Gość: Gryfion
IP: *.opole.cvx.ppp.tpnet.pl
22.11.02, 01:07
Pytam po lekturze "Hitlera Wojny U-bootów". Napisał amerykanin, podwodniak z
czasów IIWW. Kilka ciekawych tez tam jest postawionych i obronionych, w tym i
ta, że z ta krwiożerczoscia u-bootów to znaczna przesada i propaganda.