Dodaj do ulubionych

Leniwy agent ABW

19.09.03, 14:57
Uwaga, działa na tej stronie agent, który chciałby bez szczególnego wysiłku,
dobrać się do naszych danych osobowych.
Najpierw sprowokował asama11 do zeznania, czy jest, czy nie jest urzędnikiem
ministerialnym,
teraz chce publicznie wykazać, że ja uprawiałem zawodowo marksizm-leninizm
(proszę bardzo, byłem nie tylko w KC PZPR, ale także w stasi, kgb, gestapo,
czerezwyczajce i carskiej ochranie - małe litery tłumaczą się tym, że wraz ze
zmianą ustroju przeszedł mi wszelki szacunek dla tych instytucji).
Agent nazywa się dozorca1 - przy czym proszę ABW o trzymanie łap z daleka, bo
w odróżnieniu od p. Barcikowskiego nie zdradzam prawdziwego nazwiska agenta,
ba, nawet go nie znam i nie usiłuję poznać.
Przestrzegam wszelakoż, bo wszystko, co od tej chwili napiszecie, może być
wykorzystane przeciwko Wam.

Wasz Feliks z Placu Bankowego (wyrzucony)
Obserwuj wątek
    • dozorca1 Re: Leniwy agent ABW 19.09.03, 15:07
      mieszkanie.i.wspolnota napisał:

      > Uwaga, działa na tej stronie agent, który chciałby bez szczególnego wysiłku,
      > dobrać się do naszych danych osobowych.
      > Najpierw sprowokował asama11 do zeznania, czy jest, czy nie jest urzędnikiem
      > ministerialnym,
      > teraz chce publicznie wykazać, że ja uprawiałem zawodowo marksizm-leninizm
      > (proszę bardzo, byłem nie tylko w KC PZPR, ale także w stasi, kgb, gestapo,
      > czerezwyczajce i carskiej ochranie - małe litery tłumaczą się tym, że wraz ze
      > zmianą ustroju przeszedł mi wszelki szacunek dla tych instytucji).
      > Agent nazywa się dozorca1 - przy czym proszę ABW o trzymanie łap z daleka, bo
      > w odróżnieniu od p. Barcikowskiego nie zdradzam prawdziwego nazwiska agenta,
      > ba, nawet go nie znam i nie usiłuję poznać.
      > Przestrzegam wszelakoż, bo wszystko, co od tej chwili napiszecie, może być
      > wykorzystane przeciwko Wam.
      >
      > Wasz Feliks z Placu Bankowego (wyrzucony)



      Nie ze mną te numery, Bruner ! Czekaj aż wrócę z grzybów! Poznasz ty Rakowiecką
      strasse dokładnie !

      Heil !

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka