Dodaj do ulubionych

Czy Cossolinowa to Grandy ze "wspólnota. net.pl"?

05.06.10, 20:58
Porównanie to nasuwa się po wrzuceniu do wyszukiwarki Google
określenia: „szubrawcy z licencją”. Wszystkie posty za takim
określeniem na pierwszej stronie wyszukiwanej frazy pochodzą ze
wspolnota.net.pl, a autorem tych postów jest Grandy. Jeżeli
określenia tego używa Grandy, to jeszcze nie znaczy, że pod dwoma
nickami Cossolinowa i Garndy pisze ta sama osoba.
Trzeba byłoby porównać inne wypowiedzi Cosollinowej i Grandiego.
Ja, niestety nie mam na to czasu. Zamierzałem przenieść się z tego
forum na forum wspólnota. net pl. Wchodząc dzisiaj na to forum
przypadkowo przeczytałem jakiś ostatni wątek dotyczący zarządcy.
Wniosek nasuwa się sam, to nie jest dla mnie dobre miejsce do
wyrażania swoich poglądów.
Obserwuj wątek
    • babczyk Re: Czy Cossolinowa to Grandy ze "wspólnota. net 05.06.10, 21:54
      No chłopie, czas się leczyć.

      Twym odpowiednikiem jest, Jędruś z licencją 4608
    • bykira Re: Czy Cossolinowa to Grandy ze "wspólnota. net 05.06.10, 22:16
      Zapraszam - na wspomnianym forum wspolnota.net.jestem
      administratorem. Proszę zadać kłam " herezjom " głoszonym przez
      mojego przyjaciela " Grandego "
      Czekam !
      Forum wspólnot mieszkaniowych - wspolnoty.net.pl
      • highrise Re: Czy Cossolinowa to Grandy ze "wspólnota. net 06.06.10, 09:24
        bykira napisała:

        > Zapraszam - na wspomnianym forum wspolnota.net.jestem
        > administratorem. Proszę zadać kłam " herezjom " głoszonym przez
        > mojego przyjaciela " Grandego "
        > Czekam !
        > Forum wspólnot mieszkaniowych - wspolnoty.net.pl

        Forum wspolnota.net.pl jest dobre, może nawet jedno z lepszych i to
        zasługa kilku osób: Pani, Ownera, Grandiego i innych, których nie
        zapamiętałem. Miałbym ochotę od czasu do czasu coś napisać na tym
        forum ale to zaszufladkowanie mnie i innych uczciwych zarządców
        do "szubrawców z licencją" budzi mój sprzeciw. Moim zdaniem częste
        prezentowanie takch poglądów, powtarzanie ich w wielu wątkach,
        zniechęca wiele osób do uczestniczenia w dyskusjach. A to może
        hamować dalszy rozwój tego forum. Jeżeli wypowiedzi p.
        Grandiego "szubrawcy z licencją" będą usunięte z tego forum, to
        przyjmę Pani zaproszenie.
        Życzę dobrego dnia.
        • bykira Re: Czy Cossolinowa to Grandy ze "wspólnota. net 06.06.10, 09:54

          W imieniu całego zespołu dziekuje za wyrazy uznania za naszą
          społeczną pracę.Śpieszę wyjaśnić, że krytyczne względem
          licencjonowanych zarządców posty Grandego odnoszą się właśnie tylko
          do tych, którzy mając licencję, co winno być wyrazem powodu do
          zaufania społecznego ( gdyż ten zawód takim właśnie jest, a
          przynajmniej być powinien )są szubrawcami. Pisuje u nas wielu
          licencjonowanych zarządców, jak choćby Janusz Gdański, którzy nie
          mają się za szubrawców i ich posty Grandego nie dotyczą i nie
          obrażają. W każdym zawodzie zdarzają się szubrawcy i należy to
          piętnować, tym bardziej jeśli jest to zawód zaufania publicznego.
          • highrise Re: Czy Cossolinowa to Grandy ze "wspólnota. net 06.06.10, 12:23
            bykira napisała:

