mieszkanie.i.wspolnota
19.09.03, 14:57
Uwaga, działa na tej stronie agent, który chciałby bez szczególnego wysiłku,
dobrać się do naszych danych osobowych.
Najpierw sprowokował asama11 do zeznania, czy jest, czy nie jest urzędnikiem
ministerialnym,
teraz chce publicznie wykazać, że ja uprawiałem zawodowo marksizm-leninizm
(proszę bardzo, byłem nie tylko w KC PZPR, ale także w stasi, kgb, gestapo,
czerezwyczajce i carskiej ochranie - małe litery tłumaczą się tym, że wraz ze
zmianą ustroju przeszedł mi wszelki szacunek dla tych instytucji).
Agent nazywa się dozorca1 - przy czym proszę ABW o trzymanie łap z daleka, bo
w odróżnieniu od p. Barcikowskiego nie zdradzam prawdziwego nazwiska agenta,
ba, nawet go nie znam i nie usiłuję poznać.
Przestrzegam wszelakoż, bo wszystko, co od tej chwili napiszecie, może być
wykorzystane przeciwko Wam.
Wasz Feliks z Placu Bankowego (wyrzucony)