Dodaj do ulubionych

Abramsy za TVN?

09.07.21, 23:05
Może dajemy taki znak naszym ,,przyjaciołom" z za oceanu? Stracą TVN ale zarobią na Abramsach więc i tak będą do przodu
Obserwuj wątek
      • stary_chinczyk Re: Abramsy za TVN? 09.07.21, 23:43
        Dokładnie. TVN jest po to, aby światopogląd Polaków kształtować. Bo jak jest on ukształtowany w odpowiedni sposób, to można z Polską robić, co się chce. Jak to się ma do paru tuzinów starych czołgów ?
        • ignorant11 Re: Abramsy za TVN? 09.07.21, 23:54
          stary_chinczyk napisał:

> Dokładnie. TVN jest po to, aby światopogląd Polaków kształtować. Bo jak jest on
          > ukształtowany w odpowiedni sposób, to można z Polską robić, co się chce. Jak t
          > o się ma do paru tuzinów starych czołgów ?

No włąsnie!

Musieliby dac kolonie na Marsie:)))
      • stasi1 Re: Abramsy za TVN? 10.07.21, 09:02
        Telewizora może nie masz ale pewnie słyszałeś o igorze Stachowiak u albo o kamienicy banasia . A to dzięki temu że choć nie masz telewizora TVN pokazał
            • amunicyjny1 Re: Abramsy za TVN? 10.07.21, 17:24
              rzewuski1 napisał:

> Czołgiem też nie będziesz jeździł,

Za to mam deta.....

TVN24 można oglądać nie posiadając telewizor
              > a.
              >
              >

Ja w ogolę nie oglądam TV, żadnej i niczego. Także jak mówią urki [oglądam film na kompie] to ten tvn mi po barabanie...

• stary_chinczyk Re: Abramsy za TVN? 11.07.21, 00:43
          Dzięki TVN dowiadujemy się też o rzeczach, które nie miały miejsca. Np pewnych urodzinach Hitlera :).
          Media to tzw czwarta władza, a władza nie powinna być zależna czy kontrolowana z zewnątrz. Inaczej nie ma mowy o suwerenności.
          • maxikasek Re: Abramsy za TVN? 11.07.21, 15:59
            "Dzięki TVN dowiadujemy się też o rzeczach, które nie miały miejsca. Np pewnych urodzinach Hitlera :)."
            Nie wiadomo czy to była opłacona pokazówka- jak twierdzi główny oskarżony (że na ulicy podeszło do niego dwóch nieznajomych facetów, zaproponowali mu 20 tysi i kazali zaprosić konkretną osobę na tę imprezę (czyli dziennikarkę incocgnito))- szczerzeto chyba nawet prokuratura Ziobry w tę wersję nie wierzy. Czy nawiązując kontakt z oskarżonym (brała z nim udzial w koncertach neonazistowskich) podkręcała sytuację.
            W każdym razie prokuratura dalej stawia zarzuty neonazistom a nie dziennikarzom.
            • czizus Re: Abramsy za TVN? 14.07.21, 18:28
              Fakty i TVN w ogóle to wysokiej jakości media wolne i niezależne, . . . . . od władzy która jest wyjątkowo zakłamana i nieprofesjonalna. Więc takie opozycyjne wobec władzy media, pokazujące tę niekompetencję, łamanie konstytucji i niszczenie praworządności są w demokratycznym państwie wręcz niezbędne. Kwestie właścicielskie są be tym przypadku drugorzędne.
              PIS chce zlikwidować TVN tylko dlatego że boi się prawdy, boi się krytyki, boi się Tuska i już mocno boi się przegranych wyborów co jest już bardzo prawdopodobne. Władza wie również co ją czeka po przegranych wyborach, stąd te rozpaczliwe działania.
                • czizus Re: Abramsy za TVN? 14.07.21, 20:18
                  cojestdoktorku napisał:

> TVN mówi tyle samo prawdy co TVPIS
                  > tylko to prawda w drugą stronę
                  >
                  To prymitywny komunal. Ale mógłbyś to jakoś udowodnić?
                  Ja twierdzę, że bez porównania TVN jest rzetelniejsze od tego PIS-owslego ścieku.
                  • bmc3i Re: Abramsy za TVN? 14.07.21, 20:28
                    czizus napisał:

> cojestdoktorku napisał:
                    >
                    > > TVN mówi tyle samo prawdy co TVPIS
                    > > tylko to prawda w drugą stronę
                    > >
                    > To prymitywny komunal. Ale mógłbyś to jakoś udowodnić?
                    > Ja twierdzę, że bez porównania TVN jest rzetelniejsze od tego PIS-owslego ściek
                    > u.
                    >
                    >
                    >

Niedługo Polskę wyrzucą z Unii, zaraz potem z NATO (bo traktat północnoatlantycki też wymaga spelniania zasad demokratycznych i praworządności) i tyle z tego będzie.
                    • czizus Re: Abramsy za TVN? 14.07.21, 20:55
                      bmc3i napisał:

> czizus napisał:
                      >
                      > > cojestdoktorku napisał:
                      > >
                      > > > TVN mówi tyle samo prawdy co TVPIS
                      > > > tylko to prawda w drugą stronę
                      > > >
                      > > To prymitywny komunal. Ale mógłbyś to jakoś udowodnić?
                      > > Ja twierdzę, że bez porównania TVN jest rzetelniejsze od tego PIS-owslego
                      > ściek
                      > > u.
                      > >
                      > >
                      > >
                      >
                      >
                      > Niedługo Polskę wyrzucą z Unii, zaraz potem z NATO (bo traktat północnoatlantyc
                      > ki też wymaga spelniania zasad demokratycznych i praworządności) i tyle z tego
                      > będzie.

Na szczęście nie ma czegoś takiego jak wyrzucanie z UE. A wychodzenie to długotrwały proces zakończony referendum. Zdanie Polaków jest raczej oczywiste.
                      Ale to gigantyczna kompromitacją. Wcześniej byliśmy przykładem udanej transformacji ustrojowej i dynamicznego rozwoju cywilizacyjnego. Ale przyszedł PIS i wszystko zrównał z ziemią. To co obecnie się dzieje jest tylko kulminacją wcześniejszych działań i np. ja to dokładnie widziałem i rozumiałem od samego początku. Niestety, nie wszyscy Polacy są proeuropejscy, prounijni, prozachodni, . . . . ! Spora część ma mentalność sowiecką i bliżej im do Rosji.
                    • stasi1 Re: Abramsy za TVN? 15.07.21, 08:44
                      ,,Niedługo Polskę wyrzucą z Unii, zaraz potem z NATO (bo traktat północnoatlantycki też wymaga spelniania zasad demokratycznych i praworządności) i tyle z tego będzie."
                      Kartofel jaki jest ale jeszcze do erdogana ma daleko . więc skoro tego nie wyrzucą to i nas nie wyrzucą
                      • bmc3i Re: Abramsy za TVN? 15.07.21, 16:25
                        stasi1 napisał:

> ,,Niedługo Polskę wyrzucą z Unii, zaraz potem z NATO (bo traktat północnoatlant
                        > ycki też wymaga spelniania zasad demokratycznych i praworządności) i tyle z teg
                        > o będzie."
                        > Kartofel jaki jest ale jeszcze do erdogana ma daleko . więc skoro tego nie wyr
                        > zucą to i nas nie wyrzucą

Woesz, NATO nie moze sobie pozwolic na utrate kontroli nad strategicznym Bosforem, co by nie mowić, równina środkowoeuropejska az tak strategiczna nie jest, choć zapewne Niemcy nie chciałyby stracić polskiego bufora.
                  • cojestdoktorku Re: Abramsy za TVN? 14.07.21, 20:56
                    a gadanie ze TVP to pisowski ściek to juz nie komunał? :P

raz słuchałem "przymusowo" TVN jakieś 1,5h czekajac aż mi serwis samochód przygotuje
                    to było w czasie gdy wskoczył temat nowej opłaty od mediów
                    przez 1,5godziny słuchałem jak ten podatek spowoduje ze wszystko padnie ze kury przestana sie nieść, krowy przestana mleko dawać a słońce zacznie wschodzić na zachodzie, niewyobrażalny stek bredni po prostu

wcześniej zdarzyło mi się widzieć TVN kilka miesiecy po wygranej pisiorków, wtedy miała nastąpić katastrofa gospdodarcza, 500+ miało spowodowac hiperinflację i ze wszyscy rodzice porzucą pracę by pobierać 500+ bo beda sobie żyć za wygodnie za te pieniadze,
                    wzrost płacy minimalnej miał spowdowac wzrost bezrobocia bo pracodawcy beda zwalniać, w koncu lepiej zamknąc firmę niz zapłacić 200 zeta wiecej pracownikowi i tym podobne bzdury

TVPIS oglądam równie czesto, nie pamiętam tak dokładnie faktów co za bzdury gadali bo te ich bzdurki były zabawnym i śmiesznym przekręcaniu drobnych wydarzeń z życia politycznego tego kraju, nic nie było na tyle istotne bym to zapamiętał, ale TVN potrafił w jednym jeden temacie prać mózg godzinami
                    mozliwe ze TVPIS też taki robi teraz w temacie powrotu Tuska ale nie chce mi sie sprawdzać
                    • czizus Re: Abramsy za TVN? 14.07.21, 21:30
                      cojestdoktorku napisał:

> a gadanie ze TVP to pisowski ściek to juz nie komunał? :P

TVP info czy wiadomości poświęcają obrzucaniu błotem Tuska cały czas swoich programów, od kiedy wrócił i został szefem PO. Czegoś takiego, takiej nienawiści, takich kłamstw i paszkwili nigdy wcześniej nie było, . . . . . , nawet w komunie. Ale ty tego nie widzisz. Więc gdzie podział się rozum, . . . . . . a może nigdy go nie było?
                      • cojestdoktorku Re: Abramsy za TVN? 14.07.21, 21:44
                        >Więc gdzie podział się rozum

no gdzie Twój się podział, skoro napisałem ze nie ogladam TVN i TVPIS a Ty mówisz "ze tego nie widzę"?

> Czegoś takiego, takiej nienawiści, takich kłamstw i paszkwili nigdy wcześniej nie było

nie neguję ze PIS straszy Tuskiem, nie widze tego ale pewnie tak jest (dziwne zeby nie było)
                        tylko czy przepowiadananie katastrofy gospodarczej w 2016 roku to nie były paszkwile i kłamstwa?
                        co uważasz za gorsze, obrabianie tyłka jednemu politykowi, czy straszenie całego narodu nadciągającą katastrofa gospodarczą?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka