04.11.22, 18:08
www.youtube.com/watch?v=jK-sq35sHt4
Najpierw wydawał mi sie wywazony i merytoryczny ale od pewnego czasu az sie zapluwa szerzac sputnikowa propagande.
Obserwuj wątek
    • cojestdoktorku Re: Onuca? 04.11.22, 19:25
      a co nie tak powiedział bo nie chce mi sie wszystkiego słuchac?

i zobacz ze nie tylko on onuca, w komentarzach to chyba Putin i jego rodzina, do tego przy 6,5tys wyświetleń aż prawie 800 łąpek w górę, rzadko sie zdarza tak wysoki współczynnik "polubień" - powinni ich namierzyc i pozamykac? :P
      • bmc3i Re: Onuca? 04.11.22, 20:13
        cojestdoktorku napisał:

> a co nie tak powiedział bo nie chce mi sie wszystkiego słuchac?
        >
        > i zobacz ze nie tylko on onuca, w komentarzach to chyba Putin i jego rodzina, d
        > o tego przy 6,5tys wyświetleń aż prawie 800 łąpek w górę, rzadko sie zdarza tak
        > wysoki współczynnik "polubień" - powinni ich namierzyc i pozamykac? :P

Pozamykać boty? :-)
        • cojestdoktorku Re: Onuca? 10.11.22, 15:25
          w internetach rzadza boty zachodnie a nie wschodnie
          ruskie za cienkie by miec coś do gadania
          wszyscy sie nabijaja z ich poziomu IT ale jak o botach i trolach mowa to od razu staja sie potegą większa niz amerykańska :P
    • ignorant11 Re: Onuca? 04.11.22, 19:33
      Jak sie go posłucha, to okazuje sie,ze elektrownia jest zbyt amerykańska, a LNG za mało kacapski, bo kacapski jest podobno najlepszy, Ambramsy za mało niemieckie itp... On podwaza wszystko, co wzmacnia Polske i podnosi Nasza range. W sumie jak sie posłucha to taki troche inteligentnieszy i bardziej kulturalny Jałonowski vel Olszański...
    • menel13 Re: Onuca? 04.11.22, 20:11
      Przecież to tylko drobny cfaniaczek z globalistycznego klubu wzajemnej autopromocji.
      • ignorant11 Re: Onuca? 04.11.22, 20:32
        menel13 napisała:

> Przecież to tylko drobny cfaniaczek z globalistycznego klubu wzajemnej autoprom
        > ocji.

Pamietam jak wyśmiewałem schematy i sztampy geopolityki polemizujac z niejakim Tomaszem Gabisiem, które artykuł odnalazł Sykulski i traktował jak objawienie:)))

Zreszta cała ta giełopolityka to po prostu banał. Bo juz troglodyci rozumieli, ze lepiej miec jaskinie wyzej połozona, ze lepiej miec blisko wode itp.

Od kamienia łupanego grody budowano na wzgórzach , jak bylo płasko to budowano mury, wały, albo w widłach rzek a jak nie byłó rzek to kopali studnie. Oczywsiei te osady musiały bronic jakiegos wanej pktu skrzyzowania szlaków albo brodu.

No i szlaki prowadzona nie graniami w górach ale przełeczami.

A statki pływały tam gdzie była woda, a jak zabrakło to znowu jakies kanały...

O czyms zapomniałem, bo to chyba juz cała giełopolityka?

No owszem giełopolityke zmienia tiochnika koło, rydan, kolej samochód, ale tez kolejka linowa:)))

I wysokie drzewo zapewnia giełopolityke, wiec trzeba na nich napadac i drzewa wycinac:)))

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka