e-dziunia 23.11.08, 10:10 chętnie pożyczę od Ciebie ten przewijak :) Ale.... co to jest "priv z cicho"? Czegoś chyba nie wiem ;) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
akastel Re: Akastel :) 23.11.08, 20:55 Mój prywatny (niegazetowy) mail, który podałam na forum cicho-sza :). Bo chyba masz dostęp do cicho? Tam jest też mój numer telefonu. Ale nieważne, zaraz napiszę do Ciebie na maila gazetowego i podam wszystkie namiary, to się umówimy. Odpowiedz Link Zgłoś
e-dziunia odpisałam :) 23.11.08, 21:22 a o cicho-sza nawet nie wiedziałam :) Ale już nadrobiłam zaległości i podanie napisane :D Odpowiedz Link Zgłoś