Dodaj do ulubionych

ADMINISTRATOR---WROCŁAW zarzadca do bani !!!!!!!!!

24.01.06, 15:44
Witam serdecznie.
Niektorymi budynkami zarzadza ADMINISTRATOR,ktory nie dosyc,ze ma balagan w
paioierach i niekompetentych pracownikow--zwlasca na SEPA-SARZYNSKIEGO,to
olewa ludzi.
Od roku czasu zglaszam,ze mi w domu wylewa korki...nikt sie nie zglasza,musze
wolac innych fachowcow....
Zglaszam,ze z mojego balkonu leca odlamki i zeby cos z tym zrobili.....na
prozno.
W bramie sa wybite szyby....przy tych mrozach na klatce jest totalny
wygwizdow....ADMINISTRATOR mnawet to olal !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Juz mi rece do tych ludzi opadaja..i nie tylko mi.
Czy cos mozna zrobic???
Czy moze napisac napisac pismo do gazety lub prezydenta zeby zmienili
zarzdce???
Obserwuj wątek
    • dobud Re: ADMINISTRATOR---WROCŁAW zarzadca do bani !!!! 25.01.06, 07:27
      Jeśli to wspólnota, a ty jesteś właścicielem lokalu, a nie najemcą, to staraj
      się o zmianę zarzadcy.
      Jeśli lokatorem, to pisz do swojego właściciela. We Wrocku pracę tych zarządców
      nadzoruje jakiś Miejski Zarza mienia komunalnego czy jakos (poszukaj na
      www.wroclw.pl).

      A skargi do gazet, Prezydenta i Pana Boga mozesz pisać zawsze....
    • lagunia Re: ADMINISTRATOR---WROCŁAW zarzadca do bani !!!! 25.01.06, 08:45
      Administrator już dostał wypowiedzenie od miasta więc trzeba doczekac do końca
      wypowiedzenia (chyba rok) ale myslę ze dlatego też ma wszystko gdzieś bo po co
      sie starac skoro i tak juz mnie tu nie bedzie....
      • basia_gabrysia Re: ADMINISTRATOR---WROCŁAW zarzadca do bani !!!! 26.01.06, 14:47
        Witam serdecznie.
        WLASNIE JESTEM NA NICH BARDZO ZLA,cieta i nie wiem co
        jescze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
        Przez te mrozy rury w opinie pozamarzaly i wody w jednym z pionow nie
        ma......juz 4 dzien !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
        Zadzwonilam do ADMINISTRATORA juz kolejny raz...sasiedzi oczywiscie tez
        dzonia....zeby cos z tym zrobili,bo nie ma jak dzieciom zupy ugotowac,dzici i
        siebie umyc....a pani bezczelnie powiedzial mi zebym klupila wode minerlana i
        umyla soe w niej oraz ugotowala na mineralnej zupke dzieciom !!!!!!!!!!!!!!!!
        zEZLILO MNIE TO A ZARAZEM ROZBAWILO.
        Mam 4 dzieci...wiec tej mineralnej musilaabym kupic dosc sporo.
        Jak maja ich wywalic to bardzo sie z tego ciesze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
        Mam tylko nadzieje,ze na ich miejsce przyjdzie ktos lepszy i
        solidniejszy............a nie nastepny leser !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
        • krzysztog Re: ADMINISTRATOR---WROCŁAW zarzadca do bani !!!! 26.01.06, 15:09
          od marca-kwietnia , teoretycznie, administrowanie ma przejąć Urząd Miasta Wr.
          Tworzy obecnie sieć biur z wyposarzeniem, pracownikami itp.. Jacy to będa
          pracownicy i jakie administrowanie .. zobaczymy.
          Okres przejściowy potrwa co najmniej do końca roku.
          KG
        • xxxll Re: ADMINISTRATOR---WROCŁAW zarzadca do bani !!!! 26.01.06, 19:56
          To będą ci sami ludzie tylko pod inną nazwą i pod nadzorem ludzi prezydenta.
          Juz szykuja sobie biura po starych ZGK i DZBM-ach.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka