goslawa_c
11.06.07, 09:35
Witam!
Mam pytanie o procedury komornicze w przypadku eksmisji. Ile takowe trwają? co
jeśli delikwent nie odbiera listów poleconych? Czy pomimo nie odbierania
poczty można taką osobę eksmitować? Dodam że sprawa w sądzie skończyła się w
marcu (wraz z klauzulą wykonalności) i jak do tej pory nic, wiemy tylko że
sprawa miesiąc temu trafiła do komornika. Jestem bardzo ciekawa ile to jeszcze
może potrwać gdyż nasz sąsiad jest osobą bardzo uciążliwą, nie liczącą się z
innymi, agresywną. Dodam, że jest już dla niego gotowy lokal socjalny. Stąd
proszę odpowiedzcie ile jeszcze musielibyśmy czekać.
Dzięki za wszelkie odpowiedzi