potrzebuje na gwalt wsparcia, to januszka ani nie slychac, ani czuc.
                          • chief-denunciator Re: Wesołego Alleluja! 25.09.13, 14:20
                            Pan Baron donosi:

                            OLABOGA!!! Znalazl!!
                            Oczekuje z tego tytulu conajmniej dziesieciu erupcji po 25 kup.
                            ==================================

                            Muszę Cię srodze zawieść.

                            Ostatnio odżywiałem się ryżem marki


                            Uncle Ben's


                            Ot, co...

                            Postscriptum

                            Cieszę się niezmiernie, że Twój stan się sygnifikantnie polepszył ...
    • lepian4 Re: Bozesztymoj !!! 25.09.13, 10:38
      Znwu dopadly cie te twoje depresje, bo nie miales z kim o sraczce podyskutowac?

      "Jestem wprost zdruzgotany"!
    • maria421 Re: Bozesztymoj !!! 26.09.13, 09:07
      Tez mam ochote rece zalamac i zawolac "Bozesztymoj"!

      Pan Baron, ktory jeszcze niedawno na zywo sledzil dyskusje miedzy Dawkinsem a Williamsem w Oxfordzie, taraz spedza czasz nosem przylepionym do szyby mojego skromnego forum....

      Do Oxfordu juz nie zapraszaja?

      Straszny upadek to musi byc dla pana Barona....
      • chief-denunciator Re: Bozesztymoj !!! 26.09.13, 09:20
        maria421 napisała:

        > Tez mam ochote rece zalamac i zawolac "Bozesztymoj"!
        >
        > Pan Baron, ktory jeszcze niedawno na zywo sledzil dyskusje miedzy Dawkinsem a W
        > illiamsem w Oxfordzie, taraz spedza czasz nosem przylepionym do szyby mojego sk
        > romnego forum....
        >
        > Do Oxfordu juz nie zapraszaja?
        >
        > Straszny upadek to musi byc dla pana Barona....
        =============================

        Tu u nas nie ma żadnego "Barona" !!!

        Ciekaw jestem kto na tę prowokację zareaguje...

        Ot, co...
        • maria421 Re: Bozesztymoj !!! 26.09.13, 10:05
          chief-denunciator napisała:

          > Tu u nas nie ma żadnego "Barona" !!!
          >
          > Ciekaw jestem kto na tę prowokację zareaguje...
          >
          > Ot, co...

          No juz dobrze.
          Wiesz ze chodzi o Herr Doktor Doktor, klejnot europejskiej arystokracji ktory nas zaszczyca swa uwaga smile
          • vampirr Re: Bozesztymoj !!! 26.09.13, 18:01
            Marysienko Ty moja Od Kosy Najmilejsza,

            na wypadek, gdybys mowila o mnie (uzylas - halleluja - przynajmniej jednego poprawnego tytulu), zapytowujem sie Ciebie, dlaczego, kiedy jeszcze uswietnialem Twoje Promaryskowo moja obecnoscia, nie dziwilas sie, skad biore na to czas?

            Twoje smieszne "wywalanie" hin oder her, wiesz doskonale, dlaczego odwrocilem sie od Promaryskowa z niesmakiem:
            1)Z powodu Twojego prymitywnego prokoscielizmu i rownie prymitywnego
            antyislamizmu,
            2)Z powodu Twojej prymitywnej niemoznosci tolerancji pogladow odmiennych od
            Twoich i paru innych uosabianych przez Ciebie cnot, ktore - na zyczenie - moge wymienic.

            Czytanie WIELKIEGO SRACZA to w porownaniu z meczeniem sie na Promaryskowie prawdziwy
            Genuß!

            vpr



            maria421 napisała:

            > chief-denunciator napisała:
            >
            > > Tu u nas nie ma żadnego "Barona" !!!
            > >
            > > Ciekaw jestem kto na tę prowokację zareaguje...
            > >
            > > Ot, co...
            >
            > No juz dobrze.
            > Wiesz ze chodzi o Herr Doktor Doktor, klejnot europejskiej arystokracji ktory n
            > as zaszczyca swa uwaga smile
            • vampirr Re: Bozesztymoj !!! 26.09.13, 18:15
              A ty mi tylko, qrwa, nie zacznij podskakiwac!

              vpr
              • chief-denunciator Re: Bozesztymoj !!! 26.09.13, 19:08
                Ale Marychnie dowaliłeś!

                Bardzo dobrze!

                My się nie damy w kozi róg zagonić...

                My nie!

                Ot, co...
            • zawszekacperek Re: Bozesztymoj !!! 26.09.13, 19:36
              Baronie ty mój najmilejszy,
              co to znaczy : "uświetnialem"? smile

              Rzuć kilka przykładów. smile

              Kacperek
            • lepian4 Re: Bozesztymoj !!! 26.09.13, 20:22
              Postaram sie podsumowac twe wywody: popierdolilo cie kurde do reszty.
            • maria421 Re: Bozesztymoj !!! 27.09.13, 09:12
              Panie Baronie,

              serdecznie wspolczuje !

              Obsesja z jaka Pan mnie sledzisz musi byc dla Pana bardzo dokuczliwa...

              • vampirr Re: Bozesztymoj !!! 27.09.13, 17:43
                Dlaczego nie rozmawiasz ze MNA, moja Ty najmilejsza OD KOSY?
                A moze przytepienie umyslowe osiagnelo bezrolno-sraczkowate DNO?

                VPR

                maria421 napisała:

                > Panie Baronie,
                >
                > serdecznie wspolczuje !
                >
                > Obsesja z jaka Pan mnie sledzisz musi byc dla Pana bardzo dokuczliwa...
                >
                >
    • vampirr boki zrywac 26.09.13, 19:41
      Malororna glisdka moralna domaga sie od "barona" przykladow moich statments na forum Promaryskowo...

      vampirr napisał:

      > Jaka smiertelna nuda wieje, nie - zieje z forum promaryjnokoscielnego/contraall
      > ahowego.........
      > smile
      > vpr
      • zawszekacperek Re: boki zrywac 26.09.13, 20:51
        Tak jak Kacperek przypuszczał, Baron nowe przezwisko kupi,
        nie tylko, że Baran ale i na dodatek żałosny i głupi.

        smile
        Kacperek



        vampirr napisał:

        > Malororna glisdka moralna domaga sie od "barona" przykladow moich statments
        >
        na forum Promaryskowo...
        >
        > vampirr napisał:
        >
        > > Jaka smiertelna nuda wieje, nie - zieje z forum promaryjnokoscielnego/con
        > traall
        > > ahowego.........
        > > smile
        > > vpr
        >
        >
        • vampirr Re: boki zrywac 26.09.13, 21:24
          Twoj rymek podlejszy niz z mej z fajeczki dymek:
          czestochwski i rachityczny.
          Dymek zas: blekitny - arystokratyczny.

          vpr

          zawszekacperek napisał:

          > Tak jak Kacperek przypuszczał, Baron nowe przezwisko kupi,
          > nie tylko, że Baran ale i na dodatek żałosny i głupi.
          >
          > smile
          > Kacperek
          >
          >
          >
          > vampirr napisał:
          >
          > > Malororna glisdka moralna domaga sie od "barona" przykladow moich stat
          > ments
          > >
          na forum Promaryskowo...
          > >
          > > vampirr napisał:
          > >
          > > > Jaka smiertelna nuda wieje, nie - zieje z forum promaryjnokoscielne
          > go/con
          > > traall
          > > > ahowego.........
          > > > smile
          > > > vpr
          > >
          > >
          >
          >
          • zawszekacperek Re: boki zrywac 26.09.13, 22:32
            Żałosny, głupi Baranie,
            gdybyś w swym "zameczku" cicho siedział,
            nigdy by się o tobie Kacperek nie dowiedział.
            a twa stara kompletnie pusta czacha,
            nie byłaby powodem darcia z ciebie łacha.
            Niestety głupi ryj z "zameczku" wystawiłeś,
            zbierasz teraz to, na co zasłużyłeś.
            Na zmianę tego wizerunku nie pomogą synku
            Twoje bajdurzenia o błękitnym dymku.

            smile
            Kacperek

            vampirr napisał:

            > Twoj rymek podlejszy niz z mej z fajeczki dymek:
            > czestochwski i rachityczny.
            > Dymek zas: blekitny - arystokratyczny.
            >
            > vpr
            >
            > zawszekacperek napisał:
            >
            > > Tak jak Kacperek przypuszczał, Baron nowe przezwisko kupi,
            > > nie tylko, że Baran ale i na dodatek żałosny i głupi.
            > >
            > > smile
            > > Kacperek
            > >
            > >
            > >
            > > vampirr napisał:
            > >
            > > > Malororna glisdka moralna domaga sie od "barona" przykladow moich [
            > i]stat
            > > ments
            > > > [/i]na forum Promaryskowo...
            > > >
            > > > vampirr napisał:
            > > >
            > > > > Jaka smiertelna nuda wieje, nie - zieje z forum promaryjnokos
            > cielne
            > > go/con
            > > > traall
            > > > > ahowego.........
            > > > > smile
            > > > > vpr
            > > >
            > > >
            > >
            > >
            >
            >
            • vampirr Re: boki zrywac 26.09.13, 23:27
              Nie wysilaj sie, bezrolny pacanie,
              sprez dupke i lec perrorowac po arabsku -
              - na lotnisku w Teheranie...

              Buhahahahahahahahahhahahahahahahahaha

              vpr


              Invasive Arten stellen für die einheimische Fauna immer eine goße Bedrohung dar. Zählt der Mensch eigentlich nicht auch zur Fauna?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka