IP: *.bielsko.dialog.net.pl 28.11.05, 12:48
witam,

czy ktos ma namiary na fajnego sylwestra? chodzi mi o organizowana impreze w
jakiejs sali z kapela, konsumpcja... dzieki za info (jesli znacie cene za
wjazd to bede wdzieczny)

pozdro!
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka