Gość: Bydgoszczanin
IP: www.* / *.man.bydgoszcz.pl
05.10.05, 15:01
Słucham Chmary i nie mogę się nadziwić. Nie dość , że bije we własny klub,
któremu tyle zawdzięcza to jeszcze morały prawi morały. Czy czlowik , który
dostał dwa lata dyskwalifikacji za doping ma do tego moralne prawo???