agata_29
18.10.02, 13:14
Wspólnota mieszkaniowa posiada 62%. W chwili obecnej chcemy sprzedać część
piwnic położoną na części wspólnej. Czy istnieje możliwość nie przekazania
38% gminie? W piwnicy znajduje się lokal użytkowy wynajmowany od 20 lat.
Najemca wyremontował i przystosował go własnym kosztem. Jeśli nie istnieje
możliwość obejścia przekazanie pieniędzy do gminy, jaki będzie ich dalszy
los (wspólny worek czy fundusz remontowy B)? Proszę o odpowiedź.