Dodaj do ulubionych

pierwsza sprawa

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.01.05, 15:09
mam w marcu pierwszą sprawę rozwodową-ugodową. Pozew ja złozyłam, bez
orzekania o winie. Wiem, ze mąż na pierwszą sprawe nie przybędzie, nie
odbierze nawet wezwania, bo wyjechał. Co w takim wypadku dzieje się, czy
postępowanie rozwodowe ma swój dalszy bieg czy nie i musze czekać aż on
łaskawie się wstawi na salę rozpraw. Dziękuję z góry.
Obserwuj wątek
    • Gość: Ania Re: pierwsza sprawa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.01.05, 21:04
      Sprawa ma swój bieg więc nic sie nie martw...znam taką sprawę że mąż wogóle nie
      przychodził na sprawy rozwodowe i kobieta bez problemu dostała rozwód...a
      starasz sie o unieważnienie kościelnego też???

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka