04.07.06, 01:18
Czemu na loda mówi sie lód a na minetke minetka? Skąd ta nazwa sie
wzięła...? :)
Obserwuj wątek
    • renebenay Re: Dlaczego 04.07.06, 03:54
      We Francji mowi sie "la pipe"-wym.la pip.Minetka pochodzi z francuskiego "la
      minette"-malutka kotka ,a z lodem jest chyba brak wyobrazni-co kraj to obyczaj.
      • Gość: td Re: Dlaczego IP: *.freedom2surf.net 04.07.06, 09:08
        brak wyobrazni? chyba przeciwnie - to wyobraznia naprowadza na skojarzenia.
    • milusidopodusi Re: Dlaczego 04.07.06, 15:21
      no bo fiutek przypomina galkr od loda...chyba dlatego..no i go tez lizesz...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka