Dodaj do ulubionych

dofinansowanie do kolektorów

15.11.05, 19:52
No właśnie czy jest szansa na dofinansowanie do instalacji ogrzewania wody
poprzez kolektory słoneczne??
Jeśłi ktoś ma jakieś info proszę o podzielenie się.
maćek
Obserwuj wątek
    • dobud Re: dofinansowanie do kolektorów 15.11.05, 20:50
      Tego rozwiązania nie znam z życia, ale myślę że to wchodzi w zakres kredytu
      termomodernizacyjnego. Dowiedz sie np. w Banku Ochrony Środowiska.
      • serafin666 Re: dofinansowanie do kolektorów 15.11.05, 21:47
        wchodzi na 100%, ale to droga zabawa
      • corapsion Re: dofinansowanie do kolektorów 16.11.05, 09:06
        Mam zamontowany kolektor słoneczny w domu jednorodzinnym. 100% kosztów pokryłem
        z własnej kieszeni. Jak myslicie czysą szanse na odzyskanie ich części z jakiś
        funduszów czy innych gadzin.
        Miłego Dnia
    • mistusia Re: dofinansowanie do kolektorów 15.11.05, 23:28
      w 3-city jest na to szansa - www.ecbrec.pl/pl/install/start.htm
      finansowanie inwestycji - tiny.pl/xt43

      szkoda że moja wspólnota (zarząd !) myśli tylko o dniu dzisiejszym.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka