Dodaj do ulubionych

DWA PYTANIA

24.03.11, 12:50
Obserwując działania wójta już i aż w trzeciej kadencji zmuszony jestem przyznać,że dużego wysiłku do swojej pracy nie włożył-widać jakie są tego efekty.Należy zwrócić uwagę na to,iż bardzo dobrze dba tylko o swoje regularne podwyżki płacowe i oto co jest jeszcze szybkiego do wzięcia.Wpadke jaką zaliczył na brzózce mówi wszystko za siebie ,a teraz nie wie jak z tej sytuacji wyjść to zapewne zechce odkręcić kota puszystym ogonem.Zmuszony jestem przyznać że nie jest dobrym fachowcem lub manegerem do zarządzania gminą - z byłego plicjanta nie będzie dobrego gospodarza.Były wójt E.Siemieniuk wiedział kiedy z gródeckiej sceny zejść a W.Kulesza trzyma się kurczowo swojego wygodnego stanowiska.Na koniec mojego krótkiego komentarza-opinii stawiam następujące pytania:
Dlaczego tak drastycznie wzrosły ceny za wywóz śmieci?
Dlaczego w pomieszczeniu wójta wisi kalendarz ścienny CZYŚCIOCH ?

Pozdrawiam wszystkich .
Obserwuj wątek
  • public-enemy125 Re: DWA PYTANIA 25.03.11, 13:21
   Ciekawe pytania ale odpowiedzi na nie może udzielić jedynie Pan Kulesza. "dobrze dba tylko o swoje regularne podwyżki płacowe" a które grabie grabią od siebie?? Na pierwszej sesji w grudniu 2010 r. Rada Gminy Gródek podniosła o bagatela ponad 1000 złotych (niektórzy mieszkańcy tyle nie zarabiają) pobory Wójta Gminy Gródek w rewanżu Wójt podniósł diety Radnym. W wolnej chwili można zapoznać się z oświadczeniami majątkowymi radnych: www.bip.grodek.pl, ciekawa lektura do poczytania o naszej władzy. W dobie kryzysu oraz szukania oszczędności Nasi Radni mogliby się zrzec, przynajmniej na jeden rok pobierania diet co byłoby sporą oszczędnością gminy.
  • janerwus Re: DWA PYTANIA 25.03.11, 18:01
   Pan wójt nie lubi określenia "drastycznie wzrosły" i nie uważa , że podwyżki są przesadnie duże. Uważa też ,że dobrze, iż jest taka firma jak Czyścioch co może zadowolić mieszkańców gminy Pana Wójta. Wójt cieszy się wraz z mieszkańcami, że mają taniej niż w KZB. Sam wywnioskowałem to z wypowiedzi Pana Wójta. Takie samo podejście ma ów Pan co do podwyżek za energie cieplną i ciepłą wodę, które łupnęły w mieszkańców spółdzielni mieszkaniowej. To nie są "drastyczne podwyżki" to przecież tylko 23%. Żaden człowiek u władzy ( z solidną pensją) nie liczy się z tymi usytuowanymi najniżej, dla nich podwyżka o np.23% NIE JEST PODWYŻKĄ DRASTYCZNĄ. Można też jeszcze dużo rozwodzić się nad naszym KZB tam to są dopiero cyrki. No ale ........ i tak kiedyś to padnie.
   • jan381 Re: DWA PYTANIA 26.03.11, 15:55
    niech KZB nie wspiera czarnej mafii i zacznie od tej mafii brać godziwą zapłate za świadczone jej usługi to poprawi swoje finanse i przestanie ustalać dla mieszkańców za swoje usługi ceny z kosmosu bo czeka je likwidacja
    • public-enemy125 Re: DWA PYTANIA 28.03.11, 19:40
     Widzę Janie, że jesteś najbardziej zorientowaną osobą w naszej gminie. Skąd Ty bierzesz takie rewelacyjne informacje?? Zapewne jesteś stałym bywalcem Gródeckiego winkla z którego to pochodzą wszystkie Twoje teorie spiskowe itp. Pozazdrościć kontaktów......

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka