Dodaj do ulubionych

Akastel :)

23.11.08, 10:10
chętnie pożyczę od Ciebie ten przewijak :)
Ale.... co to jest "priv z cicho"?
Czegoś chyba nie wiem ;)
Obserwuj wątek
    • akastel Re: Akastel :) 23.11.08, 20:55
      Mój prywatny (niegazetowy) mail, który podałam na forum cicho-sza :). Bo chyba
      masz dostęp do cicho? Tam jest też mój numer telefonu. Ale nieważne, zaraz
      napiszę do Ciebie na maila gazetowego i podam wszystkie namiary, to się umówimy.
      • e-dziunia odpisałam :) 23.11.08, 21:22
        a o cicho-sza nawet nie wiedziałam :)
        Ale już nadrobiłam zaległości i podanie napisane :D

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka