Dodaj do ulubionych

Świeże wieści ze szpitala :-)

13.11.07, 21:05
własnie wrocilam. cale popoludnie moglam sobie tulic i wachac Malego Czlowieka, ale cudo...eh te malenkie raczki i stopki...
Ada i Mlody maja sie dobrze, dzis juz od rana caly dzien sa razem, , Ada nie ma zadnych problemow z karmieniem, Mlody pieknie sie przyssysa, mleko plynie. Bardzo spokojniutki, ale potrafi sie porzadnie rozedrzec jak cos mu sie nie podoba. Ada czuje sie z godziny na godzine coraz lepiej, tylko glodna jest straaasznie. Troche pooszukiwalysmy i zjadla sobie kawalek czekolady, ale ciii...

Z imieniem...hmn, nie oslsnilo ich jak tylko zobaczyli dziecko, wiec
Obserwuj wątek
    • e_rubi Re: Świeże wieści ze szpitala :-) 13.11.07, 21:31
      wrr, enter za szybko..
      dalej nie ma na 1005 decyzji - moze Maciej, Maciuś
      druga, bardzo prawdopodobna opcja - Adrian
      na topie jeszcze - Bartek i Michal

      Ada was wszystkie sciska i pozdrawia serdecznie.
      • mysty no to Bartek, Bartosz 13.11.07, 22:49
        a w ogóle to powiedz adai, że to skandal, żeby nie wybrała imienia
        dziecka wcześniej ! Każda dziewczynka już w przedszkolu wie jak będą
        się nazywac jej dzieci (te bardziej przygotowane znają nawet imię
        ojca dzieci) ;P

        wywąchaj trochę zapachu dzieciaczkowego dla mnie !
        • akastel Re: no to Bartek, Bartosz 13.11.07, 22:53
          Uściski dla Ady i dla małego bezimiennika ;). A z tymi imionami to
          nie jest tak prosto. Ja miałam od lat obmyślone dla dziewczynek
          Wiktoria i Julia, a jak przyszło co do czego, to się taka moda na te
          dwa imiona zrobiła, że mi się odwidziało i przed urodzeniem Lili
          mieliśmy nie lada dylemat.
        • lotos.flower Re: no to Bartek, Bartosz 13.11.07, 22:53
          jakie imie by nie bylo chłopak bedzie fantastyczny :) i będzie fantastycznym
          bratem dla swego brata :)

          jak ja Ci zazdroszczę tego zapachu nowowrodkowego :) jejku jejku :)
    • weteranka13 Bardzo fajne wieści 14.11.07, 05:47
      A człowieczek ma ciemne czy jasne włosy????
      I miałaś go na rękach???
      Och kurczę, ale Ci zazdroszczę, ale Adzie zazdroszczę i
      Guciobelinowi i innym przyszłym mamom (w pozytywnym sensie, niech
      Was będzie więcej i więcej i więcej).

      Ukradę dzisiaj sobie 15 minut czasu i pooglądam zdjęcia sprzed
      sześciu, czterech i dwóch lat (to wszystko prawie, oczywiście).

      W-13
      • e_rubi Re: Bardzo fajne wieści 14.11.07, 09:48
        wlosy ciemne, ale nie ma za duzo.
        pewnie, ze trzymalam na rekach :-) nosilam i przytulalam i wachalam.
        normalnie...zapomina sie, ze dzieci byly takie malenkie, a przeciez
        Zofia byla dokladnie taka tak niedawno...
        • lechickachata Re: Bardzo fajne wieści 14.11.07, 10:36
          Mmmm, rozmarzyłam się... Proponowałam dla Ady Adriana i fajnie, że taka opcja
          jest brana pod uwagę.
          A moje maleństwo dziś kończy 2,5 roku. Przyznaję - kompletnie nie pamiętam jak
          wygląda i pachnie noworodek.

          Gosia
          ♥Michasia ♥
          Odwiedź Kacperka!
          • aniatje Re: Bardzo fajne wieści 18.11.07, 22:15
            Serdeczne gratulacje dla Ady z baardzo, baaardzo daleka! ;-)

            Ania
            • e_rubi Slonko :-))) 19.11.07, 09:41
              Jej, jak milo Cie tu widziec :-)
              Buziaczki
    • polbel Re: Świeże wieści ze szpitala :-) 14.11.07, 10:21
      Cudne chwile z takim nowonarodzonym malenstwem przezywa sie...
      Co do imienia to jak nie chce Julka ;) to ja glosuje na Adriana, tak
      ma na imie tez moj synek :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka