Gość: martinezbb
IP: *.bielsko.dialog.net.pl
28.11.05, 12:48
witam,
czy ktos ma namiary na fajnego sylwestra? chodzi mi o organizowana impreze w
jakiejs sali z kapela, konsumpcja... dzieki za info (jesli znacie cene za
wjazd to bede wdzieczny)
pozdro!