mwilis 15.11.05, 19:52 No właśnie czy jest szansa na dofinansowanie do instalacji ogrzewania wody poprzez kolektory słoneczne?? Jeśłi ktoś ma jakieś info proszę o podzielenie się. maćek Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
dobud Re: dofinansowanie do kolektorów 15.11.05, 20:50 Tego rozwiązania nie znam z życia, ale myślę że to wchodzi w zakres kredytu termomodernizacyjnego. Dowiedz sie np. w Banku Ochrony Środowiska. Odpowiedz Link Zgłoś
serafin666 Re: dofinansowanie do kolektorów 15.11.05, 21:47 wchodzi na 100%, ale to droga zabawa Odpowiedz Link Zgłoś
corapsion Re: dofinansowanie do kolektorów 16.11.05, 09:06 Mam zamontowany kolektor słoneczny w domu jednorodzinnym. 100% kosztów pokryłem z własnej kieszeni. Jak myslicie czysą szanse na odzyskanie ich części z jakiś funduszów czy innych gadzin. Miłego Dnia Odpowiedz Link Zgłoś
mistusia Re: dofinansowanie do kolektorów 15.11.05, 23:28 w 3-city jest na to szansa - www.ecbrec.pl/pl/install/start.htm finansowanie inwestycji - tiny.pl/xt43 szkoda że moja wspólnota (zarząd !) myśli tylko o dniu dzisiejszym. Odpowiedz Link Zgłoś