cannabisek 15.09.04, 10:10 jak sadzicie-a moze wiecie? palenie marysi szkodzi niemowlakowi-karmiac piersia? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
wielki_voo Re: palonko 15.09.04, 10:13 jamajskim maluchom to nie przeszkadza... a jak to jest z polskimi to nie wiem... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ech tam... Nie! No k...a mac... IP: *.sys.teleca.se 15.09.04, 10:22 Pytania o anal, czy oral, z polyskiem czy bez moge zniesc. Rozumiem kretyznizm. Lub zabawe w prowokacje. Ale taka prowokacja to juz przegiecie.... Mam tylko nadzieje, ze cannabisek jest madrzejszy niz pytanie. Odpowiedz Link Zgłoś
cannabisek Re: Nie! No k...a mac... 15.09.04, 10:43 nic mu nie jest-robi a guuu i sie smieje-powaga Odpowiedz Link Zgłoś
erotooman Re: Nie! No k...a mac... 15.09.04, 10:53 a nie wyrastają mu już czasem dredy? dużo zdrowia dla małego Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cannabisek Re: Nie! No k...a mac... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.09.04, 11:10 jeszcze nie-ma dopiero 2 miesiace-moze z czasem cos wyrosnie mu na glowce! dzieki za pozdrowionka Odpowiedz Link Zgłoś
wielki_voo Re: Nie! No k...a mac... 15.09.04, 10:57 cannabisek napisała: > nic mu nie jest-robi a guuu i sie smieje-powaga że się śmieje to wiadomo, ale a guuu to coś poważniejszego! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kruczek Re: Nie! No k...a mac... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.09.04, 11:09 Palenie jest ZŁE. Odpowiedz Link Zgłoś
valpurgius Re: Nie! No k...a mac... 15.09.04, 11:10 Bo za duzo blantow jara, to moze robic a guuu jak zwalke sobie wkreci. Ludzie, kurde, moze jeszcze zachecajcie do wciagania bieli i dawania w kanal? Na pewno bedzie suuuper, zobaczycie. Takie tematy to lepiej na privie poruszac :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cannabisek Re: Nie! No k...a mac... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.09.04, 11:17 nie twierdze, ze pale chce tylko dowiedziec sie, czy i w jakim stopniu szkodz. Nie palilam juz 11 miesiecy a chcialabym. Wszedzie pisza o szkodliwosci alkoholu, papierosow i twardzieli, nikt nic nie mowi o trawie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cannabisek Re: Nie! No k...a mac... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.09.04, 11:20 no moze raz-wczoraj :) Odpowiedz Link Zgłoś
maly_facio1 ...po co sie ociagac... 15.09.04, 11:28 ... to od razu wbij sie w stopke lub na glowce szukaj zyly bedzie spal przez 8 godzin moze wyjdzie z tego zywy kompot przeciez jest dla dzieci w lepsze miejsce gdzies odleci ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cannabisek Re: ...po co sie ociagac... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.09.04, 11:32 hi hi hi hi!!!!!!!!!!!!!! :))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kaasia Re: ...po co sie ociagac... IP: *.compower.pl 15.09.04, 11:39 Baardzo śmieszne!!!,skoro palenie papierosów szkodzi dzieciom,to trawa tym bardziej!!!!! Tak to jest jak ktoś za wcześnie zostaje mamusią ,a potem dziecko traktuje jak zabawkę.TROCHE WIĘCEJ ODPOWIEDZIALNOŚCI! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cannabisek Re: ...po co sie ociagac... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.09.04, 11:42 wez pod uwage fakt, ze m jest mniej szkodliwa od papierosow. Znacz przypadki medyczne, w ktorych do leczenia urzywa sie tytoniu? Pewno nie, bo takich nie ma a gandzi owszem... Odpowiedz Link Zgłoś
magdzie Re: palonko 15.09.04, 11:41 www.racjonalista.pl/kk.php/k,2/s,667 jezeli organizm nie jest w pełni uksztaltowany ( w tym uklad nerwowy np. u malego dziecka) nie zaleca sie palenia marijuany. pozwol dziecku wybrac czy chce palic czy nie, karmiac go piersia udostepniasz mu ( przekazujesz) wraz z pokarmem substancje, ktore wplyna niekorzystnie np.na uklad nerwowy. nie karmilabym piersia jezeli mialabym swiadomosc tego,z e dziekcu moge zaszkodzic. pale marijuane regularnie, haszysz takze. i wiem jakie zmiany zaszly i zachodza w moim organizmie. trzeba byc odpowiedzialnym, ja jestem za siebie a Ty nie tylko za siebie... Odpowiedz Link Zgłoś
valpurgius Re: palonko 18.09.04, 02:20 Tak trudno sie domyslic samemu? Ja pier****. Odpowiedz Link Zgłoś