basia_gabrysia
24.01.06, 15:44
Witam serdecznie.
Niektorymi budynkami zarzadza ADMINISTRATOR,ktory nie dosyc,ze ma balagan w
paioierach i niekompetentych pracownikow--zwlasca na SEPA-SARZYNSKIEGO,to
olewa ludzi.
Od roku czasu zglaszam,ze mi w domu wylewa korki...nikt sie nie zglasza,musze
wolac innych fachowcow....
Zglaszam,ze z mojego balkonu leca odlamki i zeby cos z tym zrobili.....na
prozno.
W bramie sa wybite szyby....przy tych mrozach na klatce jest totalny
wygwizdow....ADMINISTRATOR mnawet to olal !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Juz mi rece do tych ludzi opadaja..i nie tylko mi.
Czy cos mozna zrobic???
Czy moze napisac napisac pismo do gazety lub prezydenta zeby zmienili
zarzdce???