Dodaj do ulubionych

Czy ístnieje niemeicki odpowiednik slowa "amant"?

27.06.09, 14:54
Jakies propozycje?
Obserwuj wątek
    • thunder-mug ladykiller N/T 27.06.09, 15:04

      • annajustyna Re: ladykiller N/T 27.06.09, 15:06
        ?! Tak sie okresla typ aktora? Lapicki bylby wg Niemcow Ladykiller? tongue_out
        • thunder-mug Trza opisowo... 27.06.09, 15:53
          annajustyna napisała:

          > ?! Tak sie okresla typ aktora? Lapicki bylby wg Niemcow Ladykiller? tongue_out
          ------------------------------------------
          • annajustyna Re: Trza opisowo... 27.06.09, 16:49
            Tylko ze amant to nie tylko kwestia rol, ktore przyjmuje, ale tez okreslenie
            typu urody.
    • thunder-mug Herzensbrecher N/T 27.06.09, 15:05

      • annajustyna Re: Herzensbrecher N/T 27.06.09, 15:06
        O, to juz brzmi calkiem, calkiem...
    • fan.club Niemcy mają tylko takie słowa... 27.06.09, 17:01
      jakich rzeczywiście potrzebują.
      • annajustyna Re: Niemcy mają tylko takie słowa... 27.06.09, 17:17
        Widac maja inne potrzeby niz Polacy wink.
        • koelscher Re: Niemcy mają tylko takie słowa... 27.06.09, 20:50
          annajustyna napisała:

          > Widac maja inne potrzeby niz Polacy wink.

          Francuzi zapozyczyli zapewne amanta z polskiego...
          Jezus Maryja i ojciec dyrektor!
          k-r
          • lepian4 Re: Niemcy mają tylko takie słowa... 28.06.09, 07:43
            Und noch ein Vorschlag:
            Ich bin der Martin
    • wqrwionylektor Re: Czy ístnieje niemeicki odpowiednik slowa "ama 27.06.09, 18:58
      de.wiktionary.org/wiki/amant
    • lepian4 Re: Czy ístnieje niemeicki odpowiednik slowa "ama 27.06.09, 19:21
      1. Amant- Fremdwörter tez sie akcepzuje
      2. Witwentröster
      3. Schürzenhjäger
      4. Schwerenöter
      5. Frauenschwarm
      6. Bonvivant
      7. Frauenschmeichler
      usw.
      url=https://www.youtube.com/watch?v=8aOGWwg4T0o]A tak spiewaja niemieccy amanci
      [/url]
      • lepian4 Re: Czy ístnieje niemeicki odpowiednik slowa "ama 27.06.09, 19:22
        Dodam jeszcze Verehrer

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka