Gość: scoopa IP: *.bydgoszcz.sdi.tpnet.pl 20.02.03, 21:05 czy ktoś wie jak można otrzymać pieniądzę za przyszły - niedoszły koncert tych pseudo lesbijek?! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: gulczas87 Re: odnośnie tAtu IP: *.awacom.pl 20.02.03, 21:13 Zwykłe świnie, gówno nie zespół... nie dość zę raz z powodu choroby odwołały to teraz takie hamstwo dla kasy.... Wykreowane idiotki z rosji.... A Julia ma podobno chłopaka.. taka lesba... jak je widze to mi się niedobrze robi!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bistyle Re: odnośnie tAtu IP: *.bydgoszcz.sdi.tpnet.pl 20.02.03, 21:52 wiesz .. ale ja nie bardzo prosiłem Cię o opinie! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gulczas87 Re: odnośnie tAtu IP: *.awacom.pl 20.02.03, 22:09 Wim, a kolega po gase był w Łucznice i dostał... sorry ale jak je widze lub słysze to mnie skręca... takie hamstwo!!!! Totalna zniewaga fanów!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: scoopa Re: odnośnie tAtu IP: *.bydgoszcz.sdi.tpnet.pl 21.02.03, 08:18 ja też nie znosze tych tatu a na koncert lazłem tylko po to, bo dezire miały grać tam support! pozdrawiam! Odpowiedz Link Zgłoś