            >
            > W imieniu całego zespołu dziekuje za wyrazy uznania za naszą
            > społeczną pracę.Śpieszę wyjaśnić, że krytyczne względem
            > licencjonowanych zarządców posty Grandego odnoszą się właśnie
            tylko
            > do tych, którzy mając licencję, co winno być wyrazem powodu do
            > zaufania społecznego ( gdyż ten zawód takim właśnie jest, a
            > przynajmniej być powinien )są szubrawcami. Pisuje u nas wielu
            > licencjonowanych zarządców, jak choćby Janusz Gdański, którzy nie
            > mają się za szubrawców i ich posty Grandego nie dotyczą i nie
            > obrażają. W każdym zawodzie zdarzają się szubrawcy i należy to
            > piętnować, tym bardziej jeśli jest to zawód zaufania
            publicznego.

            O tym powinien napisać p. Grandy. Pani w swoich postach nie używa
            takich określeń. Poza tym jest Pani bardzo życzliwą osobą. Tak, o
            Pani, mówią inni.
            • bykira Re: Czy Cossolinowa to Grandy ze "wspólnota. net 06.06.10, 15:26

              highrise napisał:


              Pani w swoich postach nie używa
              > takich określeń. Poza tym jest Pani bardzo życzliwą osobą. Tak, o
              > Pani, mówią inni.



              A nie dodali, że jestem do tego piękna i inteligentna ? A to
              niepoczciwcy z tego Tomka i Sławka :-)
              Zapraszam na wspolnota.net.pl
              Krytykujemy tylko szubrawych licencjonowanych, a to chyba dobrze ?
              Przecież Pan się nie ma za szubrawca ( no chyba, że się mylę :-)

              Ps. Czajnika też lubię :-)
          • tecka49 Re: Czy Cossolinowa to Grandy ze "wspólnota. net 08.06.10, 19:50
            Popieram wypowiedz,poniewaz jak ma ktos czyste sumienie to nie
            bedzie sie obrazac za szubrawca.Niestety mamy ich coraz to wiecej
            takich szubrawcow,swietne okreslenie.Chyle czola .Trzeba takich
            szubrawcow eliminowa,ktorzy sie slizgaja na biednych ludziach!!!!!!
            • czajnik5 Re: Czy Cossolinowa to Grandy ze "wspólnota. net 09.06.10, 10:20
              tecka49 napisała:

              > Trzeba takich szubrawcow eliminowa,ktorzy sie slizgaja
              > na biednych ludziach!!!!!!

              Popieram Cię. Zrób drużynę pierścienia: Ty i Cossoli-grandi-nowa.
              Pójdziecie w świat i będziecie zwalczać szubrawców.

              Macie moje błogosławieństwo. Pozdrawiam.
              • melelek Re: Czy Cossolinowa to Grandy ze "wspólnota. net 09.06.10, 13:03
                czajnik5 napisał:

                > tecka49 napisała:
                >
                > > Trzeba takich szubrawcow eliminowa,ktorzy sie slizgaja
                > > na biednych ludziach!!!!!!
                >
                > Popieram Cię. Zrób drużynę pierścienia: Ty i Cossoli-grandi-nowa.
                > Pójdziecie w świat i będziecie zwalczać szubrawców.
                >
                > Macie moje błogosławieństwo. Pozdrawiam.


                - A co z durnymi właścicielami , którzy nawet nie wiedza co kupili, jak tym się posługiwać. Czyżby to mieli być żołnierze tej krucjaty? Wojskiem zaciężnym tecka49 i Cossoli-grandi-nowa?

                Masz racje błogosławieństwo nawiedzonych się przyda.

                Hurrrrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaa!


                • collinsowa Re: Czy Cossolinowa to Grandy ze "wspólnota. net 09.06.10, 13:43
                  Durnych właścicieli ( i nie tylko) których zawsze jest sporo
                  się nie wymieni - dobry zarządca ma pełną świadomość z kim będzie
                  pracował (powinien mieć) i jeżeli na ten fakt się oburza to
                  powinien jak najszybciej zmienić zawód
                  bo się nie nadaje na
                  licencjonowanego.
                  Takie poglądy miał pewien komuch który chciał wymieniać
                  społeczeństwo nie poddające się rządzeniu. Zapomniał biedaczyna że
                  to nie on wybiera społeczeństwo a społeczeństwo wybiera - albo
                  wykopuje - jego.
                  Jakże to aktualne we wspólnotach mości xelek-melek.
                  • melelek Re: Czy Cossolinowa to Grandy ze "wspólnota. net 09.06.10, 17:49
                    collinsowa napisała:

                    > Durnych właścicieli ( i nie tylko) których zawsze jest sporo
                    > się nie wymieni - dobry zarządca ma pełną świadomość z kim będzie
                    > pracował (powinien mieć) i jeżeli na ten fakt się oburza to
                    > powinien jak najszybciej zmienić zawód
                    bo się nie nadaje na
                    > licencjonowanego.

                    "Durnych" i "szubrawców" jak widać u nas w Polsce nie brakuje
                    przynajmniej tak wynika z wpisów Cossoli-grandi-nowa.

                    Problem jednak pozostaje, kto za te wybory ma zapłacić? .
                    "Durny" szuka "jelenia" w "szubrawcu", a "szubrawiec" rozkłada ręce i wysyła na
                    edukację "durnych" właścicieli, bo trudno z "analfabetami" się rozmawia.:/

                    Wniosek wynika z tego taki niech płaci każdy za siebie,
                    a za darmo ma się tylko tyle, co się samemu zrobi!!!


                    • bykira sprostowanie 09.06.10, 23:28

                      To szubrawiec szuka jelenia w durnym właścicielu i nawet rąk nie
                      musi rozkładać.
                      • melelek > To szubrawiec szuka jelenia w durnym właściciel 10.06.10, 09:15
                        Masz racje bykira , tak się dziej na
                        > Forum wspól.ot mieszkaniowych - wspolnoty.net.pl

                        szukacie tych jeleni na rożnych forach , działacie jak sekty
                        omamiając właścicieli na różne sposoby. Napisz ilu właścicieli lokali poniosło
                        szkodę z waszych porad.
              • haneczka_wm Jestem w drużynie. 09.06.10, 17:36
                czajnik5 napisał:
                > Zrób drużynę

                Obserwując uważnie problemy wspólnotowe, które mają miejsce w moim
                mieście nabieram coraz większej pewności, że taka drużyna ma sens.
                A rozsądek nakazuje, aby właściciele ze wspólnot mogli, potrafili i
                chcieli się bronić.

                czajnik5 napisał:
                > Pójdziecie w świat i będziecie zwalczać szubrawców.

                Aż tak daleko to nie ma potrzeby, ani sensu.
                Wystarczy zająć się tym, co dzieje się wokół nas.

                A więc.... Nie spoczniemy! :)

                ewelinciaaa.wrzuta.pl/audio/2JeYyjANbtj/seweryn_krajewski_-_czerwone_gitary_-_nie_spoczniemy
                • czajnik5 Re: Jestem w drużynie. 10.06.10, 08:24
                  haneczka_wm napisała:

                  > Jestem w drużynie

                  Zabierz mnie ze sobą, o Pani. Mogę się przydać. Będę za Tobą nosił kaganek
                  oświaty pomiędzy właściciele.
    • koziorozka wspólnota. net zarzadca.eu 06.06.10, 08:22
      highrise napisał:
      Zamierzałem przenieść się z tego forum na forum wspólnota. net pl

      na gazeta.pl zaglądam już tylko z przyzwyczajenia, za dużo pyskówek, za mało
      merytoryki i moderacji
      na forum zarzadca.eu moderator ostro tnie i dobrze się tam czuję :)
    • czajnik5 Re: Czy Cossolinowa to Grandy ze "wspólnota. net 06.06.10, 11:25
      Najbardziej podoba mi się to:

      higirhirisse napisał:

      > Cossolinowa


      Przy okazji:

      Nie czytam wątków na tym forum bez logowania się.
      A więc nie będę już więcej czytał wypowiedzi pana "higirhirisse", bo
      w ustawieniach tego forum zaliczyłem tego Pana do grona
      nieprzyjaciół.

      Wszystkim miłym użytkownikom rekomenduję wykonanie dokładnie tego samego.
    • czajnik5 Nieprzyjaciel czajnik5 06.06.10, 11:29
      Uprzejmie informuję, że zaliczyłem pana czajnika5 do grona moich nieprzyjaciół.

      Od dzisiaj nie będę już widzieć po zalogowaniu się jego głupawych wypowiedzi.

      Z poważaniem,
      Highrise
      • highrise Re: Nieprzyjaciel czajnik5 06.06.10, 13:11
        czajnik5 napisał:

        > Uprzejmie informuję, że zaliczyłem pana czajnika5 do grona moich
        nieprzyjaciół.
        >
        > Od dzisiaj nie będę już widzieć po zalogowaniu się jego głupawych
        wypowiedzi.
        >
        > Z poważaniem,
        > Highrise

        Piszę Pan nieprawdę. Zawsze uważałem Pana (i zdania nie zmieniam) za
        inteligentnego człowieka, udzielającego rzeczowych wypowiedzi. Nie
        zaliczam Pana do grona "nieprzyjacół" i akceptuję Pana krytykę.

        Pozdrawiam
        SJ

        • czajnik5 Re: Nieprzyjaciel czajnik5 06.06.10, 14:12
          Panie Stanisławie, proszę trochę sfolgować.
          Te kilka moich wpisów uprzejmie proszę potraktować, jako coś w rodzaju parodii.

          Ja Panu nie życzę źle. Nie chcę tylko, żeby się z Pana śmiali. Nie chcę również,
          żeby pewnego dnia nie "zaptaszył" Pan wszystkich użytkowników.

          Z kimś trzeba przecież podyskutować.

          Pozdrawiam.
          • highrise Re: Nieprzyjaciel czajnik5 06.06.10, 14:30
            czajnik5 napisał:

            > Panie Stanisławie, proszę trochę sfolgować.
            > Te kilka moich wpisów uprzejmie proszę potraktować, jako coś w
            rodzaju parodii.
            >
            > Ja Panu nie życzę źle. Nie chcę tylko, żeby się z Pana śmiali. Nie
            chcę również
            > ,
            > żeby pewnego dnia nie "zaptaszył" Pan wszystkich użytkowników.
            >
            > Z kimś trzeba przecież podyskutować.
            >
            > Pozdrawiam.

            Biorę Pana dobre uwagi do serca i do stosowania.
            W tej sprawie się wyciszam.
            Pozdrawiam
            SJ
    • czajnik5 Nieprzyjaciel Bolek i Lolek 06.06.10, 11:32
      Uprzejmie informuję, że zaliczyłem właśnie Panów do grona moich nieprzyjaciół.

      Od dzisiaj nie będę po zalogowaniu widział Waszych wypowiedzi.

      Z poważaniem,
      Highrise
    • czajnik5 Re: Czy Cossolinowa to Grandy ze "wspólnota. net 06.06.10, 12:20
      highrise napisał:

      > Wszystkie posty za takim określeniem na pierwszej stronie
      > wyszukiwanej frazy pochodzą ze wspolnota.net.pl


      No, nie do końca. Niektóre pochodzą z "kondominium.info.pl", "kondominium.org.pl", "wspolnoty.net.pl", "wspolnoty.info.pl" oraz "kondominium.com.pl".

      Ha ha ha... aaaaaaaaaa ha ha ha ha
      • melelek Re: Czy Cossolinowa to Grandy ze "wspólnota. net 10.06.10, 12:08
        czajnik5 napisał:

        > No, nie do końca. Niektóre pochodzą z "kondominium.info.pl",
        > "kondominium.org.pl", "wspolnoty.net.pl", "wspolnoty.info.pl" oraz
        > "kondominium.com.pl".
        >
        > Ha ha ha... aaaaaaaaaa ha ha ha ha
        >

        co to za śmiech :(

        przecież to jedna i ta sama sekta
        ...Collinosowa to Grandy ze "wspólnota. net.pl"
    • haneczka_wm Re: Był taki Koś??? 06.06.10, 13:23

      C o s s o l i n o w a ?

      dano2005.wrzuta.pl/audio/7e62iHMD4RO/kasia_sobczyk_-_byl_taki_ktos

      :)


Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka