5klient
05.06.13, 09:58
5 lat temu deweloper sprzedajac wlascicielom budynek wybral swojego brata na zarzadce/bez licencji/ w akcie notarialnym ale zaznaczyl na czas okreslony przez 3 lata tylko.Nikt sie nie dopatrzyl i dawali mu absolutorium a umowa wygasla dwa lata temu z nim.Robi przekrety ze glowa boli,rachunki co roku gigantycznie wzrastaja itp.
W ksiedze wieczystej tez jest zapis na czas scisle okreslony jego dzialalnosc,wiec
jak go sie pozbyc???