Dodaj do ulubionych

A dlaczego Polski Prezydent

05.03.16, 10:26
musi podróżować niemieckim szrotem?

Dlaczego Polscy Inżynierowie nie zbudują Polskiego Samochodu Pancernego z Polskimi Pancernymi Oponami?

Najwidoczniej Polscy Inżynierowie Samochodowi i Oponowi spierdolili do Niemców i siedzą w Clubie Prasy Polskiej we Berlinie.

A Polski Prezydent jest volens nolens zmuszony podróżować samochodem wyprodukowanym przez wnuków Plemienia Nazistów i defraudantów 30 mild dolarów z Polski do Niemiec!

Żenada !!! Dla Polskiego Pana Prezydenta!!!

Następne zlecenie na dostawę samochodów rządowych dostanie z pewnością General Motors ze Chicago!

Kto jeszcze zna dobre marki samochodów rzędowych?

Jakiej marki używa Prezydent USA ?

Dzwonili już do Białego Domu?

Orientuje się może kto?
Obserwuj wątek
    • the-great-inuk A dlaczego Polski Prezydent nie używa opony STOMIL 05.03.16, 10:39
      https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQUYQsRgqs6Fcvzz1qrDJi2UISce3LRng2SNg9YIEKxmnLE1faN

      Ja używam Polskiej Opony marki STOMIL !

      I nigdy mnie jeszcze nie zawiodła!

      Ja nie bojkotuję polskich opon samochodowych!

      Marki STOMIL !

      Ot, co...
      • the-great-inuk Polish advanced technology ! 05.03.16, 10:57
        https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTNUMVNnIJOLhUuVJy_b6ggrovLADOqWyVkwTlcjAcDe6bUKb6Phw

        Polski Prezydent reprezentantem Przewodniej Polskiej Myśli Technicznej, oraz Polish Advanced Technology

        Ot, co...

        Postscriptum

        Jak na załączonym obrazku widzimy:

        OPONY MADE IN POLAND - całe !!!

        Polacy kupują polskie towary !
        • the-great-inuk Wszystko wyjaśnione! 05.03.16, 11:53
          Polskiego specjalistę od oponów pancernych potomkowie plemienia Nazistów i nieuków i defraudantów 30 mld dolarów ze Polski do Niemiec uprowadzili do Niemiec! (Szczegóły u Janosika ze Berlina)

          Jasne ? Jasne!

          Trza wzmocnić Granicę Pokoju na Odrze i Nysie Łużyckiej!
          Na wzór Izraela... Lub alternatywnie Węgier!
          • the-great-inuk Dyletanctwo i oportunizm !!! 05.03.16, 12:09
            Zamawianie samochodów rządowych u potomków Plemienia Nazistów i Defraudantów 30 mild. dolarów z Polski do Niemiec! Oraz technologicznych jełopów!

            Kto to był?

            Natychmiast postawić przed TK !!!
            • the-great-inuk Janosik ze Berlina 05.03.16, 12:25
              Miał jednak niestety rację!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka