dreaded88
13.11.05, 10:28
Mamy: FN SCAR-H, prototypy SIG SAPR i HK417. Ciekawe, czy pojawi się wersja G36 w tym kalibrze (skoro jest HK417, byłoby to dość logiczne). Czy powstanie bull-pup w tym kalibrze (np. z rodziny AUG albo Tavor). I czy będą dostatecznie liczni klienci, bo na razie pewnego ma chyba tylko SCAR.