natusia19 04.07.06, 01:18 Czemu na loda mówi sie lód a na minetke minetka? Skąd ta nazwa sie wzięła...? :) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
renebenay Re: Dlaczego 04.07.06, 03:54 We Francji mowi sie "la pipe"-wym.la pip.Minetka pochodzi z francuskiego "la minette"-malutka kotka ,a z lodem jest chyba brak wyobrazni-co kraj to obyczaj. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: td Re: Dlaczego IP: *.freedom2surf.net 04.07.06, 09:08 brak wyobrazni? chyba przeciwnie - to wyobraznia naprowadza na skojarzenia. Odpowiedz Link Zgłoś
milusidopodusi Re: Dlaczego 04.07.06, 15:21 no bo fiutek przypomina galkr od loda...chyba dlatego..no i go tez lizesz... Odpowiedz Link Zgłoś