Dodaj do ulubionych

PKO -wieczne kolejki !!! co jest ?!

09.02.09, 11:11
kiedy się wejdzie zawsze kolejki i w dodatku jedna kasjerka !
Obserwuj wątek
    • mat.cz Re: PKO -wieczne kolejki !!! co jest ?! 09.02.09, 11:12
      odwiedzam zawsze dwie placówki i jest to samo nie wiem jak w innych
      dzielnicach ?
      • lothian Re: PKO -wieczne kolejki !!! co jest ?! 09.02.09, 11:21
        PKO to przecież czasy komuny - wieczne kolejki, wysokie koszty, mało uprzejme
        panie. Proponuję zmienić bank, w innych kolejek brak (no może jeszcze poza PEKAO
        SA) - np. Alior ma bezpłatne konto i wysokie oprocentowanie konta, poza tym
        polecam też Polbank, Lukas Bank, Multibank czy internetowy mBank. Wszedzie
        kolejek brak i dodatkowo dostaję sie kawę lub herbatę. Kultura obsługi też na
        znacznie wyższym poziomie. Bankomatów też pod dostatkiem.
        • gotti7 Re: PKO -wieczne kolejki !!! co jest ?! 09.02.09, 12:55
          masz rację tam czas zatrzymał się w latach 80-tych ,obsługa mało
          uprzejma
          widząc taką kolejkę przy dwoch stanowiskach pani kładzie na biurku
          tabliczkę stanowisko nieczynne , szkoda że nie przerwa śniadaniowa
          hi hi nie wiem czy specjalnie odchodzi zostawiając koleżankę i 20
          klientów na ponad godzinne oczekiwanie

gdzie jest kierownik tych placówek nie widzi problemu ?
          • Gość: Emeryt Re: PKO -wieczne kolejki !!! co jest ?! IP: *.dip.t-dialin.net 09.02.09, 13:17
            Widac ze ludziska maja kasiore, i to im dobrze leci i co najmiej jest ruch w
            interesie ,towar jest tani w sklepie ,emerytury wysokie i czego ludzie narzekacie.
            • mat.cz Re: PKO -wieczne kolejki !!! co jest ?! 09.02.09, 14:26
              bo w pko w kolejkach to chyba stoją sami emeryci którzy mają czas i
              pieniądze hi hi
              • Gość: bolek Re: PKO -wieczne kolejki !!! co jest ?! IP: 89.108.219.* 09.02.09, 18:46
                ja juz przestalem tam chodzic, szkoda czasu i zdrowia bo nerwow tam
                sporo mozna stracic.
                powinni zamknac ten oddzial albo wymienic pracownikow moze wtedy cos
                ruszy.
                ruszaja sie jak muchy w smole i klientow maja gleboko w dupie.
                a kierowniczka albo slepa albo wodke z nimi pije ze nie reaguje na
                to co sie tam dzieje.
                • mat.cz Re: PKO -wieczne kolejki !!! co jest ?! 09.02.09, 19:08
                  hi hi bolek i tak powinno być w każdym banku he he he he
              • Gość: . Re: PKO -wieczne kolejki !!! co jest ?! IP: *.zabrze.net.pl 09.02.09, 19:33
                nie masz konta inerentowego?? dziwne..
                • mat.cz Re: PKO -wieczne kolejki !!! co jest ?! 09.02.09, 20:16
                  koleś ,ciekawe czy kartę do bankomatu też załatwiłeś internetowo ?!

i co robisz kiedy masz gotówkę ? chyba idziesz do banku fizycznie
                  wpłacić abyś mógł działać tym twoim kontem internetowym! eh...
                  • Gość: . Re: PKO -wieczne kolejki !!! co jest ?! IP: *.zabrze.net.pl 09.02.09, 20:45
                    karta do bankomatu?? zalatwiasz to netem....

no gotowka to problem faktycznie... ale teraz to chyba tylko lapowki daje sie
                    gotowka... Nie no sory to taki zart kiepski...
                    • chilli-and-vanilla Re: PKO -wieczne kolejki !!! co jest ?! 09.02.09, 21:11
                      konto internetowe nie zawsze zdaje egzamin, bo właśnie (przykład m-
                      bank) nie ma jak wpłacać gotówki. mbank ma jeden wpłatomat w
                      promieniu 20km - w M1, który często nie działa. jak np. prowadzisz
                      działalność i masz codziennie utrag do wpłaty to jest to problem, a
                      prowizje za wpłatę w innym banku są duże.
                      pko bp i sa to są stare molochy i zgadzam się z którymś z
                      poprZednich "pisarzy", że korzystają z nich głównie emeryci, którzy
                      mają czas sterczeć w kolejkach. już nie mówiąc o dziwnych
                      procedurach np. przy kredytach.
                      osobiście ostatnio korzystam z millenium - mają też darmowy ror (jak
                      się spełnia jedno z pięciu kryteriów), estetyczne oddziały i brak
                      kolejek
                      • Gość: . Re: PKO -wieczne kolejki !!! co jest ?! IP: *.zabrze.net.pl 10.02.09, 08:08
                        wiesz mam XXI wiek sa wpłatomaty (kilka bankow to oferuje) czynne 24 godziny na
                        dobe..
                        mysle ze kazdy znajdzie jakas oferte dla siebie. Stanie w kolejce w PKO ma tez
                        plusy ... mozan zawsze jakas emerytke wychaczyc.. pogadac o nowych lekach i co
                        komu dolega...
                      • Gość: kulfa Re: PKO -wieczne kolejki !!! co jest ?! IP: *.gprs.plus.pl 17.02.09, 22:35
                        Millenium ma zbyt wysokie ceny kredytów
                    • Gość: bolek Re: PKO -wieczne kolejki !!! co jest ?! IP: 94.254.242.* 09.02.09, 21:12
                      karte wysylaja mi poczta ale gotowke to im poczta nie wysle i
                      niestety trzeba odstac w kolejce dobra godzine zeby laskawie im
                      pieniazki wplacic.
                      ale moja cierpliwosc sie skonczyla, zmieniam bank i z daleka od pko
                  • lothian Re: PKO -wieczne kolejki !!! co jest ?! 10.02.09, 08:08
                    Konto internetowe ma swoje wady i zalety. Na pewno nie jest wygodne dla osób,
                    które prowadzą działalność gospodarczą i obracają gotówką. Ale dla firm, które
                    nie operują tylko przelewami już jest wygodniejsze. Są banki posiadające
                    oddziały i mające niezłą obsługę, do tego wszystkie bankomaty w Polsce i nawet
                    za granicą są bezpłatne, więc nie ma żadnych problemów z wypłatą gotówki, nawet
                    w bankomacie za rogiem, chociaż jest z innego banku. Ja sam korzystam z takich
                    dobrodziejstw i jak widzę kolejkę do bankomatu to idę do banku obok i ich
                    bankomatu. W centrum Zabrza jest tyle banków, że nie ma problemów z dostępem do
                    pieniędzy. Bezpłatne przelewy i bezpłatne konto to też super bonusy. Policz
                    sobie na kartce ile miesięcznie wydajesz na opłaty na konto i przelewy. Potem
                    przelicz przez 12 miesięcy i pomyśl co mógłbyś za to kupić. Ja miałem kiedyś
                    konto w PEKAO SA i policzyłem sobie, że zostawiłem u nich 150zł rocznie! Za
                    samo konto pobierali mi 6zł miesięcznie (czyli 72zł rocznie) i do tego przelewy
                    były po 3zł. W zamian nie dostałem nic. A jak chciałem załatwić kredyt, to
                    zrobili tyle problemów, że miałem załatwiania na tydzień. W innym banku dali mi
                    na dzień dobry darmowe konto i debet na 4000zł nic nie żądając w zamian. A konto
                    internetowe, lub internetowy dostęp do konta (a to różnica) ma swoje duże plusy
                    - nie trzeba chodzić do oddziałów i czekać w kolejce, tylko kawka lub piwko -
                    siadamy przed komputerem i puszczamy przelew. A nawet jak ktoś nie chce albo nie
                    potrafi robić przelewów internetowych to można przejść się do banku być mile
                    obsłużonym i poczuć siłę swoich pieniędzy;) A nie liczyć na łaskę lub niełaskę
                    czy dobry humor pań w PKO BP. Kierowniczka ich nie pogania, bo sama w czasach
                    PRL tak pracowała, więc nie widzi problemu.
                    KAŻDY BANK JEST LEPSZY NIŻ PKO BP! choć kolejki w Śląskim do bankomatów też są
                    długie (godziny szczytu na Pl. Wolności). Klientów PKO namawiam, żeby zamiast
                    stać w kolejce do niemiłych pań przejść się trochę po bankach w centrum miasta i
                    spytać się o konta. Gwarantuję, ze nie będzie kolejek, pani w okienku będzie
                    miła i uśmiechnięta i warunki prowadzenia konta też o wiele lepsze.
                    • gotti7 Re: PKO -wieczne kolejki !!! co jest ?! 10.02.09, 09:08
                      lothian - to jest najlepsze

" Kierowniczka ich nie pogania, bo sama w czasach
                      PRL tak pracowała, więc nie widzi problemu."
                      • Gość: ewe Re: PKO -wieczne kolejki !!! co jest ?! IP: 83.230.14.* 10.02.09, 09:19
                        Proponuje przejść się do agencji pko na wolności obok objadalni jeśli głównym
                        problemem jest dla was stanie w kolejce żeby wplacić pieniądze tam idzie to
                        szybko i sprawnie gorzej jest tylko z wypłatami gotówkowymi bo działają na
                        zasadzie bankomatu
                        • gotti7 Re: PKO bp 10.02.09, 09:21
                          droga ewe nam chodzi o pko bp a nie o pko sa
                          • Gość: Fiskus Re: PKO bp IP: *.dip.t-dialin.net 10.02.09, 12:24
                            Kolejki w PKO sa ? a kto w nich stoi zobaczcie te stare dewoty co sa dziennie w
                            kosciele,nic innego do roboty nie maja tylko te swoja kase licza.
                            • Gość: stary Re: PKO bp IP: *.zabrze.net.pl 10.02.09, 12:31
                              Nie ubliżaj ludziom.Co oni ci zrobili? Idź się leczyć?
                              • Gość: Dzialkowiec Re: PKO bp IP: *.dip.t-dialin.net 10.02.09, 16:48
                                Morde w kubel wapniaku stary,spadaj.Jestes warzywo cmentarne.
                            • mat.cz Re: PKO bp 10.02.09, 17:50
                              fiskus w jakim pko są kolejki ??!! wszyscy piszą że kolejki są
                              ale w pko bp !!! i tam stoją starsi ludzie powodując tłok

pko sa to inny bank ! bardziej nowoczesny no i pracownicy
                              grzeczniejsi i milsi
                              • gotti7 Re: PKO bp 11.02.09, 09:19
                                i też się zgadzam wiekszość ludzi nie ma pojęcia że są dwa różne
                                banki pko , w tym jeden za gierka a drugi nowoczesny
                                • mat.cz Re: PKO bp 11.02.09, 20:48
                                  zaraz widac po wystroju banku
                                  • wszystko_na_sprzedaz Re: PKO bp 22.02.09, 10:42
                                    W mojej dzielnicy PEKAO SA wyposarzenie poprzednia epoka,
                                    PKO BP nowoczesna sala obsługi. W dzielnicy w której pracuję,
                                    jeszcze gorzej, PKO BP dwie nowoczesne placówki i brak kolejek,
                                    PEKAO SA oddzialik wygląda dramatycznie dwie osoby obsługi, zacieki na ścianach. Nie ma reguły.
                  • wszystko_na_sprzedaz Re: PKO -wieczne kolejki !!! co jest ?! 22.02.09, 10:31
                    To w bankomacie wpłać tę gotówkę, bez kolejki.
                    Funkcja depozytowa jest w większości PKOwskich bankomatów.
                    Kartę możesz przez infolinię zastrzec, przyślą Ci nową do domu.
                    Sam nie pomyśli, a na bank się użala.

• ramona-only Re: PKO -wieczne kolejki !!! co jest ?! 25.03.09, 12:44
            .Mój wpis dedykuję na razie dyrekcji na pl.Warszwskim,będzie dotyczć
            filii 3-go Maja/Roosvelta.DLACZEGO,w najbogatszym polskim banku
            (dzięki nam bogatym)w tak upokażający sposób traktuje się klientów!
            Jedna kasa,jedna pani za ladą.Wewnątrz czarno od tłumu.Tam na
            załatwienie pierdoły trzeba odstać min godz.I te ludziska -w
            większośći emeryci,potulnie stojacy ZA WLASNE PIENIADZE!!!A do tego
            wiecznie nieczynny bankomat(bo nie maja czasu włozyc kasy)lub
            niewydajacy potwierdenia transakcji.SKANDAL!!!!!!!!!!!!!!
            • lothian Re: PKO -wieczne kolejki !!! co jest ?! 25.03.09, 12:58
              Proponuje tak jak wyżej - Zmienić bank na jakikolwiek inny. Satysfakcja
              gwarantowana;)
              Już od następnego miesiąca opłaty w PKO BP za prowadzenie konta, za kartę,
              przelewy, sprawdzanie salda itp. wzrosną nawet o 50%. Polakom gratulujemy PKO BP;)
    • Gość: manager reklama IP: 95.160.244.* 11.02.09, 20:56
      PKO - prawdopodobnie najdłuższe kolejki na świecie:)
      • mat.cz Re: reklama 13.02.09, 09:18
        dobre !

• gotti7 Re: reklama 14.02.09, 13:55
        motto tej firmy
    • marekpiec.zabrze Re: PKO -wieczne kolejki !!! co jest ?! 16.02.09, 22:49
      Czyli wystarczy zmienić bank. Lub upodobania...
      • Gość: adi pko bp - relikt - macie rację IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.02.09, 15:54
        my z żoną mamy dwa konta: jedno internetowe w mbanku, które
        założyliśmy ze względu na odwieczne kolejki w pko bp, a drugie
        jednak nadal w bp mamy ze względu na to, że gdziekolwiek w Polskę
        jedziemy , to jest bankomat lub ajencja pko. Nawet w najmiejszych
        pipidówach. Nie jest to rewelacyjne rozwiązanie, zwłaszcza gdy na
        jedo i drugie wpadaja nasze skromne pensje, ale nic lepszego nie
        wymyśliłem:)
        • gotti7 Re: pko bp - relikt - macie rację 19.02.09, 14:30
          to tylko jeden plus
          • boczek39 Re: pko bp - relikt - macie rację 21.02.09, 14:45
            jaki plus to norma
    • Gość: amga Re: PKO -wieczne kolejki !!! co jest ?! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.02.09, 10:25
      Kolejek by nie było gdyby więcej osób korzystało z internetu. Zauważcie ile osób
      wpłaca gotówkę? Wiekszość to starsi ludzie którzy płacą rachunki np za czynsz bo
      tam bezpłatnie.Jeśli korzystać z pko to polecam na 3go Maja/Monte Cassino.Panie
      bardzo miłe i konkretne, no ale kolejki też są.Na placu Wolności pytając o
      kredyt dowiedziałam sie że trzeba mieć dochody by dostać kredyt mieszkaniowy i
      tylko dlatego że przyszłam ubrana w polar a nie w elegancką garsonkę-żenada.I ta
      wielka łaska że zawoła do siebie do stolika, raz jedną opieprzyłam bo udawała że
      coś robi i nie podnosiła głowy więc pytam czy można, a ona: no przecież widzi
      pani że można. Tragedia ale niestety to PRL.
      Jedyne co mnie trzyma w tym banku to ogromna ilośc bankomatów nawet w małych
      miasteczkach w całej Polsce-np w Krościenku (pieniny) były tylko 2 bankomaty PKO
      i jakiegoś Banku spółdzielczego i koniec.
      • lothian Re: PKO -wieczne kolejki !!! co jest ?! 23.02.09, 07:52
        Ja nie wiem czemu ludzie uważają, że PKO BP ma dużo bankomatów firmowych, to
        warto tam mieć konto. Przecież można wtedy korzystać tylko z bankomatów PKO BP,
        a inne banki dają darmowe wypłaty z bankomatów PKO BP, bankomatów banków
        spółdzielczych na małych wsiach i z bankomatów najblizej Twojego domu też masz
        bezpłatnie. Masz w ogóle wszystkie bankomaty innych banków za darmo np. Alior
        Bank 3zł za konto miesięcznie i wybranie pieniedzy bezpłatne ze wszystkich
        bankomatów na całym świecie. Nordea Bank 1,5zł za konto i bezpłatne wybranie
        pieniędzy ze wszystkich bankomatów w Polsce. Można też sprawdzić inne banki
        (BPH, Bank Śląski) też mają opcje bezpłatnych wypłat z bankomatów, ale za
        prowadzenie konto pobierają ok. 10zł. Polecam jeszcze raz przeczytać wszystkie
        posty wątku i przespacerować się po bankach w centrum Zabrza, a trochę ich jest.
        • mat.cz Re: PKO -wieczne kolejki !!! co jest ?! 17.03.09, 12:52
          wię mamy wybór tylko który najlepszy?
    • makbet1 -------------------------------- 23.02.09, 10:40
      >> mysle ze kazdy znajdzie jakas oferte dla siebie. Stanie w kolejce
      w PKO ma tez plusy ... mozan zawsze jakas emerytke wychaczyc..
      pogadac o nowych lekach i co komu dolega... <<
      I właśnie dlatego mojej wiekowej cioci nie interesują inne banki i
      internetowe cuda. Nie zgadniecie, ile nowych przepisów na ciasto
      ciocia przynosi po każdej wizycie w tym banku.
      Przy okazji prośba do pani kierowniczki: jedna kasjerka całkowicie
      wystarcza, proszę tylko dostawić więcej krzesełek w holu.
      • mat.cz Re: -------------------------------- 23.02.09, 16:10
        tak więcej krzesełek ,he he no to lokal też powinien być większy !

a i jeszcze tabliczkę z napisem przerwa śniadaniowa dla tej jednej
        kasjerki !
    • thermospeed Re: PKO -wieczne kolejki !!! co jest ?! 24.02.09, 11:26
      w moim ing to sie idzi ppo numerek rano a dojsc do kasy mozna
      popoludniu
      • boczek39 Re: PKO -wieczne kolejki !!! co jest ?! 24.02.09, 18:44
        thermospeed to idz do pko to po jednym dniu wrócisz do ing !
        • wszystko_na_sprzedaz Re: PKO -wieczne kolejki !!! co jest ?! 25.02.09, 08:59
          Wróci, żeby zlikwidować rachunek.
          • Gość: haniu Re: PKO -wieczne kolejki !!! co jest ?! IP: *.bmj.net.pl 25.02.09, 15:50
            ty patalachu wszystko na sprzedaz ,to spadaj do tego twojego prl-u
            ktorym jest pko bp
            • wszystko_na_sprzedaz Re: PKO -wieczne kolejki !!! co jest ?! 25.02.09, 21:22
              Luzik, gościu, luzik. Pomachaj swoim pieniądzom, właśnie płyną prosto do zagranicznego właściciela Twojego banku. Nie wiadomo czy wrócą.
              • chilli-and-vanilla Re: PKO -wieczne kolejki !!! co jest ?! 25.02.09, 21:38
                jak jesteś taki mądry to mi napisz który bank ma polski kapitał
                (chociażby w większości)???
                • wszystko_na_sprzedaz Re: PKO -wieczne kolejki !!! co jest ?! 25.02.09, 22:54
                  Podpuszczasz czy matołem jesteś???
              • Gość: haniu Re: PKO -wieczne kolejki !!! co jest ?! IP: *.bmj.net.pl 26.02.09, 14:58
                obcy kapital ,ale powiedzial a sami chcemy waluty w euro to jestes w
                unii czy nie patalachu jaki obcy ?!
                • wszystko_na_sprzedaz Re: PKO -wieczne kolejki !!! co jest ?! 26.02.09, 21:01
                  Buehehhehe, cymbał jesteś!!! Myślisz, że jak będzie Euro w Polsce to Niemiec, Austyjak, Francuz się spolonizuje??? Cymbał po dwakroć!!!
                  • Gość: haniu Re: PKO -wieczne kolejki !!! co jest ?! IP: *.bmj.net.pl 27.02.09, 15:15
                    patalachu jeden a czy to wazne czy ktos jest niemiec austryjak
                    itd .wazne ze jest porzadek
                    a ten twoj pko bp jeszcze sie trzymie tak jak zus ,bo bez udzialow
                    panstwa upadlby

narazie patalachu patrioto od 7 bolesci
                    • wszystko_na_sprzedaz Re: PKO -wieczne kolejki !!! co jest ?! 27.02.09, 23:36
                      Matoł jesteś!!! Właśnie masz obecnie przykład jak wygląda porządek w stylu Niemieckim, Włoskim, Holenderskim, Brytyjskim. Wyprowadzone z polskich banków pieniądze do właścicieli zagranicznych, zamknięte linie kredytowe dla finansowania firm polskich.
                      • Gość: haniu Re: PKO -wieczne kolejki !!! co jest ?! IP: *.bmj.net.pl 28.02.09, 17:04
                        patalachu bo kapitalista mysli a nie tak jak nasi utrzymuja
                        instytucje panstwowe za nasze pieniadze
                        • lothian Re: PKO -wieczne kolejki !!! co jest ?! 03.03.09, 07:44
                          Jeżeli lubisz polskie banki to proponuję Bank Spółdzielczy w Gliwicach (oddział
                          w Zabrzu na 3 Maja) lub Orzesko-Knurowski Bank Spółdzielczy (oddział na Wolności
                          w Zaborzu koło kościoła św. Franciszka). Poziom usług i obsługa na znacznie
                          wyższym poziomie niż w PKO BP a kapitał banku w 100% polski. Radzę sprawdzić
                          wszystkim, że w każdym banku jest lepiej niż w PKO BP.
    • Gość: Amanda Re: PKO -wieczne kolejki !!! co jest ?! IP: 95.160.255.* 28.02.09, 09:08
      Kochani zabrzanie - te kolejki w PKO BP przy ul. 3-go Maja , aż
      bolą.!!! Pomieszczenie malutkie, parno, gorąco - jednym słowem nie
      ma czym oddychać !!W dodatku każdyjest ubrany - bo zima.
      Z kas mamy tylko jedną czynną, kasjerka wykończona ciąglą
      pracą, aż na oczy mało widzi. Jej zmęczenie jest z daleka
      widziane.Ale pieprzona kierowniczka tego nie zauważa i nie czymi
      niczego, aby uruchomić drugą kaSĘ. mÓWI N I E , BO NIE!!pŁACIMY
      SŁONO ZA USŁUGI BANKU, A ONI (dyrekcja) mają to w d..ie ! Pomocy!!!
      • chilli-and-vanilla Re: PKO -wieczne kolejki !!! co jest ?! 28.02.09, 09:20
        sama sobie możesz pomóc zmieniając bank
        • Gość: Amanda Re: PKO -wieczne kolejki !!! co jest ?! IP: 95.160.255.* 28.02.09, 09:51
          Re: chilli-and-vanilla

Wydaje mi się, że Twoja sugestia dotyczy "chodziaków ', z piórkiem
          w dupie.
          • chilli-and-vanilla Re: PKO -wieczne kolejki !!! co jest ?! 28.02.09, 14:55
            wybacz, ale nie rozumiem twojej grypsery
            • Gość: Amanda Re: PKO -wieczne kolejki !!! co jest ?! IP: 95.160.255.* 01.03.09, 09:26
              Ja z kolei nie pojmuję Twojego słownictwa więziennego.
              Ono było i jest mi nieznane.
              • chilli-and-vanilla Re: PKO -wieczne kolejki !!! co jest ?! 01.03.09, 10:09
                nie używam słownictwa więziennego - grypsera: "odmiana języka
                używana przez przestępców", a potocznie gryps to po prostu
                zaszyfrowana wiadomość, bo co rozumiesz pod pojęciem:
                "chodziak z piórkiem w dupie" ?
                • Gość: Amanda Re: PKO -wieczne kolejki !!! co jest ?! IP: 95.160.255.* 01.03.09, 15:10
                  Nie ma co tłumaczyć.
                  To sprawa jasna nieodwołalnie.
                  Wiedza w szerszym zakresie kosztuje!
                  • chilli-and-vanilla Re: PKO -wieczne kolejki !!! co jest ?! 01.03.09, 22:20
                    mmmm no to musieli cie nieźle oskubać w tym pko :]
                    • Gość: Amanda Re: PKO -wieczne kolejki !!! co jest ?! IP: 95.160.255.* 02.03.09, 10:41
                      Strzał w dziesiątkę!!!
                      Zostały mi tylko wspomnienia.
                      • s.javi Re: PKO -wieczne kolejki !!! co jest ?! 03.03.09, 17:05
                        teraz te kolejki są pod kasą um to moze w pko bp jest luz
    • Gość: podwyżki posiadaczom kont w PKO gratulujemy podwyżki IP: *.adsl.inetia.pl 07.03.09, 20:55
      gospodarka.gazeta.pl/pieniadze/1,29577,6355602,_P___PKO_BP__oplaty_wyrownaja_wiekszy_koszt_depozytow.html
      To kolejny dowód na to, że PKO tylko doi klientów nie dając wiele w zamian.
      Czeka ich podwyżka opłat za prowadzenie konta. Każdy bank byle nie PKO BP.
      • mat.cz Re: posiadaczom kont w PKO gratulujemy podwyżki 08.03.09, 14:30
        wczesniej nie będzie dobrze w tym banku ,dopiero jak wykruszą się
        pracownicy za komuny
        • s.javi Re: posiadaczom kont w PKO gratulujemy podwyżki 08.03.09, 22:09
          ale ci pracownicy z prl u to ich tradycja he he
    • czarnynemo Re: PKO -wieczne kolejki !!! co jest ?! 08.03.09, 22:14
      TRZEBA CHODZIĆ DO FILIÓW A NIE DO BANKÓW TAM SIĘ IDZIE I PO 5CIU
      MINUTACH WYCHODZI ZAŁATWIONY.
      • lothian Re: PKO -wieczne kolejki !!! co jest ?! 09.03.09, 07:55
        Co to znaczy do "Filiów" to jakaś odmiana nazwy fanów albo sklepu z gadżetami
        jednej z popularnych ostatnio polskich grup muzycznych? Ale to powinno się
        inaczej pisać "feeliów";) Ale co to ma wspólnego z bankiem?
      • Gość: bankowiec Re: PKO -wieczne kolejki !!! co jest ?! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.03.09, 09:01
        Nie znasz słowa FILIA?
        • lothian Re: PKO -wieczne kolejki !!! co jest ?! 11.03.09, 09:29
          Ale po "polskiemu" to się chyba inaczej odmienia.
          • chilli-and-vanilla Re: PKO -wieczne kolejki !!! co jest ?! 11.03.09, 19:15
            trudna ta polska języka :)
            • Gość: Fustek Re: PKO -wieczne kolejki !!! co jest ?! IP: 195.94.210.* 18.03.09, 22:13
              A takna prawdę, to banki teraz konkurują bo jest KRYZYS. Znajdźcie
              sobie najlepszy. I już po kłopocie!
    • Gość: gocha647s Re: PKO -wieczne kolejki !!! co jest ?! IP: *.zabrze.net.pl 25.03.09, 13:21
      witam a jak korzystam z pko ale na ul.nocznickiego to jest filia banku i nigdy
      nie stoje w kolejce i pieniądze też wypłacają jak w bankomacie i panie są bardzo
      upzejme
      • Gość: ramona-only Re: PKO -wieczne kolejki !!! co jest ?! IP: *.centertel.pl 26.03.09, 16:42
        -przecież nie chodzi o to ,aby biegać(ale mi fajnie wyszło)po
        filiach,ale o to, by w pobliżu Twojego domu,traktowali Cię z
        szacunkiem,bez łaski,bo za TWOJE pieniądze.Tzn,abyś nie musiała stać
        w tłumie jak,nie obrażając nikogo, po socjal.Jak to możliwe,że na3-
        go Maja działa jeeeeeeeeeeedno okienko?!Czy ten rejon,to wioska
        zamieszkała przez 40 osób,czy spory obszar dużego miasta???
        Największy polski Bank-----największy złodziej!
        • mat.cz Re: PKO -wieczne kolejki !!! co jest ?! 05.04.09, 19:15
          jaki największy ?!
    • Gość: jez Re: PKO -wieczne kolejki !!! co jest ?! IP: *.centertel.pl 07.04.09, 12:41
      Dziś,godz 9,15.Z receptą w ręce,którą mąż przed chwilą otrzymał od
      lekarza w przychodni na Sienkiewicza,pędzę do najblizszego bankomatu
      czyli róg 3-Maja i Roosvelta.Na bankomacie wieeelka kartka,gdzie to
      ja mam się udać po pieniądze,bo ten akurat ,jest nieczynny.Tyle,że
      ja muszę wrócić na Sienkiewicza,do apteki,bo tam się lekarstwo dla
      męża robi.Czy w takiej sytuacji zapraszanie mnie na wycieczkę po
      mieści w poszukiwaniu własnych pieniędzy nie jest bezczelnośćią ze
      strony banku ?Aha,zapomniałm dodać,że to PKO.BP.
      • Gość: oburzony klient Re: PKO -wieczne kolejki !!! co jest ?! IP: *.mironet.pl 07.04.09, 13:34
        Kto wreszcie zrobi porządek z oddziałem PKO na skrzyżowaniu 3-Maja i Roosvelta w
        Zabrzu? Przecież to jest jawna kpina, wiecznie są tam kolejki a jest tylko jedno
        okienko czynne. Niech sobie wreszcie uświadomią, że to oni są dla NAS a nie MY
        dla nich, oni żyją z naszych pieniędzy i dość już tego bajzlu!!! Na dodatek
        mądra kierowniczka oddziału na wszelkie uwagi się głupkowato uśmiecha. Co ta
        kobieta robi na tym stanowisku, jak ona dba o klientów i porządek panujący w
        oddziale???!!!
      • Gość: . Re: PKO -wieczne kolejki !!! co jest ?! IP: *.zabrze.net.pl 07.04.09, 19:27
        przeciez tam mozna placici karta.....
        • Gość: bankowiec Re: PKO -wieczne kolejki !!! co jest ?! IP: *.adsl.inetia.pl 07.04.09, 22:55
          Proponuję zmienić bank i porównać jakość obsługi. PKO BP podnosi o ok. 20-30%
          opłaty za prowadzenie konta i operacje na koncie i jest to odpowiedni moment aby
          bank zmienić. Gwarantuję, że wszystkie inne banki lepiej obsłużą klienta i bez
          kolejki,a niektóre dają też wszystkie bezpłatne bankomaty innych banków. Zamiast
          ciągle narzekać na ten bank lepiej przenieś pieniądze. Tam nie rozumieją, że dla
          banku najważniejszy jest klient. W innych bankach jest obsługi z innego świata.
      • mat.cz Re: PKO -wieczne kolejki !!! co jest ?! 08.04.09, 08:08
        to normalne w pko
      • Gość: usziko Re: PKO -wieczne kolejki !!! co jest ?! IP: *.stk.vectranet.pl 18.01.10, 21:49
        Kochana Pani , ja noszę portfel tylko z monetami /od wypadku np
        WC ,zakup loda czy batonika / bo wszędzie place kartą .Więc tez
        sporadycznie korzystam z bankomatu .....ale uważam ze jest gorszy
        na Politechnice śląskiej ....jak tam nie moge podjąć kasy to
        pędzę do Urzędu pocztowego bo tam karta mogę wyplacić gotwkę / za
        1,20/ czy basza ///Pani gorycz nie jest spowodowana Pani niewiedzą .
    • Gość: ina Re: PKO -wieczne kolejki !!! co jest ?! IP: *.centertel.pl 08.04.09, 08:27
      Bankowcu,jak mają przenosić do innych bankow emerytury ludzie,którzy
      najpierw mieli w PKO ksiązeczki oszczędnościowe,potem mieszkaniowe,a
      teraz "konta".Oni,z całym szacunkiem mają tylko ten jeden,jedyny
      bank bo o innych,nawet nie śmią mysleć.Teraz wplacaja wnukom na
      studia i zostawią im w przyszłości swoje oszedności.I za tą psią
      lojalność,przez całe życie, stoją teraz godzinami po to,aby nie
      spóznić się z płatnośćiami.To nie bank trzeba zmienic,ale obyczaje w
      nim panujące.
      • lothian Re: PKO -wieczne kolejki !!! co jest ?! 09.04.09, 07:48
        Skoro 20 lat kapitalizmu nic w tym banku nie zmieniło, to nic już się tam nie
        zmieni. No chyba, że prywatyzacja coś zmieni. Jak prywatny właściciel weźmie się
        za tych pracowników, kilka razy walnie po premii to wtedy MOŻE będzie lepiej.
        Ale ja osobiście wątpię w zmiany w tym banku tak jak i w jego prywatyzację.
        Jeżeli nie potrafisz zmienić ludzi w banku zmień bank.
        • Gość: cot Re: PKO -wieczne kolejki !!! co jest ?! IP: *.jota.za.digi.pl 09.04.09, 12:35
          Ja troszkę nie rozumiem narzekań klientów banku pko bp. Sama mam tam
          konto. Korzystam z bankomatu, a gdy tylko jest taka możliwość płacę
          za zakupy kartą płatniczą. W tej ogromnej kolejce zdarza mi się stać
          tylko i wyłącznie w momencie, gdy na gwałt potrzebuję gotówki,
          większe niż mój limit na karcie. I ku mojemu zdziwieniu większość
          osób stojących przede mną w kolejce wypłaca z konta pieniądze - od
          tego są bankomaty!!!!!!!! lub płaci rachunki, robi przelewy - od
          tego jest bankowość internetowa (i dużo taniej i bez
          kolejek)!!!!!!!! Wystarczy pomyśleć troszkę, zamiast sobie utrudniać
          życie. Chyba lepiej zrobić z domu darmowy przelew lub zapłacić za
          media w dowolnym momencie i zapłacić za to 0,50 zł, niż zmarnować 1
          godz. w towarzystwie nudzących się emerytów. 
          • Gość: kazik Re: PKO -wieczne kolejki !!! co jest ?! IP: *.centertel.pl 09.04.09, 13:47
            cot-nie nudzących się,a zmęczonych emerytów.Powiedziała co
            wiedziała,no to wiwat ,tym mądrościom
          • Gość: muchozol Re: PKO -wieczne kolejki !!! co jest ?! IP: *.adsl.inetia.pl 16.04.09, 17:21
            cot - zmuszanie ludzi kolejkami do tych udogodnień internetowych, to
            przypomina zakuwanie w kajdany niewolników. Za niedługo żeby jako
            tako funkcjonować będiemy musieli się "zgodzić" na wszczepienie
            chipa pod skórę.
    • zza_lady Re: PKO -wieczne kolejki !!! co jest ?! 11.04.09, 20:12
      Przed świętami wszędzie są kolejki! Przed bankomatami, to juz
      szczególnie!
      • marekpiec.zabrze Re: PKO -wieczne kolejki !!! co jest ?! 17.04.09, 21:15
        Fajnie sobie postać w kolejce przed bankomatem. Jeśli ma się coś
        sensownego z niego wyciągnąć :-)
        • Gość: Fustek Re: PKO -wieczne kolejki !!! co jest ?! IP: 195.94.210.* 19.04.09, 20:13
          I to jeszcze ze swoje karty :-)
        • Gość: muchozol Re: PKO -wieczne kolejki !!! co jest ?! IP: *.adsl.inetia.pl 23.04.09, 02:08
          Będziesz miał chipa, to z łózka nie będziesz musiał wyłazić, żeboza
          cokolwiek zapłacić... Tylko że już nie będziesz pół-niewolnikiem,
          ale w pełni niewolnikiem.
          • marekpiec.zabrze Re: PKO -wieczne kolejki !!! co jest ?! 24.04.09, 22:07
            Jakby mi wypłacali, to mógłbym w łózku z panienką leżeć i marzyć o
            abolicji... A kasa by leciała.
            Podpisano: NIEWOLNIK
            • Gość: muchozol Re: PKO -wieczne kolejki !!! co jest ?! IP: *.adsl.inetia.pl 27.05.09, 01:25
              Za leżenie z panienką? Marzyciel...
              • Gość: Fustek Re: PKO -wieczne kolejki !!! co jest ?! IP: 195.94.210.* 28.05.09, 23:29
                Banki rzadko płacą za kopulację
                • Gość: muchozol Re: PKO -wieczne kolejki !!! co jest ?! IP: *.adsl.inetia.pl 03.06.09, 01:32
                  No chyba, że jesteś sekretarką prezesa...
                  • marekpiec.zabrze Re: PKO -wieczne kolejki !!! co jest ?! 10.06.09, 22:17
                    Wiecie coś o takich sekretarkach panów prezesów? Poprosimy o więcej
                    informacji...
    • Gość: BO Re: PKO -wieczne kolejki !!! co jest ?! IP: 95.160.228.* 03.06.09, 11:32
      A kto soi w tych kolejkach do bankomatów? Klienci innych banków które zamiast
      inwestować w sieć bankomatów, inwestują w obsługę okienkową.Coś za coś.
      • zaborzanin1 Re: PKO -wieczne kolejki !!! co jest ?! 15.06.09, 19:19
        ING ulokował się w supermarketach. I skoro się to opłaca przy
        czynszach jakie są w katowickiej Silesii, to i w Zabrzu innym bankom
        też powinno się opłacać!
        • zza_lady Re: PKO -wieczne kolejki !!! co jest ?! 21.06.09, 19:50
          Po co te banki wydają tyle kasy na kolejne oddziały? Przecież jakby
          mieli lepsze oprocentowanie, to ludzie staliby w kolejkach, a oni
          nie musieliby płacić za reklamę i opłacać czynsze w supermarketach!
          Zamiast reklmować się w TV i wynajmować lokale w śródmieściach,
          daliby lepszy prcent na lokatach!
          • Gość: . Re: PKO -wieczne kolejki !!! co jest ?! IP: 83.230.29.* 22.06.09, 14:13
            A skąd banki mają kasę na wypłatę oprocentowania? A no z kredytów których
            udzielają. Jak ich nie udzielą to nie mają kasy - i wszystko jasne.
    • Gość: zibi Re: PKO -wieczne kolejki !!! co jest ?! IP: *.stk.vectranet.pl 21.06.09, 23:02
      W pko bp za prowadzenie konta mam 6.90zł plus 2zeta abonament plus ok 10 przelewów miesięcznie 10x0.50gr =5zł to mamy prawie 14zł miesięcznie x 12 miesięcy = 168zł . Likwiduje konto i idę do mbanku
    • Gość: ramona-only Re: PKO -wieczne kolejki !!! co jest ?! IP: *.centertel.pl 22.06.09, 17:47
      wiecie dlaczego płacicie i stoicie? bo bank PKO musi odzyskać kasę
      jaką wyprowadziła super fachra v-ce prezes Katarzyna Niezgoda.
      Oblubienica Kamela do jego (?) firmy przelewała ,az sie uzbierało 12
      milionów.
      No teraz wiecie?To jest BANK,bank,bank
      • mieszkam_w_zabrzu Re: PKO -wieczne kolejki !!! co jest ?! 10.07.09, 22:27
        Bank, bang, baanggg. Stukanie? :-0
      • Gość: ???? To nie ten bank Gamoniu!!!! IP: 65.49.2.* 27.11.09, 10:48
        .
    • zza_lady Re: PKO -wieczne kolejki !!! co jest ?! 24.06.09, 20:08
      Czas pomyśleć o bankowości przez Internet
    • Gość: ala Re: PKO -wieczne kolejki !!! co jest ?! IP: *.stk.vectranet.pl 27.08.09, 02:06
      zmińcie bank
      • chilli-and-vanilla Re: PKO -wieczne kolejki !!! co jest ?! 27.08.09, 19:47
        nie pamiętam kiedy byłam ostatni raz w banku osobiście, chyba jak
        zakładałam rachunek bankowy. przelewy robię przez internet, wpłacam
        we wpłatomatach, wypłacam w bankomatach. po co w ogóle chodzić do
        oddziału? trzeba się nauczyć korzystać z udogdnień i życie stanie
        się prostsze :)
        • marekpiec.zabrze Re: PKO -wieczne kolejki !!! co jest ?! 28.08.09, 19:51
          Tylko, że ING dla małych firm za każdy przelew internetem każe sobie
          ponoć płacić. To skandal!
      • Gość: alla Re: PKO -wieczne kolejki !!! co jest ?! IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 29.08.09, 23:21
        Łatwo powiedzieć. A ile papierków do wypełnienia!
    • Gość: gośc Re: PKO -wieczne kolejki !!! co jest ?! IP: *.stk.vectranet.pl 03.09.09, 21:11
      najlepiej zmień bank!
      • mat.cz Re: PKO -wieczne kolejki !!! co jest ?! 29.09.09, 09:25
        a moze pracowników zmienic ?
        • mieszkam_w_zabrzu Re: PKO -wieczne kolejki !!! co jest ?! 02.10.09, 23:17
          Albo kupić skarpetę i w niej chować emeryturę :-)
          • marekpiec.zabrze Re: PKO -wieczne kolejki !!! co jest ?! 17.11.09, 20:48
            Można też kupić skarpetę, wyciąć w niej dziury na oczy i zrobić
            napad na bank...
            • chilli-and-vanilla Re: PKO -wieczne kolejki !!! co jest ?! 18.11.09, 09:29
              albo brylantowe kolczyki ;)
              • mieszkam_w_zabrzu Re: PKO -wieczne kolejki !!! co jest ?! 19.11.09, 19:56
                W zależności dla kogo te kolczyki
                • marekpiec.zabrze Re: PKO -wieczne kolejki !!! co jest ?! 25.11.09, 21:14
                  Grunt, że brylantowe. A Papryka może się obrażać, jak lubi...
                  • chilli-and-vanilla Re: PKO -wieczne kolejki !!! co jest ?! 26.11.09, 23:03
                    oczywiście że dla mnie ;P a z tymi kolczykami to tak generalnie była
                    aluzja do reklamy pewnego banku "ela się zacięła"

• Gość: ???? LUDZIE!!!! Zróbcie cos dla tego banku... IP: 65.49.2.* 27.11.09, 10:46
      ... i tym ktorym sie nie podoba SPADAC gdzie indziej. Zmniejsza sie
      kolejki do kas , Panie beda zadowolone bo nie bedzie wiecznych
      marud.Proste?
      • chilli-and-vanilla Re: LUDZIE!!!! Zróbcie cos dla tego banku... 27.11.09, 20:05
        pracujesz tam?
        • Gość: ????? Nie,nie pracuje... IP: 94.254.169.* 28.11.09, 13:36
          ...ale takie lamenty mnie wkurzaja!!! Co Was narzekaczy tam trzyma?
          Jest takl duzy wybor ze spokojnie mozecie sie przeniesc gdzie
          indziej.
          • marekpiec.zabrze Re: Nie,nie pracuje... 30.11.09, 21:13
            Zsuń się pajacu z Papryki
            • Gość: ???? Re: Nie,nie pracuje... IP: 65.49.2.* 01.12.09, 06:08
              Twój stary pajac.
              • marekpiec.zabrze Re: Nie,nie pracuje... 02.12.09, 20:31
                No nie rozumiem wypowiedzi przedmówcy
                • chilli-and-vanilla Re: Nie,nie pracuje... 03.12.09, 00:38
                  ???? - mistrzem ciętej riposty to ty nie jestes
                  • marekpiec.zabrze Re: Nie,nie pracuje... 04.12.09, 21:05
                    Dopiero się uczę :-)
                    • chilli-and-vanilla Re: Nie,nie pracuje... 04.12.09, 22:43
                      to nie było do ciebie piecu
                      • mat.cz Re: Nie,nie pracuje... 05.12.09, 19:43
                        powiem tak pko i poczta mogą sobie rączki podac ,najlepsze są te
                        napisy przerwa ,zaraz wracam,okienko nieczynne, itp a koleja na 30
                        ludzi
                        • marekpiec.zabrze Re: Nie,nie pracuje... 06.12.09, 20:28
                          Poczta koło dworca PKP to rzeczywiście relikt PRL. Szczególnie jeśli
                          trzeba odebrać list polecony!
                          • Gość: flash Re: Nie,nie pracuje... IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 08.12.09, 19:59
                            Poczta potrzebuje prywatnej konkurencji!
                            • zza_lady Re: Nie,nie pracuje... 10.12.09, 20:43
                              To wtedy jeszcze więcej pozwalnialiby pracowników. Myślę, że poczcie
                              konkurencja jest niepotrzebna. Powinni być mądrzy dyrektorzy
    • Gość: ala Re: PKO -wieczne kolejki !!! co jest ?! IP: *.stk.vectranet.pl 10.12.09, 23:42
      kryzys, panie, kryzys
      • zza_lady Re: PKO -wieczne kolejki !!! co jest ?! 31.12.09, 19:39
        Ja mam wrażenie, że banków kryzys nie dotyka. Jak stsowali szytwne
        reguły, tak dalej stosują. Wogóle nie są nastawieni na
        indywidualnego klienta, który potrzebuje wziąć pożyczkę!
        • Gość: zabrzanin Re: PKO -wieczne kolejki !!! co jest ?! IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 14.01.10, 23:48
          Bo to niestety trzeba mieć stałe dochody!
          • Gość: viki Re: PKO -wieczne kolejki !!! co jest ?! IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 16.01.10, 21:24
            Wiarygodność kredytowa staruszki czy pracownika z budowy, to
            prześwietlają po kilka razy. A różni szemrani biznesmeni mają
            linie "złych" kredytów stale otwarte. Skandal!
            • chilli-and-vanilla Re: PKO -wieczne kolejki !!! co jest ?! 19.01.10, 22:06
              bo to jest taki paradoks, że ten kto ma pieniądze i inie potrzebuje
              pożyczki to ją dostaje (przedstawiciele banków wydzwaniają,
              proponują.. włażą w d*** itp.), a jak potrzebujesz pożyczki/kredytu,
              nawet nie tyle konsumenckiego, co np. inwestycyjnego na rozwój
              przedsiębiorstwa, to są schody do nieba... po prostu idą w bankach
              na pewny zysk, moim zdaniem zupełnie nieperspektywicznie... no ale
              cóż.
              • marekpiec.zabrze Re: PKO -wieczne kolejki !!! co jest ?! 30.01.10, 21:37
                To dlaczego tak w bankach jest? Pogoń za wiarygodnym klientem
                przypomina segregację rasową!
                • Gość: a Re: PKO -wieczne kolejki !!! co jest ?! IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 09.02.10, 20:18
                  Przesada
                  • Gość: stojak Re: PKO -wieczne kolejki !!! co jest ?! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.02.10, 21:27
                    bo ma najdluzsza tradycja, przeciwinstwie do ing banku, ktory wkupil sie dzieki
                    kopalnia. Niestety mlodsi klienci PKO BP placa za to stojac w ciagu dnia za 15
                    emerytami ktorzy placa za abonament, czynsz lub cokolwiek innego...z przywyczajenia.
                    • Gość: pik Re: PKO -wieczne kolejki !!! co jest ?! IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 15.02.10, 23:05
                      To zmieńmy przyzwyczajenia
    • Gość: jklohgf Re: PKO -wieczne kolejki !!! co jest ?! IP: *.stk.vectranet.pl 16.02.10, 22:37
      mało ludzi zatrudnionych
      • chilli-and-vanilla Re: PKO -wieczne kolejki !!! co jest ?! 17.02.10, 19:50
        ciężko zmienić przywyczajenia starszych ludzi - podobnie na poczcie,
        płacą wszystkie rachunki, trwa to strasznie długo
        • z_rokitnicy Re: PKO -wieczne kolejki !!! co jest ?! 22.02.10, 20:28
          To sprawa podejścia do seniorów. Znam staruszków, którzy siedzą
          całymi wieczorami przy necie!
          • chilli-and-vanilla Re: PKO -wieczne kolejki !!! co jest ?! 22.02.10, 21:16
            Ja też znam :) Szkoda że tak mało.
            • marekpiec.zabrze Re: PKO -wieczne kolejki !!! co jest ?! 24.02.10, 21:52
              Wszyscy się zestarzejemy... Może już Papryko czas usiąść razem do
              laptopa? Żeby nabrać wprawy :-)
    • Gość: max Re: PKO -wieczne kolejki !!! co jest ?! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.02.10, 11:36
      Dziś to samo :(
      • chilli-and-vanilla Re: PKO -wieczne kolejki !!! co jest ?! 25.03.10, 22:52
        ludzie po co tracić czas w kolejkach, jak można wszystko załatwić przez internet