Dodaj do ulubionych

odnośnie tAtu

IP: *.bydgoszcz.sdi.tpnet.pl 20.02.03, 21:05
czy ktoś wie jak można otrzymać pieniądzę za przyszły - niedoszły koncert
tych pseudo lesbijek?!
Obserwuj wątek
    • Gość: gulczas87 Re: odnośnie tAtu IP: *.awacom.pl 20.02.03, 21:13
      Zwykłe świnie, gówno nie zespół... nie dość zę raz z powodu choroby odwołały to
      teraz takie hamstwo dla kasy....

      Wykreowane idiotki z rosji.... A Julia ma podobno chłopaka.. taka lesba...



      jak je widze to mi się niedobrze robi!!!!
      • Gość: bistyle Re: odnośnie tAtu IP: *.bydgoszcz.sdi.tpnet.pl 20.02.03, 21:52
        wiesz .. ale ja nie bardzo prosiłem Cię o opinie!
        • Gość: gulczas87 Re: odnośnie tAtu IP: *.awacom.pl 20.02.03, 22:09
          Wim, a kolega po gase był w Łucznice i dostał...


          sorry ale jak je widze lub słysze to mnie skręca... takie hamstwo!!!! Totalna
          zniewaga fanów!!!
          • Gość: scoopa Re: odnośnie tAtu IP: *.bydgoszcz.sdi.tpnet.pl 21.02.03, 08:18
            ja też nie znosze tych tatu a na koncert lazłem tylko po to, bo dezire miały
            grać tam support!

            pozdrawiam!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka