lwiatko_z_cintry 03.09.02, 12:36 Czy macie stale lacza? Ile Was ono kosztowalo? Jaki placicie abonament? Z gory dziekuje za odpowiedzi:))))) Pomozcie poczatkujacej:) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Fore Re: Stałe łącze........Help! IP: *.bydgoszcz.sdi.tpnet.pl 03.09.02, 12:43 Droga Ciri, a zwykła telepatia nie starczy? Pzdr Odpowiedz Link Zgłoś
lwiatko_z_cintry Re: Stałe łącze........Help! 03.09.02, 12:48 niestety....co za czasy sie porobily;-) Latwiej mi przez internet(mniej wyzerpujace niz pobieranie energii) pozdrawiam rowniez:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: #kasia Re: Stałe łącze........Help! IP: 194.204.138.* 03.09.02, 12:52 dwa razy tak -jedno kosztuje 240 zl na 7 kompow zawrotna predkosc (rewelacyjne do mp3) bodajze z tps ale na jakis dziwnych zasadach -drugie troszke gorsze.. goscie dzierzawia sdi i napowietrznie rozprowadzaja (na zasadzie sieci bezprzewodowych) dziala i jest wystarczajace jak na potrzeby domowe.. kosztuje 50 zl miesiecznie + oplata jednorazowa instalacyjna 400 zl Odpowiedz Link Zgłoś
lwiatko_z_cintry Do Kasi..... 03.09.02, 13:01 Bardzo dziekuje Kasiu.Moglabys jeszcze mi powiedziec jaka firma je zaklada i moze jak sie z nia skontaktowac?(chodzi mi o to drugie-domowe) Dzieki!Dzieki! Dzieki! :))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: #kasia Re: Do Kasi..... IP: 194.204.138.* 03.09.02, 13:25 zaklada firma JK (Soft??) 602 28 19 08 jacek@jk.pl taki chyba adresik jest dotyczy przede wszystkim Miedzynia i chyba juz Wilczaka ale nie jestem pewna :) reszte miata na tej samej zasadzie opanowuje firma BartNet (czy jakos tak), nie mam namiarow.. Odpowiedz Link Zgłoś
lwiatko_z_cintry Re: Do Kasi..... 03.09.02, 13:34 dziekuje bardzo:))))) kochana jestes......:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: .sonia. Re: Stałe łącze........Help! IP: gateway.d* / 200.5.1.* 03.09.02, 12:56 Nie mam:( Tpsa nie chce mi założyć! Tak sobie myślę, że to pewnie odwet za opóźnienia w płaceniu rachunków:) Odpowiedz Link Zgłoś